Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

5 let lih ne, sam 3 leta pa zihr! Ker mi je premal telih 22kW in bi rabu kj močnejšga, da ko prehtevaš res prehtevaš brez vsakih skrbi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dvomim da boš ti 3 lete brez motora zdržal. drgač pa res eno brzino dol pa prehitiš skor vsak avto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dvomim da boš ti 3 lete brez motora zdržal. drgač pa res eno brzino dol pa prehitiš skor vsak avto :D

Ja pa mal sreče da ne gre nasprot kakšn kamjon :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj vem to, sam sm bil pa v situaciji k sm prehteval kolono pa mi je nasprot pršu avtobus in pri 130km/h se ne pozna prov velik če eno prestavo nižje fuknš. Če maš pa mal več konjev pod rito pa sam mal gasa stisneš pa si koj mem! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj vem to, sam sm bil pa v situaciji k sm prehteval kolono pa mi je nasprot pršu avtobus in pri 130km/h se ne pozna prov velik če eno prestavo nižje fuknš. Če maš pa mal več konjev pod rito pa sam mal gasa stisneš pa si koj mem! :afro1:

kaj ti si diht? kak lahko kolono prehitevaš z 130? pa kaj če bi ti kerikoli zavijal v levo? drugič malo razmišljaj polek ko prehitevaš kolono :angry2: sorry za :topic:

sicer pa sploh ni problema potegnit z 125ko mimo avta :OK: gre kot po maslu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima mi bo slučajno NSR-ka delala kakšne težave, če sm mčken manj kot 185cm velik?? pol zanima me še kok je prbližna poraba, ob normalni vožni.

pa še kkšen link do rabljenih in novih rezervnih delov za NSR-ko bi prosu.

hvala vsem za odgovore! :)

shumi cene so od 300-700 jurjov rablene, odvisno od letnika in ohranjenosti!

Popravljeno . Popravil mathias
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima mi bo slučajno NSR-ka delala kakšne težave, če sm mčken manj kot 185cm velik?? pol zanima me še kok je prbližna poraba, ob normalni vožni.

pa še kkšen link do rabljenih in novih rezervnih delov za NSR-ko bi prosu.

hvala vsem za odgovore! :)

shumi cene so od 300-700 jurjov rablene, odvisno od letnika in ohranjenosti!

rezervne dele mas na www.ebay.de

drgac prov za NSR-o mam pa jz en link k iz nemcije narocis prov cenej original dele ali pa rabljene dost ugodno.

Za velikost pa mislm da ne bos mel problemov k moj tip je velik 182cm pa ma RSko jz mam NSRo pa se na moji in na njegovi odlično počuti.

Sam itak pa obadva lubi in jz zdj prodajava motorcka :cry:

LP tejcy :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povprečna poraba 5litrov, hitrost tm ene 150,...

sicer si pa preber telih par strani :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pr 24.000 je ta velik servis tko da če ma tm mal čez je dobr...

sam morš vidt da so ble stvari menjane k eni jih še ne na 24kkm.

sm pa zdej sam servis menu pa sm vidu kok je stroškov s tem servisom če odštejem cilinder k ga drgač ne bi menu če bi normalno na servis pelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest mam porabo tm od 3.5 pa do 5 l/100km, čist odvisn od načina vožnje. DRugače mam pa jest 34k km pa nimam čist nubenih težav z motorjem! VAžno je sam da delaš redne servise, pazš mal na motor in zamenaš kar naj bi se na servisih na tiste 6000km menjavalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm Mathias iz bivšga moped foruma (sedaj moto-portala)...

Ma še kdo kkšen link do strani rezervnih delov ki niso original, izpuhi naprimer me zanimajo... No sej če ne bom pa že sam poisku...

Kakšne pospeške ma NSR-ka napram recimo RS-ki al pa TUONO-tu, če gledamo da majo vsi blokado dol, ter zamenjan izpuh??

ej tejcy, ker avspuh maš ti gor?? k mi full lep deluje na slikah...

Menjava bata je pa na 20.000 kokr sm zasledil ane (al se motm??).

Popravljeno . Popravil mathias
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm Mathias iz bivšga moped foruma (sedaj moto-portala)...

Ma še kdo kkšen link do strani rezervnih delov ki niso original, izpuhi naprimer me zanimajo... No sej če ne bom pa že sam poisku...

Kakšne pospeške ma NSR-ka napram recimo RS-ki al pa TUONO-tu, če gledamo da majo vsi blokado dol, ter zamenjan izpuh??

ej tejcy, ker avspuh maš ti gor?? k mi full lep deluje na slikah...

Menjava bata je pa na 20.000 kokr sm zasledil ane (al se motm??).

JJS ta auspuh je bil posebi za to NSR-o narjen tko da tazga nima nubena k je treba celo krivino predelat.

17 colska ma NSR-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mathias jz sam to vem da zaprta RS pa zaprta NSR ce se pomerta ma NSR bolse pospeske no usaj jz sm tipa uzadi postila zdj pa ne vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa k je težji?

jst vem da mam pospeške iste kt PROBIKER na cagivimito sam tja do 140 pol me pa dol poč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja k ti je pustu :P

Ni mi pustu se je neki matru pa sm ga pol mogla pocakat..Mu ne gre tok zaprta aprilia pro sux tole sm jo vozila ma je NSR-a zaprta bol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obe zablokirani gresta čisto enako. Sva s kolegom bila približno enako težka pa je šel včasih on kakšen meter naprej, včasih pa jaz.

Poraba lahko tut pri odblokirani pade pod 3l /100 km (relacije), samo moraš pametno vozit.

Jaz pa sem visok 190 in nisem imel večjih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!