Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

grilzz malo sm po netu brskal pa sm tvojo (bivšo) nsrko najdo :)

http://www.bikepics.com/pictures/060321/

I, kaj je lustkana!

Sam jst mam pa čist butast ksiht. :ninja:

Mal velik "ostankov" gum je na slik videt... Da ni ta model burnout skus delal :hmm:

To se mi zdi da so slike s prvega skuter mitinga in takrat sem imel še vse blokade not pa ni šlo ne vem kok dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori k eni niso taki caR ji da bi si kupl (pazi to) NOVO RSko :angry:

Hmm...Sej nova Rs-ka ni edini motor k je lepši od te grdobe. Jih je še veliko......! <_<

Aja pa BTW res sm razvajen! :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Nikic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je luštkana oO? Joj kok je to grd motor (sry amapak je res) :BUA:

dej k boš meu motor, se oglašej, dokler pa SAM nabijaš pa bod raj tih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej res....motor mam, sam ni 125cmm (škoda kaj?)

pony expres ni motor :nono: :slap:

tut skuterčki in podobni mopedi pod 125 ccm se NE štejejo kot MOTOR ampak spadajo v kategorijo KOLO Z MOTORJEM

ne vem zakaj bi bla škoda če ti nimaš motorja? ker s takimi nabijači se jst ponavad ne družm velik!

back to TOPIC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jest sm pa mislu da je moj "oldtimer" Tomos eletronic motor (90 ccm). GRcar sej jest se s tabo tud družu neb.. :blink: (preveč zategnen tip)

Honda NSR 125 je "ql" motor! <-----zadovoljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jest sm pa mislu da je moj "oldtimer" Tomos eletronic motor (90 ccm). GRcar sej jest se s tabo tud družu neb.. :blink: (preveč zategnen tip)

Honda NSR 125 je "ql" motor! <-----zadovoljen?

tomos elektronik še vedno ni motor (še vedno spada v kategorijo mopedov oz. kolesa z motorjem)!

no glede tega s kom se bo kdo družu in s kom ne je problem vsakega posameznika :alien1:

nism reku da morš govort da je ql motor ampak hotu sm ti povedat da ni treba lih govort kok je grd, kr neki, da je en krš... ampak da če ti ni všeč pač mnenje zadržiš zase al pa poveš, da ti pač ni všeč in pol greš vn is teme ter nehaš smetit!

zdej pa konc debate!

BACK TO TOPIC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je luštkana oO? Joj kok je to grd motor (sry amapak je res) :BUA:

Je*i ga vsake oči imajo svojega malarja. S časom boš spoznal tudi, da si lahko kdaj premisliš in ne pritisneš tistega "Dodaj odgovor", ker nima veze kr neki pisat, samo zato da boš imel potem 26 postov in da boš dobil tisto zvezdico al karkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sej taki ki dobijo kr miljone za 17!!! rojstni dan itak pomoje nimajo kej med takmi ki smo si večino priDELALI...

Pol pa še take meče vn in stuff :bruhhhh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pac nekateri imajo sreco, zalostno je le, da ko bo odrastel in brez podpore broke. Priznam, da jaz tudi ne zivim v najbolj revni druzini, si bi lahko kaj takega privoscil, samo zame starsi vedo kaj je najbolje in ko si kaj zazelim pocakam dokler si sam tega ne zasluzim. Znanje je moc, moc prinasa denar ( vse se mi bo obrestovalo, verjemite mi). Se oproscam za OFF TOPIC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NSR je čist všečen motor, da o že skoraj pregovornih dobrih lastnostih japonskih motorinov in njihovih agregatih sploh ne govorim. Ja sigurno bi jo imel rajši kot katerega koli italijančka, pa če je komu grda, najgrša al pa najbolj kršasta. Sigurno najbolj priporočljiva sportiva 125 ccm za kupit, imet in vozit tistih par let.

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če se navadiš na beštijo pol ti je mal čudno vse skp, mene boli hrbet po kake 1/2 ure vožnje z avtom!!!

Nevem zakaj, si morm najt eno dobro pozicijo sedeža...

Ko sm furu v avtošoli sm pršu iz avta z razbolelim hrbtom, sm se usedu na Nessy in sam reku: Uuuuh, kak luxuz....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NSR je cool motor :OK: fajn se je z njim peljat ampak bolijo leđa pol :P

To ker si navajen na nakeda, verjemi na rs bi bilo še huje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne... cist odvisn kako se drzis... mene do zdej ni nikol 0 bolel... pa sm delu tud po 360km ture... pa edina bolecina k sm jo meu (ce odmislemo tisto v denarnci :devil: ) je bla med palcem pa kazalcem... (k si skoz naslonjen na tisto kito...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!