Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

jao kak vam rata pod 3 litre porabo spravit. js enga kesla z rezervo vred nimam za več kot 240km mybe kaj več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pol pa čist preveč z visokimi obrati vozš! REs da mi pod 3 še ni padla poraba , sam na 3,3 mi je pa že, ko sm šel na vršič pa pol na tolmin pa tm dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ga tišim skor do konca ponavadi ja... sam sm pa 1x tut umirjeno vsaj za mene fural pa sm nareo kakih 30-40 km več z 1 keslom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm naredu največ 300km z enim kestlom, ponavad pa tam 250km, s tem da tle rezerva ni upoštevana in to da nikoli ne tankam čist polnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pregorela sprednja leva luč (kratka) pa me zanima a bom mogi ful šraufat al se da kak drugač zmenat?

Drugač pa men pije okol 5l sm jo kr poteram če se da :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap je dost na easy za zamenjat

Dobr to :D Bom jst to mal pogledu ko pridem dam pa zamenu pol pa spet gas dokler še ni premrzlo :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm jest to enkrat frendu šraufu ti loh povem da boš mu placa za en mišji kurac. aja kero prdo pa maš, jest sm to mislu za nsr-jko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm jest to enkrat frendu šraufu ti loh povem da boš mu placa za en mišji kurac. aja kero prdo pa maš, jest sm to mislu za nsr-jko

Kaj si pa ti šraufu?

Sej samo odstraniš tisto gumo, zamenjaš žarnico in daš tisto gumo nazaj.

Problem zna biti samo postavljanje gume nazaj na svoje mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pa ti šraufu?

Sej samo odstraniš tisto gumo, zamenjaš žarnico in daš tisto gumo nazaj.

Problem zna biti samo postavljanje gume nazaj na svoje mesto.

O vidm da si ze naredu, ni tok tezko ane sam ta guma je res mal cudna, zna mal zivckov pobrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vidm da si ze naredu, ni tok tezko ane sam ta guma je res mal cudna, zna mal zivckov pobrat :D

Placa nobenga :BUA: kumi prste not dobim tko bi res kmal živce zgubu sam je ratal zamenat žarnco :D

Matr sm majstr za luči menat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Placa nobenga  :BUA:  kumi prste not dobim tko bi res kmal živce zgubu sam je ratal zamenat žarnco  :D

Matr sm majstr za luči menat  B)

Emm ma ja mogoce je men mal lazje k mam mal tanjse prste :D ma sj vazn da se vse zrihta :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, delam elektronsko vezje za zablokirane NSRe 99'

Če kdo rabi nej mi pove, prvo moram še zmontirat, ceno vezja pa še povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm kaj pa tisk pa razpored elemetov bi mi poslal na PM plz da vidim če je dost za delat... kolk pa se pol pozna če nimaš več ele.blokade ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ele. blokada je isto (prbližno) kot je blokada v fergu in v avspuhu, če nimaš ele. blokade maš pol zaprto preko teh dveh, če ne maš ele. je pa pol isto kot odblokirana verzija, okol 6s do 100km/h in končna okol 160km/h

Kupi, pa boš mel, sam da stestiram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ele. blokada je isto (prbližno) kot je blokada v fergu in v avspuhu, če nimaš ele. blokade maš pol zaprto preko teh dveh, če ne maš ele. je pa pol isto kot odblokirana verzija, okol 6s do 100km/h in končna okol 160km/h

Kupi, pa boš mel, sam da stestiram :D

ej sj bi kupo pa rajš sam nareim kr pride bol poceni :) sj če bi pa ti avtorske pravice kršo če bi mi sendal pa tot razumem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx :)

hmmmm ju3 mamo v sql prakso pa om probal vezje že kr ju3 izdelat če bo kaj časa :) ej dimmni kolk pride kaj material da vem kok keša morm met zravn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx :)

hmmmm ju3 mamo v sql prakso pa om probal vezje že kr ju3 izdelat če bo kaj časa :) ej dimmni kolk pride kaj material da vem kok keša morm met zravn :D

Ej a mi nekdo pove kdo ma klele rave ventil na hondici pa kako se to obnese na hondici sam zanima me?K za rske vem kako pa kj na hondici pa nism se vidla nubenga sam se mi zdi pa da edn ma klele na forumu ce se ne motim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nima honda ze serijsko nekaj podobnga?

Ja ma ja sam uno je emm joooj pozabla kako se rece :D k nazacetku tko tud k sam przges mislm obrnes kluc se mi zdi da bzz nardi :D ne vem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!