Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

marsikateri 1000 ali 600 vozniki pravjo da grejo te uboge lahke kobilce hitreje skoz ovinke... Na ridah ni blo dost razlike čez ovinek, tudi nekateri vozniki SVjev(dvovaljni, veliko navora) so rekli da so cestake pušili alpa bli zelo blizu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al ni blo dnara za servis pa ga ni hotu dt v garažo ALI pa se mu ni dal :P

ja tko lepo vreme je blo ane, pa mal gor pa mal dol pa sm hit naredu tistih 600km preveč....

pol pa še zgodbe o tem da lahk še dost več nardiš,.... pa kdo bi si mislu da zarad par 100km več da bo ribnlo...ah jebat ga pač na napakah se učimo :BUA:

sicer pa dost o tem bi res lahk še kej bl pametnga povedal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je bilo že rečeno, sprednji del je pretežak in ne prelahek, rdeče polje se prične pri 11500, lahko se zavrti čez (tudi v 6. bi počasi šla).

....

:eek: Zanimivo d ma pretežek predn konc :hmm: To bi se pol znal poznat v ovinkih d ti odnese tapru zadn konc :?

Kar se pa tiče kuk se vrti mašina je pa tko da se v 1. pa drugi zlo rada zavrti v rdeč polje :kva2: v šesti je pa že mal kriza :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že, 125ka je lahka in gre hitro iz nagiba v nagib, sam na izhodu ovinka lahko pa sam dim gledaš kakemu močnejšemu motorjo, k tisto dejansko povleče, ne pa te prdule :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vm morm spet prepisat iz revije k drugač vsak po svoje neki...

HONDA NSR 125:

prednosti:

1.lahkotnost

2.vzdržljivost

3.udoben tudi za dva potnika

4.majhni stroški vzdrževanja

slabosti:

1.malce preslaboten motor

2.prelahek sprednji del

za aprilijo se mi pa ne da prepisat...razn če vs res zanima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vm morm spet prepisat iz revije k drugač vsak po svoje neki...

HONDA NSR 125:

prednosti:

1.lahkotnost

2.vzdržljivost

3.udoben tudi za dva potnika

4.majhni stroški vzdrževanja

slabosti:

1.malce preslaboten motor

2.prelahek sprednji del

za aprilijo se mi pa ne da prepisat...razn če vs res zanima :D

ke si pa staknu to rewijo, pa kera je to??? aja pa kerga tisočletja je išla (pnš) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole z revijami praktično nima veze, ker ti lahko poiščem tudi test NSR iz '94, ko so jo primerjali na nekem dirkališču proti Ducatiju 916, pa boš prijetno presenečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@peshy boy

to je pa moto katalog 2004 posebna izdaja...bom u soboto dobu še 2006 verzijo pa ti še iz tm povem par podatkov...da ne boš tok začuden k ti povem resnico...sej veš kako je resnica boli...

pa tud če bi bla revija stara 100let...še zmer če so do takrat velale neke ugotovitve pol so neki vredne..pa jst verjamem rajš strokovnjakom k teb k u primerjavi z njimi nimaš pojma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to mi negre v glavo... kr tisti ko mate nsrke probajte na mestu dvignt predni konec gor pa bote vidli da je prej težka kot lahka... kr če bi bla lažja par kil bi se jo dalo z lahkoto spravit na zadno... to kaj pa v reviji piše pa nevem... neom si nič trdil sam pomoje je prej težek sprednji del kot lahek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 2006 katalogu so pa cene kok stane kšn motor...sej so u tem tud..sam u tem so že mal stare(prodajalcem bl ugajajo k so višje...)

PESHY BOY sej je kul...kup se ga pa nwm kje...pomoje povsod kjer maš cajtnge...zdej 31.januarja pa izide moto.si-nova številka...(na 3 mesce pride vn)

jst lih nimam izkušenj s hondo sam pomoje je to kr res kokr piše u reviji k ni kr ena bedna cheap revija...

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm ga šel prejle iskat, pa ga nism najdu,k sm mel iz revije strgan pa včasih na steni napopan, si bom mogu vzet mal cajta čez vikend da sobo okol obrnem.

Najdu pa sm test Yamahe TZR iz Tuttomoto al neki tazga, itak nic ne razumem, samo če koga zanima, koncna je 166km/h, 0-100 6.29 s.

Nekje moram met se Avto magazin kjer so testirali aprilio RS 125 Chesterfield tam okoli letnika 95, itak se brez blokad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 2006 katalogu so pa cene kok stane kšn motor...sej so u tem tud..sam u tem so že mal stare(prodajalcem bl ugajajo k so višje...)

PESHY BOY sej je kul...kup se ga pa nwm kje...pomoje povsod kjer maš cajtnge...zdej 31.januarja pa izide moto.si-nova številka...(na 3 mesce pride vn)

jst lih nimam izkušenj s hondo sam pomoje je to kr res kokr piše u reviji k ni kr ena bedna cheap revija...

:yea1:

jst mam moto katalog 2006 tko da če kdo rab kašne podatke naj pove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že, 125ka je lahka in gre hitro iz nagiba v nagib, sam na izhodu ovinka lahko pa sam dim gledaš kakemu močnejšemu motorjo, k tisto dejansko povleče, ne pa te prdule :)

ja sam gre lohk 125ka hitrej v ovink ker je lazja in je mejn sile na gumi in ta bl drzi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam gre lohk 125ka hitrej v ovink ker je lazja in je mejn sile na gumi in ta bl drzi ;)

:lol1: pazi, pri lažjih motorjih je obraba gum večja in se prej obrabjo - slabši oprijem :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je od mojga sošolca, in kukr jaz vem je on kr dost nanga vložu in je motor tak kt more bit. Je bil sicer cel štrihan, samo ni bil paden, samo plastike je imel počene zaradi nekega drugega vzroka... Je pa tud menjan bat in cilinder, tak da je motor kr izpraven O:-)

aja pa da ne bo kdo mislu da delam reklamo, sam povem v kakšnem stanju je motor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je od mojga sošolca, in kukr jaz vem je on kr dost nanga vložu in je motor tak kt more bit. Je bil sicer cel štrihan, samo ni bil paden, samo plastike je imel počene zaradi nekega drugega vzroka... Je pa tud menjan bat in cilinder, tak da je motor kr izpraven O:-)

aja pa da ne bo kdo mislu da delam reklamo, sam povem v kakšnem stanju je motor .)

hm ja pocijo ti lahko tud ce nimas blazilnika(gumica) med maskami ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale je od mojga sošolca, in kukr jaz vem je on kr dost nanga vložu in je motor tak kt more bit. Je bil sicer cel štrihan, samo ni bil paden, samo plastike je imel počene zaradi nekega drugega vzroka... Je pa tud menjan bat in cilinder, tak da je motor kr izpraven O:-)

aja pa da ne bo kdo mislu da delam reklamo, sam povem v kakšnem stanju je motor .)

mu je ribno ? drgač nei cilindra menjeval...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastike so mu počle k je zapelju v eno lužo se mi zdi pač smola. Drugač pa motor ma še blokade notr pa zmer je dobr laufu sm se že pelu tko da če kdo kupuje nej uzame to ker je dobr vzdrževan motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastike so mu počle k je zapelju v eno lužo se mi zdi pač smola. Drugač pa motor ma še blokade notr pa zmer je dobr laufu sm se že pelu tko da če kdo kupuje nej uzame to ker je dobr vzdrževan motor...

Že tečem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!