Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Moja je bila brez blokad v avspuhu, brez podložke med fergazerjem in cilindrom in brez pokrova airboxa pa je šla 160 po števcu.

No, kaj pol, prej si reku da FOLK ne zna odpirat NSRk in da pravjo da jim ne grejo nikamor. Če se prav spomnem ti je šla tolk kokr gre vsem ki majo odprte NSRke :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men gre tut tok....

pač obična odprta nsr-ka, gre pa ne nevem kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre k sneta skera :D

ma vsaj gre...ne pa moj mito k počiva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kaj pol, prej si reku da FOLK ne zna odpirat NSRk in da pravjo da jim ne grejo nikamor. Če se prav spomnem ti je šla tolk kokr gre vsem ki majo odprte NSRke :hmm:

Vsi neprestano govorijo o nekih 140 in 150 km/h, sicer mi osebno dol visi za tistih 10 km/h, ampak tako pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi neprestano govorijo o nekih 140 in 150 km/h, sicer mi osebno dol visi za tistih 10 km/h, ampak tako pač je.

10km/h se kr dost pozna...

pa še neki morš vedt...večja k je končna boljši so pospeški in navor ter te zadeve....tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10km/h se kr dost pozna...

pa še neki morš vedt...večja k je končna boljši so pospeški in navor ter te zadeve....tko da...

a si ziher?? to nea ravno drži...ker da pride do svoje končne hitrosti proti koncu dolgo rabi...pospeški pa z končno nimajo nič veze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ziher?? to nea ravno drži...ker da pride do svoje končne hitrosti proti koncu dolgo rabi...pospeški pa z končno nimajo nič veze

verjem da majo velik veze pospeški pa končna....

to je res da če menjaš zobnike maš drugačno razmerje pol...ampak poglej primer 2 motorjev k mata iste zobnike pa tist ka ma večjo končno ma tud večjo hitrost...

sej poglej primerjavo denzijevga mitota pa ostalih mitotov...a štekaš kaj hočm povedat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mito je še vedno hitrejši, samo želel sem poudariti da v praksi ni take razlike kot pravite.

Lahko vprašaš tudi gapija, ki je sicer šel mimo in če bi bilo takrat več prostora bi šel še dlje, samo ni pa bil toliko hitrejši kot sem po govoricah pričakoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjem da majo velik veze pospeški pa končna....

to je res da če menjaš zobnike maš drugačno razmerje pol...ampak poglej primer 2 motorjev k mata iste zobnike pa tist ka ma večjo končno ma tud večjo hitrost...

sej poglej primerjavo denzijevga mitota pa ostalih mitotov...a štekaš kaj hočm povedat??

odprt mito ma okrog 6-7s do 100km/h...nsrka ma okrog 6-7s do 100km/h no za kako malo razliko že gre...

mito gre opazno več kot nsrka a pospeške pa ma podobne.tak da pospeški nisto tolk vezni na končno po moje

sj sicer pa vseeno no sam da se furamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pospeški so vezani na končno pomoje sam v tem smislu....

če gre motor 190 bo sigurn prej do 160 prlezu kot motor ki ma končno 160

k nakonc skoz mal zmanka motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pospeški so vezani na končno pomoje sam v tem smislu....

če gre motor 190 bo sigurn prej do 160 prlezu kot motor ki ma končno 160

k nakonc skoz mal zmanka motorju

no sej tko pravm ja...

in da mi ne bi nabiju da ma mito identične pospeške k nsr-ka...sej men je nsr-ka fuuull huda...sam pač sm se za mitota odloču...ampak še zmer je razlika med njima...itq je men važn sam da mi gre 150....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi neprestano govorijo o nekih 140 in 150 km/h, sicer mi osebno dol visi za tistih 10 km/h, ampak tako pač je.

