Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Evo to je pa najhitrejša NSR-a od blažota. Blažo čim prej poprav da se pelemo km z motorji. Off topic sam a si se prjavu za klub? Drugač kar se tiče pospeškov tisti motor, ki ima več KM bo šou naprej, Mito jih ma 35KM, NSRA open jih ma pa 30KM če se ne motm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NSR odprta jih ma 28 se mi zdi, od Blažota pa kej več če ma kit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kak KM ma več zarad kita, sam gre pa lih ene tolk k more kr precej teže premikat če sem jaz gor :OK:

frdamane kode za barve ne morem in ne morem zvohat, prečesu net pa ne najdem :cry: tko da če kdo pozna koga z tako barvo nsr-e bi ga prosil če lahko zvoha to kodo čimprej pa dobi za pir al pa dva :D

offtopic: RSmaniac- kak klub, kje se pa prijavim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

offtopic: RSmaniac- kak klub, kje se pa prijavim?

v temi ˝o klubu SRŠENI˝ .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No na Bike Chat forumu mi je en tip ki mi deluje da zadevo kr dobr obvlada, rekel da je barvna koda mojega R-127.

Fora je v tem ker imaš ti (dimni burek) letnik 99 in s tem nove barve.

NSR125RW ta W pomeni letnico, ti imaš pa to X.

Tako da pomoje najbolše da kar naročiš zame nalepke in sicer R127 za letnik 98.

Sicer si pa temo lahko prebereš TUKI

p.s.: sori k sem tvojo sliko uporabu v tisti temi, če te moti jo lahko tudi vržem dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeem, ta tip je zakon, men je dostkrat pomagu in NSRke res obvlada.... Počakaj da tip potrdi in boš ti poklicu v ASa in sam potrdu naročilo, če ne pa nevem...

Jest grem ju3 in bom reku tm kokr si ti men povedu, bom pa reku nej še ne naroči nalepk ampak počaka tvoj klic

Rabm še tvoje podatke naslov, številko ime priimek, pošlji na 031525777, čimprej ker do compa nimam dostopa več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo nič ne bo z nalepkam :cry:

zdej se bom kšn mesec vozu brez nalepk (cela plastika samo bela) da bom našparu 27jurjev za nove nalepke...... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo nič ne bo z nalepkam :cry:

zdej se bom kšn mesec vozu brez nalepk (cela plastika samo bela) da bom našparu 27jurjev za nove nalepke...... :slap:

ah sej bo šlo.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blažo smola :(

Aja drugač maš pa z kitom 34KM. Nevem pa ker izpuh maš točn.

mislim da ma on še kr originaln izpuh gor...ampak vrjetno odprt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, še originale.

upam da ne za dolgo :D v planu mam enga giannelija in pa mikunija 35 (al pa mogoče dellortota 34). sam to pol bl polet k bom do keša pršov :whistle:

bom pa zdele en res hud tunning naredu, k bom dize povrtu :slap: LOOOL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, še originale.

upam da ne za dolgo :D v planu mam enga giannelija in pa mikunija 35 (al pa mogoče dellortota 34). sam to pol bl polet k bom do keša pršov :whistle:

bom pa zdele en res hud tunning naredu, k bom dize povrtu :slap: LOOOL

Đianelija im "mi", iz tega foruma, jest sm ga mal pošmeku, ampak se znjim zmeni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst mam giannellija....če raš kr na pm kontakteri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem pa trenutno pri odločitvi, kateri 125 bo padu :naughty: samo ker sem bol visoke rasti in ker so teli cestnaki bol nizki to zna bit problem... sem se usedu na mito-ta ampak nazalost je blo placa velik premalo! :cry: :cry: hehe .. tko da bi me najbl zanimala višina sedeža.. prosim O:-) hvala za pomoč :)

LP Žiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem pa trenutno pri odločitvi, kateri 125 bo padu :naughty: samo ker sem bol visoke rasti in ker so teli cestnaki bol nizki to zna bit problem... sem se usedu na mito-ta ampak nazalost je blo placa velik premalo! :cry: :cry: hehe .. tko da bi me najbl zanimala višina sedeža.. prosim O:-) hvala za pomoč :)

LP Žiga

mito naj bi bil najvčji 125 SS...tko da...honda je pa kar dosti manjša...ali mito...ali si pa kupi kaj drugega ne sportaka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji, manjši nima veze.

Na mitotu se sedi precej bolj utesnjeno, ker si bolj pokrčen, medtem ko si pri NSR zravnan, kot pri kakem sport tourerju.

Vsedi se na vse tri pa boš videl kaj ti najbolj leži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji, manjši nima veze.

Na mitotu se sedi precej bolj utesnjeno, ker si bolj pokrčen, medtem ko si pri NSR zravnan, kot pri kakem sport tourerju.

Vsedi se na vse tri pa boš videl kaj ti najbolj leži.

to je tud res ja...sam če je tok velk kot je napisu...pol bo tak zračn upor... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te moti pokrčena drža in če si res tok velk si umisl kej druzga kot cestaka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam 191cm pa me ni še nkol kej motilo na mitotu. Ne bi sploh na to pomislu če me ne bi drugi spomenli. Potem Grilzz je tud tle nekje visok, je mel pa nsrko, pa tud pravi da se lepo sedi na motorju. Tko da res, probej par motorjev pa se pol odloči, tko na pamet sklepat ker je večji ne moreš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak je pa tko da od začetka te na daljših furah kej mot, saj mene je, ampak sej se navadš čez cajt

pol pa sam gasa :OK:

aja še en vprašanje: a je kdo na nsr-ki spreminju nosil od tablce in seveda kako je to naredu....k je tko čudn k je plastika na katero se pritrdi tablco pa žmigovce skupi s celim blatnikom.

zgleda se bo treba z žago tega lotit :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak je pa tko da od začetka te na daljših furah kej mot, saj mene je, ampak sej se navadš čez cajt

pol pa sam gasa :OK:

aja še en vprašanje: a je kdo na nsr-ki spreminju nosil od tablce in seveda kako je to naredu....k je tko čudn k je plastika na katero se pritrdi tablco pa žmigovce skupi s celim blatnikom.

zgleda se bo treba z žago tega lotit :? :D

hehe..isto se jst zdej ukvarjam pa mi gre bl slabo :blush: bo mitofreak pokazu kako je to naredu :D

ja sej jst mam isto na ta nosilc pridejo žmigovci...nardiš drug nosilc na katermu so še luknje za žmigovce .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko mam je narjen...na nosilcu mam lukne za zmige, pa vse se prsraufa na original mesta na motorju. drgac pa pober vse dol pa se igrej s kartonom pol pa iz pleha nared, ni tezko sam cajt mors med da poruntas kam bos vse dau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tko mam je narjen...na nosilcu mam lukne za zmige, pa vse se prsraufa na original mesta na motorju. drgac pa pober vse dol pa se igrej s kartonom pol pa iz pleha nared, ni tezko sam cajt mors med da poruntas kam bos vse dau

mah men se pa ne izide če hočm dat na use 4 šraufe...dva prideta pravokotno na zadek..2 pa vsak na eni strani bočno...in to se mi ne izide...lahko mam samo 2x pršraufan,...tko da mitofreak..dobr si pogruntu kakorkol ti je to že ratal..boš povedu kako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!