Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

no fantje (in dekleta :) ) pa sem se tudi jaz odločil za NSR-ko :OK:

zdej jo imam zaarano in pogodbo napisano, v roku enga mesca naberem preostali denar in jo pripeljem domov.

mislim, jaz sem se zaljubil na prvi pogled :wub:

motor je letnik 98 in ima REALNIH 6700km (ja, 6700 .) )

notr je 160kit, auspuh pa kot vidte še original, tako da ga bom skor sigurn zamenu :OK:

bo pa mal šraufanja, ker je bil motor blokiran nazaj na 11kW :slap: samo važno je da ima noter 160kit, in da bo kmalu moj, pa me briga tud če bom mogu celga razdret zarad blokad

a kdo ve kaj več o njej, saj ne da bi dvomil o svoji lubici, samo zanima me če kdo pozna

pa kaj kej mislte o moji bodoči lepotički

post-7501-1129563234_thumb.jpg

post-7501-1129563258_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni akj lepa je  :004  :004

se kdaj vidmo na ridah ne ?

welcome :> :oops:

jah se vidmo ja, samo škoda ker je že konec sezone :( zdej pa dolga zima vmes...eh pomojem bom kar ketne gor dal pa se pozimi fural :OK:

dons je tak lep sonček bil zuni , mene pa pr srcu stiskal ker še ni hondice pri hiši :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa je lepa .....

vceri sm sedel na nsrki sej zgleda dokaj bolj udobno kokr na aprilii sam mi je ful cudn ko ma spredno steklce tko kot da bi blo odrezano tisto bi ful lpo prislo ce bi bla spredna sipca mal bolj gor pa tk lepo zaobljena :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra prda ni kej :OK: mam še dva frenda k mata nsr-ke edn ma 99 letnik dela brez problemov sam kva k se tip zastop na motorje k krava na bobne, drug ma pa 98 letnik pa ma skoz probleme... stalnoooo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tisti ki hočte te dize-razšravfejte fergazer in poglejte velikost vseh treh diz, velikosti naj bi ble

Jet slow #40

Jet power #65 ta naj bi bla lahko tudi #60

Jet main #135

Zato poglejte vsaj za power dizo!

Da ne bomo brezveze naročevali 65 dize in jo pol zamenjali za 65 ker je brezveze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barva je lepa, sam ne za NSRo, lepo je pobarvano, jest čez zimo feltne prebarvam-na belo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko sivo-bele feltne :OK:

post-291-1129705311_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej k ma 150 zad gumo :hmm:

sexy, jest mozgam probat naslednjič ko bo treba gume zamenjat dat 150 gor-te se mi zdi da kr manjka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!