Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Se prav da mam jest že odprto NSR-ko če mi že zdj leti tm 160 in ne bo nobene spremembe če zamenjam še to vezje oz. odstranm to el. blokado?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš še original auspuh gor al si ga menjal ? če maš auspuh menjan pa da bi dodal vezje se ti bo še poznalo z vezjem kr če nei mel več nobene blokade bi ti letel motor prek 160km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_honda_ ni res, če je odprt avspuh je odprt če je zaprt pa nima elektronske blokade-isto kot pr meni k sm se čudu da kako to k ni v fergazerju in v avspuhu blokade!

Torej ta elektronska zadeva je IZKLJUČNO za ELEKTRONSKO zablokirane NSRe, vse ostale imajo navadno CDI enoto in ne zablokirane, blokade se pa nahajajo v Fergu in v avspuhu!

Izjema so še zablokirane NSRe na 80km/h (Nemčija), imajo dodatno elektronsko blokado ki se jo odstrani tko da odščipneš dva kabla, in manjši sprednji zobnik, namest original 13 imajo 12, kar pomeni nižja končna hitrost, in pa boljši pospeški...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

!POZOR! Preberte vsi ki imate NSRe ali jo nameravate kupiti! !POZOR!

Torej mi-ju je NSRa zaribala, vem pa natančen vzrok! Motor je bil čez tisto mejo menjave bata torej 24000km, bat je bil že pri koncu, torej je vsaka "nepravilnost" pomembna! In ker ima mi NSRo odprto(fergazer, avspuh), nima pa povečanih diz je nad 9500rpm že kritična meja, premal se maže in hladi(mešanca tudi hladi bat in cilinder), zato je ribnla! Vozniki NSR vemo da pri zaprti ali odprti vleče nekako do 9000-9500rpm, naprej pa je kriza, čutiš kako sploh nima moči in je v višje jo goniti brezveze! Mojstri so mi svetovali nabavit tele dize: main 138 slow 42 power 65, to je treba zamenjat, poraba se nekoliko poveča kot tudi pospeški, prej razvije končno, tudi nad 9500rpm ni več tko občutit te luknje v moči...

Povedali so mi da se takoj opazi razlika v višjih obratih!

In vprašal sem direkt za mi-jevo NSRo in je reku mojstr da je 99% to blo to, seveda če bi blo manj km nebi verjetno ribnla, se pa bolj kvari!

Še nekej je, meni je prou lepo zapacala svečko, tko da je zelo trokirala mašina, bli so prou kamni na mostičku in na elektrodi->tle je slikaKLIK Vprašal sem zakaj se je to nardilo ker ima svečka sam 6000km in so rekli da lih zarad tega-brez pokrova na filtru in brez večjih diz...

Ko zamenjamo dize je dobro probati brez pokrova filtra! Jest sm ga dal nazaj gor, ker so mi rekli da bi moglo it boljše z njim, če že nimam večjih diz, ampak je šlo slabše...

Če ste za me kontaktirajte(PM) in bom se pozanimal za določeno število diz, cena naj bi bla okrog jurja, sam ne vem če za vsako ali vse skup-še zmer pa ceneje kot zamenjat bat in cilinder in še kaj mogoče...

Da bo gonjenje v rdeče varnejše in zabavnejše, povečajmo dize! :grim

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_honda_ ni res, če je odprt avspuh je odprt če je zaprt pa nima elektronske blokade-isto kot pr meni k sm se čudu da kako to k ni v fergazerju in v avspuhu blokade!

Torej ta elektronska zadeva je IZKLJUČNO za ELEKTRONSKO zablokirane NSRe, vse ostale imajo navadno CDI enoto in ne zablokirane, blokade se pa nahajajo v Fergu in v avspuhu!

Izjema so še zablokirane NSRe na 80km/h (Nemčija), imajo dodatno elektronsko blokado ki se jo odstrani tko da odščipneš dva kabla, in manjši sprednji zobnik, namest original 13 imajo 12, kar pomeni nižja končna hitrost, in pa boljši pospeški...

torej js ko mam zaj gianelija gor (auspuh) pol je tak kot da nei mel elektronske blokade al kak kr te nea ravno dobro kapiram vse skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooooj, poglej če maš blokado v fergazerju, povej kolko ti gre zdej in kaj maš odstranjeno? A je res tko težko to razumet?

Ker letnik maš motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ti že reku da si kupi motor!! :devil:  :devil:

O:-)

Ma ne njuri no, povedi mi če Honda nej motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooooj, poglej če maš blokado v fergazerju, povej kolko ti gre zdej in kaj maš odstranjeno? A je res tko težko to razumet?

