Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

sploh ne... cist odvisn kako se drzis... mene do zdej ni nikol 0 bolel... pa sm delu tud po 360km ture... pa edina bolecina k sm jo meu (ce odmislemo tisto v denarnci :devil: ) je bla med palcem pa kazalcem... (k si skoz naslonjen na tisto kito...

Haha ta ti je pa dobra mte, mislm d mas prstov na eni roki 5x prevec d bi ti nastevu tok douge ture :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne... cist odvisn kako se drzis... mene do zdej ni nikol 0 bolel... pa sm delu tud po 360km ture... pa edina bolecina k sm jo meu (ce odmislemo tisto v denarnci :devil: ) je bla med palcem pa kazalcem... (k si skoz naslonjen na tisto kito...

ja sam malo pretiravaš 360 km brez prestanaka mene pri 250km skoraj da ne čutim več rit pa hrbet malo ...roke .....zdej nevem no sosed k je imel ninjo je reku da več kot 170 km brez prestanka ni mogu mogoče ker je že bil malo star ampak useno je imel kondicijo k je bil potapljač!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam malo pretiravaš 360 km brez prestanaka mene pri 250km skoraj da ne čutim več rit pa hrbet malo ...roke .....zdej nevem no sosed k je imel ninjo je reku da več kot 170 km brez prestanka ni mogu mogoče ker je že bil malo star ampak useno je imel kondicijo k je bil potapljač!

Mislim d to ni mislu brez prestanka, drugace k je en prei napisu d se na aprili ne sedi lepo, mene je prvih 1-2k km dost bolela rit pa noge, k mors met skus tko 'cudno' pokrcene, zdj me pa ne boli res cist nc, razn ce se neki cajta pocas vozim d ni nobenega zracnega upora ta telo, mi zacne ful hrbtenico naprej prbijat, edin to je kar boli na aprilii (domnevam tut na useh sportakih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to gre za dnevne fure... pac ustavis se k gres tankat, pogledas ce je use uredu z motorjem pa kej spijes... se tud tm mal spocijes... sam nima veze, raj nebi vec o raznih kitah :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... k sm mew aprilio prwih 1k km me je swe bolelo... pol sm se nawadu nanjo oz. na pozicijo sedenja pol je blo pa zakon, sam k sm pa od brnika pa do portoroža pršu brez postanka sm pa mislu da bom mogu dwigalo poklicat da me bodo dol wzel :cry: hrbet me je bolel k p**** na dt-jki se pa pelš pa počutš ko bog, to je pa luksuz d se reče :OK: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... k sm mew aprilio prwih 1k km me je swe bolelo... pol sm se nawadu nanjo oz. na pozicijo sedenja pol je blo pa zakon, sam k sm pa od brnika pa do portoroža pršu brez postanka sm pa mislu da bom mogu dwigalo poklicat da me bodo dol wzel :cry: hrbet me je bolel k p**** na dt-jki se pa pelš pa počutš ko bog, to je pa luksuz d se reče :OK: :worship: :worship:

luksuz je moj daelimček! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nsrki je tut ql... po več kot 300 km v enem dnevu so me edino rame malo bolele pa ok mal sm mel pol bleme z hojo od začetka kr sm mel tak trde noge :) drgač pa se da dolgo prefurat pa to brez bolečin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam en problem, in sicer sem prej opazil kar precejšno lužo bencina pod nsr-ko, po tem ko sem ga laufal v štantgasu, ker sta bila ravno dva frenda zravn, sem šel po orodje in smo frgazar vzel ven, in ugotovil da teče iz ceke (odduška) na dnu frgazarja. Kar pomeni da teče ven ker je v šalčki preveč benza, plovec pa očitno ne zapira. Ker je že malo pozno sem razdiranje frgazerja preložil na jutri, me pa zanima če ima kdo kake praktične nasvete okoli frgazerja in razdiranje le-tega. a je možno da zaradi smeti igla ne zapira?

