Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

ja neki tazga sej na cilindru k sm menu sm vidu da je tak ventil

neki RC ventil al neki tazga je sej nevem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ma ja sam uno je emm joooj pozabla kako se rece :D k nazacetku tko tud k sam przges mislm obrnes kluc se mi zdi da bzz nardi :D  ne vem :P

a ni to da testera ce ventili na agregatu delajo... usaj neki tazga je pr men... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je RC valve, krmiljen je preko elektro motorčka-to je tisto ko se čuje k daš kontakt, se sam mal premakne, motorček pa krmili CDI enota, ki dobiva podatke iz mašine oz. vžiga o vrtljajih, ko so vrtjaji okol 6500rpm se ventil odpre, to je tudi fora zaprtih(elektronsko) NSR, CDI enota je drugačna in motorčku dovaja samo 4V namesto 5.25V, ko nardiš dotično vezje(Če kdo rabi nej pove) imaš tam 2 potenciometra s katerim reguliraš odprtje ventila pri želenih obratih, potem je najbolje da to zalimaš da se od tresljajev ne premika, če imaš to vezje dobi motorček potrebne Volte, tko da dea stvar kot na odblokiranih verzijah.

Aprilia/rotax mašine delujejo na podobnem, če ne istem principu samo da je RAVE ventil in ne RC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je RC valve, krmiljen je preko elektro motorčka-to je tisto ko se čuje k daš kontakt, se sam mal premakne, motorček pa krmili CDI enota, ki dobiva podatke iz mašine oz. vžiga o vrtljajih, ko so vrtjaji okol 6500rpm se ventil odpre, to je tudi fora zaprtih(elektronsko) NSR, CDI enota je drugačna in motorčku dovaja samo 4V namesto 5.25V, ko nardiš dotično vezje(Če kdo rabi nej pove) imaš tam 2 potenciometra s katerim reguliraš odprtje ventila pri želenih obratih, potem je najbolje da to zalimaš da se od tresljajev ne premika, če imaš to vezje dobi motorček potrebne Volte, tko da dea stvar kot na odblokiranih verzijah.

Aprilia/rotax mašine delujejo na podobnem, če ne istem principu samo da je RAVE ventil in ne RC

ja ja elektro motorčk tko je prov :D ja aha se prav sam cdi enoto aha ok ql :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a mi nekdo pove kdo ma klele rave ventil na hondici pa kako se to obnese na hondici sam zanima me?K za rske vem kako pa kj na hondici pa nism se vidla nubenga sam se mi zdi pa da edn ma klele na forumu ce se ne motim  :hmm:

men se zdi da moja nsrka ga ma nism pa 100% bom poslikal 1x mašino tam ko mislim da je to. kaj je to serisko že not vgrajeno pod keslom na desni strani tako kolesce pa ko ga v več obratov spraviš se zajla premakne ( zategne ) ko pa gas spustiš pa počasi gre nazaj na svoje mesto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da moja nsrka ga ma nism pa 100% bom poslikal 1x mašino tam ko mislim da je to. kaj je to serisko že not vgrajeno pod keslom na desni strani tako kolesce pa ko ga v več obratov spraviš se zajla premakne ( zategne ) ko pa gas spustiš pa počasi gre nazaj na svoje mesto ?

To jabrz misls ta servo motorck k se ga slis pr vzigu motorja k das kontakt :D emm ja ja je pa serijsko ze notr ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena elementov je bla 1600sit, samo elementi, računaj na ploščico, pa da maš nekje za zjedkat, pa drkanje s cinjenjem in preizkušanjem, če kdo rabi nej pove, sm dau narest dve ploščici :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vi ne znate brat? Vse vam razložim in pol še edn pravi: ja to MENDA je ja :grrr  :lol1:

Sory dimmni k si najbl pameten...SAm potrdimo ane d00h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to je sam za tiste 99' letnike ki NIMAJO blokade v avspuhu IN fergazerju, kako to veš? Znameš ferg in avspuh dol :OK: , če ni blokad imaš elektronsko, če maš elektronsko pol si daš vezje to gor, če nimaš elektrosnke blokade pač odstranš tisto v fergu in avspuhu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN kakšne so pol kj posledice ko zamenjaš to vezje glede na končno hitrost in pospeške, ker tega še vedno nisi odgovoru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, my mistake! Sm mislu da je on to že sprobal k je tako vneto ponujal drugim da bi kupl od nega :doze: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dimmni pol teb bl leti k moja?....jah treba bo probat :yea2:

Zakaj pa bol? Isti klinac bo za razliko tega da maš ti nov cilindr pa bat, jest pa bom zdej nabavu večjo dizo pa odprt pokrov filtra :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam jst mam še 500 zelo zelo počasnih in dougočasnih kilometrov :zzz: :zzz:

ja a pol še nisi probu z čipom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nimam še narjenga vezja-ni sam en čip BTW, sm mislu da mi bo ta tedn prnesu un tip ploščico pa je budala doma pozabu!! ARgh, tko da bo naslednji viikend verjetno narjen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dimni a nisi mel ti že prej odprte nsr-ke, tko da ti je letela 160?

Nism mel in nikol nism tega reku

Ja tok gre če se je treba hvalt :naughty:  :lol1:

:fight1: :evilgrin:

Don't fuck Žiga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dimni to si tud men govoru :P Hecam se

Sam je pa zakompliciran en motor odblokirat da gre tistih 20km/h več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!