Ker letnik maš motor?

mam blokado v fergazerju ja edino v auspuhu ni blokade kr je menjan. gre pa mi 150 s tem da mam spredaj majnši zobnik.99 je letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tud samo avspuh menjan,,mam odprtga gor ostalo pa je nedotaknjeno. To torej pomen da mam elektronsko blokado in da če jo bom zamenjal bo šla moja bejba še tolk bolš. Ej dimni glede dize bi jo pa jest tud uzel, če si mislu da bi kakšen popust zrihtal ko bi joih več uzel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dimmni povej mi zakaj bi se z manjšo dizo manj mazal motor?

sicer pa bi lahko tut jst zamenu dizo če že rihtaš...

mal pozn si me se spomnu ampak ni blema :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sklepaš logično večja diza je več teče skozi njo in torej pride tak do večjega mazanja... :) dimmni pol pa še meni dizo zrihtaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ya treba je zamenat dize ker ma zablokiran motor dizo ki je primerna da se vrti recimo na 9500rpm in ker se wec ne more, ne rabi vecje dize, saj je za te vrtljaje primerna, ko pa ga odblokiras se motor zavrti v visje vrtljaje, diza ostane enaka in zato prihaja do podhranjenosti motorja in s tem je obraba wecja....

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_honda_ kak zobnik imaš?

DGUZELJ:poglej za blokado v fergazerju, če ti gre 150 al maš čist odprto al maš pa v fergazerju še blokado!

mi-Več benza(mešance) več mazanja!

Cena diz s poštnino iz UK je GBP13.04, to je okol 4500sit

Zdej še čakam reply da vidm kolk stanejo posebej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_honda_ kak zobnik imaš?

DGUZELJ:poglej za blokado v fergazerju, če ti gre 150 al maš čist odprto al maš pa v fergazerju še blokado!

mi-Več benza(mešance) več mazanja!

Cena diz s poštnino iz UK je  GBP13.04, to je okol 4500sit

Zdej še čakam reply da vidm kolk stanejo posebej

js mam 13/35 oz za en zobnik je majnši kot pa majo serisko gor zobnike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original je 14-36 tko da mogoče boljš da tko pustiš, končna ti itak ni pomembna če jo dosežeš po 2kilometrih tiščanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nej se mi javi tisti ki hoče dize oz. je zainteresiran...

Da prbližno vem kolk naročit, sem prašal v AS Domžale če imajo na mail, vam sporočim kadar dobim mail!

Tle so še cene posameznih diz če naročmo v Anglijo...

Main £3.25

idle £2.95

power £2.95

Postage £1.95 for up to 10 sets of jets

Plus UK VAT @ 17.5%.

to nanese £13=~4500sit

Bomo še vidli kak bo reply od AS Domžal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nej se mi javi tisti ki hoče dize oz. je zainteresiran...

Da prbližno vem kolk naročit, sem prašal v AS Domžale če imajo na mail, vam sporočim kadar dobim mail!

Tle so še cene posameznih diz če naročmo v Anglijo...

Main £3.25

idle £2.95

power £2.95

Postage £1.95 for up to 10 sets of jets

Plus UK VAT @ 17.5%.

to nanese £13=~4500sit

Bomo še vidli kak bo reply od AS Domžal!

js bom mel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nej se mi javi tisti ki hoče dize oz. je zainteresiran...

Da prbližno vem kolk naročit, sem prašal v AS Domžale če imajo na mail, vam sporočim kadar dobim mail!

Tle so še cene posameznih diz če naročmo v Anglijo...

Main £3.25

idle £2.95

power £2.95

Postage £1.95 for up to 10 sets of jets

Plus UK VAT @ 17.5%.

to nanese £13=~4500sit

Bomo še vidli kak bo reply od AS Domžal!

ce rabs kj popusta v asu me kontaktirej sam raj me na mobi k kle me ne bos dobil vec dost k delam pa faks tko da me ni nic doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No _hondi_ je tud ribnla, verjetno tudi tle zarad premajhnih diz!

Ne gonte čez 9000-9500rpm če nimate večjih diz!

Poslal sem mail na AS Domžale in so zgleda zelo zainteresirani-še zdej niso odpisali pičke :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No _hondi_ je tud ribnla, verjetno tudi tle zarad premajhnih diz!

Ne gonte čez 9000-9500rpm če nimate večjih diz!

Poslal sem mail na AS Domžale in so zgleda zelo zainteresirani-še zdej niso odpisali pičke :angry2:

Em cudn men zmeri takoj odpisejo.No ja ce rabs sm ti rekla povej pa bom jz rekla vodji prodaje k poznam...Sam me kontaktirej na mobi.Papa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sm poslal vsem isti mail, tko da mogoče se bo kdo sprdnu pa mi kej odgovoru, če ne naročmo dize iz UK!

Do zdaj smo: Garfield, _honda_, mi, DGUZELJ in jest

Če je še kdo za nej tle napiše, sicer tudi za Garfielda nism sigurn...

cena je okol 4000-4500sit

Bolš kot da še komu zariba

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko v sovenii so dobavljive samo kao original od Honde ki pridejo original na fergiju...

Pa še 9600sit so :lol1:

No, pol naročm v UK? al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, DGUZELJ ne rabi, bom pa nabavu torej 4 komplete iz UK, zrihtam vse jest, prevzem v LJ ali v Ilirski Bistrici-ne da se mi pošiljat po pošti, poštnino in nakazilo dnarja si bomo razdelili

Računejte na ene 4500sit alpa mogoče kej manj

Če je še kdo zainteresiran nej pove čimprej, naroču bom pa za: mi, _honda_, Garfield in Burek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!