Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Kako maš lahko motor ne da ti starši vejza njega :blink: Prosm reč, ker bom jst to tkoj uporabu v praksi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o to morš pa majstra weerusa prašat, se mi zdi da ga je meu pr frendu (upam d ne bo zameru k sm tu sploh povedu :blush: :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej koci, če si ti iz novga mesta on pa iz okolice lj. kako pa ti vse to veš :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej koci, če si ti iz novga mesta on pa iz okolice lj. kako pa ti vse to veš :blink:

ammmmmmm............msn :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am sploh se mi ne da razlagat kje maš lahko motor...

pa sploh se mi ne da ukvarjat s tem k eni pravjo da nej bom jst tih da itq nimam svoje 125-ke k je itq brezveze... važn da oni vozjo svojo mašino k gre k prasica pa da so veseli k misljo da so bolši od drugih...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je napisu, da mu gre 170. Kok so pa realni top speedi od vaših nsr-k :naughty: :hmm:

Moja je šla 160 po števcu in isto po števcu od avta, se pravi realnih tam nekje cca 150.

Imela pa je vse original in bila je brez blokad.

In to isto ima (je imel-ne vem) za mano nekdo s foruma, samo se trenutno ne spomnem nicka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmmm :blush: ja sam on ni povedu da je on meu tisto rs 250 pa da stari sploh niso vedl pa ne ga jebat da edini nima motorja k je meu jačega ko mamo mi zdy

sej ga nism jebu .... jao k0ci ti si mi tud majstr :P

sej to mora bit mal u hecu a pa itk si bo mozak nabavu zej motorck a pa bomo sli skupi fure a :) drgac pa tisto rs250 je mel njegov frend in on:) MSN powah :D

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, najprej je meu on, pol je meu pa fend

tko je, pol je frendu prodau :OK:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zakaj je taka razlika med nsr-ko in RS oz. Mitotom? Ne vidm kako sta lahko obadva tok boljša od nsr-ke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zakaj je taka razlika med nsr-ko in RS oz. Mitotom? Ne vidm kako sta lahko obadva tok boljša od nsr-ke

Na NSR-ki je položaj sedenja manj utrajajoč, pa mašina oziroma bat zdrži skor še enkrat več kot pr mitotu al pa rs-ki. Se prav NSR-ka je VELIKO manj kvarljiv motorček kot pa mito in rs-ka. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap in če gre 10 pomeni da ima manj moči in to pomeni da se manj kvari in zato bat zdrži kao šenkrat dlje kot pr rsah in mitotih

ok vem da ima bolj malo veze s tem ka se mi menmo sam enkat je nekdo reku, da idealen motor v formuli 1 bi razneslo pri prihodu čez ciljno črto

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

ok vem da ima bolj malo veze s tem ka se mi menmo sam enkat je nekdo reku, da idealen motor v formuli 1 bi razneslo pri prihodu čez ciljno črto

:nono:

Se vid da F1 bol mal spremlaš ker zdaj morjo met mal bol vzdržljive mašine sj morjo zdržat cele dve dirke :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokse je hudo o weerusu pogovarjat...hehe sej je ql sam ste mal off topic...mislm da ni nobena tema namenjena tema ker motor sm jst meu...

bistvo je sam da ta motor sm meu jst skupi s frendom pol sm mu dau še neki keša da je biu sam moj pol ga je pa on od mene ceuga kupu...

zdej je njegov in tko je...ta motor je premočn zame...preveč gre...off topic!!!!!

drugač pa da ne bom čist off topic je men honda čist kul...tko da če ne bom kupu mitota bom hondo...sam bom pomoje kr mitota :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta se že neki časa prodaja :D

sam pomoje bi to mogl delat...pa še tok draga ni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja guziju je prvi batr zdrzau FULLL dougo naj me kdo poprav ce se morm ampak je blo mocno vec kot 35k km

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!