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje če igla nebi zapirala bi ti prdo med wožnjo morilo... drgač pa newem(dej jureta poklič če tel rabš me poiš w mojem profilu)

ps. mojmu frendu tut wn teče ko swina sam če je motor mal postran. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje če igla nebi zapirala bi ti prdo med wožnjo morilo... drgač pa newem(dej jureta poklič če tel rabš me poiš w mojem profilu)

ps. mojmu frendu tut wn teče ko swina sam če je motor mal postran. :?

ja men tko če dolg stoji pa če mam odprt benz vidm mal lužco spodi....pač zaprem benz

sej če je na tački je kr dost postran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrihtali :OK:

spucal fergi,nič več ne curlja, pa še iglo smo mal premknl na drug konc, ker je bla prej zablokirana s to iglo :yea1:

aja pa en nasvet če bo kdo podiral fergi. prepričite se da je plovec zataknjen za uno iglo ki spušča benz v šalčko:blush: ker smo mel rahle probleme zarad tega, sploh ni benza šopu v uno šalčko spodi :blush:

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa en filmček obratomerja tik po tem ko je bil motor sestavljen :whistle:

tuki je bil še mal visok štantgas :blush:

MOVIE

ka to en avtomatika kurbla zraven? :lol: .) (joke)

A si že kej sprobal končno, pospeške itd...? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo lih iz probne :D

poskeški so kr fajn ane :) končne pa še nism zmeru ker ni cesta frej, drugam pa nočem it ker je motor neregistriran.

no je pa mel frend delček ceste frej in ga je natišu 160 pa še bi šel, tko da pr moji kilaži prčakujem ene 170 :D

za kej več bo pa treba frgazer menat za 32...... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je reku da je bla res bl nakonc

sam je problem k ga pr 10000 kr zmanka, tko da bo treba pomoje vsaj večje dize

tko da če se bodo še kdaj dize naročale, tko kukr so se nazadnje napište tle gor pa bom vzel ene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en mesec prej bi se oglaso pa bi lahk že mel dize.. jih je birek naročo men se zdi da 4 pare sam js ti mojih ne dam :) lahk pa njega vprašaš ki jih je naročo pa to

pardon ammmm burek mislim rečt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh tebi pa to kr zabija na obrate! Men gre bolj počas...

Se pozna da je 160ccm kit....

Jest sm avspuh razrezu, zdej do soseda da odšvasa vn tisto podložko, pa nastavt tiso elektroniko....

Dize zamenjat TAKOJ!!!!! Ker 160ccm rabi nujno več, še odprt 125ccm rabi več ker drgač ribajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej vem ja, ker se kr čut da ma premal benza v višjih obratih, itak pa do spomlad se ne bom prov velik vozu, tko da bom spomlad dize menu pa je.

ej dimni, kok je pršlo zdele nazadnje dnarja za dize pa kolk velike so original in kolk te tavečje?kok je bla poštnina?

tko da če bo še kdo rabu dize jih bomo pozno pozimi naročal pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pršlo je 5k po osebi, s tem da so bli 3 kompleti pa poštnina vključena!

Nikakor ga ne gont višje od kakih 9k rpm!!!

Moj nasvet, ne se čudit če ti gre po gobe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdele ga kakšn tedn sploh nebom mogu vozt :slap:

ker to ne morš verjet ej, kako se lohk kej tazga nardi no.

pridem prej v garažo pa vidm lužo, si rečem pa ne že spet benz. Pošlatam, olje :eek:

WTF??

sem mislu da je olje za mešanico

ostranm levo plastiko in vidm vse mastno okol zobnika, o fak. vzamem tisto plastiko in sem takoj vedu da je ku**ev semering spustu. začnem klet kako je to možn, pride frend in vzameva dol zobnik, kaj najdeva?? eno zmrcvarjeno plastiko... in kaj se je zgodil, zanč sem tist pofukan oddušek k pride iz airboxa porinu spodi nekam, sploh nisem gledu. in porinem po***ano cevko za edini vrteči se del na zunanji strani motorja :wacko: :slap:

cevka mi je uničla semering, pa mam spet del za vikend...

budala ena :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!