Ta tvoj "vsi" je edino Stric Burek, ker on ima NSRko 99' in ta ima zraven blokade v avspuhu še blokado na elktroniki, in trenutno je končna 145km/h po ravnem, pospeški pa zadovoljivi...........no ja to nikol ne bojo, ampak OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tvoj "vsi" je edino Stric Burek, ker on ima NSRko 99' in ta ima zraven blokade v avspuhu še blokado na elktroniki, in trenutno je končna 145km/h po ravnem, pospeški pa zadovoljivi...........no ja to nikol ne bojo, ampak OK

"Vsi" niso bili mišljeni samo lastniki NSR, ampak tudi drugih 125k, ki pisejo o stvareh, ki jih ne vedo.

S tabo pa sočustvujem glede blokade na elektroniki, ampak bi se verjetno dalo tudi tisto nekako zaobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej tko pravm ja...

in da mi ne bi nabiju da ma mito identične pospeške k nsr-ka...sej men je nsr-ka fuuull huda...sam pač sm se za mitota odloču...ampak še zmer je razlika med njima...itq je men važn sam da mi gre 150....

glej do 120 bota mito pa nsrka skor čist skup odvisno tut kdo bi fural pa kak bi fural...nad 120 pa bi mito nsrko vtrgal ker pol nsrka počasi gor dobiva mito pa bol hitro ker ma bol močno mašino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej do 120 bota mito pa nsrka skor čist skup odvisno tut kdo bi fural pa kak bi fural...nad 120 pa bi mito nsrko vtrgal ker pol nsrka počasi gor dobiva mito pa bol hitro ker ma bol močno mašino

sej vem da se vm otročje zdi to...ampak honda bova šla mi2 en drag udart da ti dokažem da te mito spusti v pospeških :P

ti me pa u servisih pa kaj nej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da se vm otročje zdi to...ampak honda bova šla mi2 en drag udart da ti dokažem da te mito spusti v pospeških :P

ti me pa u servisih pa kaj nej :D

heh :) ammm pol naprej od kakih 120km/h bi me ziher...prej pa mislim da bi bla kr poravnana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh :) ammm pol naprej od kakih 120km/h bi me ziher...prej pa mislim da bi bla kr poravnana

ej honda a ti maš sploh že motor???k sm neki slišu da ga ti še nimaš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej honda a ti maš sploh že motor???k sm neki slišu da ga ti še nimaš??

mam ampak je na servisu...ga dobim vrjetno dans tedn nazaj al pa malo prej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ampak je na servisu...ga dobim vrjetno dans tedn nazaj al pa malo prej :OK:

no ti se kr prprav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi nekoga ki ima isto barvo NSR-ke kot jaz da pogleda po sedež kode za NALEPKE in barvo in mi jo napiše tuki, res bi bil ful hvalažen, dobi za pivo. Pa rabim čimprej (danes?).

Lahko tudi drugi ki imate drugačne barve napišete kode barv in nalepk tuki gor

Hvala

IPB Image

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ti si ta... ne rabiš danes, povej mi v torek čimprej... Nalepka je pod sedežem na nalepki ki je pa na zadnjem nosilcu za zadnji cel del... na desni če stojiš zadaj...

Moja gre tko NSR125 RX

Color R-127

Code R127V

pa označi na tej sliki točn katere rabš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja hehe to si ti :D

Ja problem je v tem ker pri meni ni te nalepke za kode, očitno se je naveličala življenja in odšla neznano kam :BUA:

Sem pa v četrtek šel na as domžale kjer so mi naredili nek predračun za nalepke ki jih rabim. Na njem piše:

Model: NSR125RW

Exterior HES colour: R127 / SPARKLING RED

samo nevem če je to prav, ker tistim na as domžale po lastnih izkušnjah ne zaupam preveč.

Zato bi želel da nekdo ki ima isto barvo napiše tukaj gor kode da bo 100%

Na sliki pa sem ti označil katere rabim. Vse kar je na bočni plastiki modrega so nalepke in pa napis NSR.

SLIKA

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to menda ne bo to... Un je meni reku da mi lohk naroči, sam kar pride pride, lohk so kr ene druge barve, tko da najdi nekje na netu to številko, poglej v knjižico če kje piše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!