Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

sam neverjamem da bi svečka delala,če točn na 6000 obratov vrže dol nazaj na 4000 obratov,ni to blokada na elektroniki????

ker je bil dol prpelan,pa v nemčiji majo te blokade,ker gorih more it sam 80 km/h al neki podobnega!

prosim za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam neverjamem da bi svečka delala,če točn na 6000 obratov vrže dol nazaj na 4000 obratov,ni to blokada na elektroniki????

ker je bil dol prpelan,pa v nemčiji majo te blokade,ker gorih more it sam 80 km/h al neki podobnega!

prosim za odgovore

Da se neki nardit, se mi zdi da je ta blokada samo še ena dodana elektronika, kij ev črni škatli, podobno kot elektronike(TV-127), in se samo odstrani, pri tem se mi zdi da je treba še 2 kabla na konektorju zamenjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa če je na enektroniki še kaka dodatna blokada bi blo najbolše da menjaš CDI da ga dobiš od koga ko ma nevozno nsrko pa ti ga za male pare proda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim da je to DODATNA elektronika k obstoječi, verjetno preverja obrate in prekinja dovod elektrike do svečke.... In to DODATNO elektroniko se samo odklopi, nč ni treba menjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je taka črna škatlca pod sedežem,pa če bi to odklopu,al zamenju bi mogl normaln it

:hmm:

če boš odklopo ti niti vžgal neo motor ker tam not je vsa elektronika za motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je to pod zicem,če bi jo pa menju,bi pa mogl it

nova pride 37.000 sit,ta škatlica

ja to je pod zreden novo kupuješ se pozanimaj kaj bi mogo nareit(kaj morš precvikat) ker 37k ni ravno malo če gledaš da lahk to doma si sam zastojn zrihtaš vrjetno

zicom ivn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje se mi zdi, da je Burek podal ene linke ali navodila, glede teh nemških blokad, tako da poskusi preleteti tole temo pa mogoče kaj najdeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi folk! A mi lahk kdo pove kok gre ta nsr-ka odblokirana-sam v avspuhu bi pustu blokado! Tnx!

zakaj pa bi v auspuhu pusto blokado?

aja drugače pa 150 - 160 brez vseh blokad :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi folk! A mi lahk kdo pove kok gre ta nsr-ka odblokirana-sam v avspuhu bi pustu blokado! Tnx!

A ti imaš pa v vsaki temi isto vprašanje.

BTW obstaja tudi tema, kjer so primerjani vsi trije cestaki, pa še TDR tako da si lahko malo tisto prebereš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, jest uradno prodajam svojo NSRo, za kontakt PM ali Mail ali MSN(vse mate v profilu) .) KLIK Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto "možnost ribanja pri odprti mašini" raje izbriši ker je malo dvoumno napisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto "možnost ribanja pri odprti mašini" raje izbriši ker je malo dvoumno napisano.

Zakaj? Sej je res, če nimaš menjanih diz se možnost da ti zariba poveča, kukr je mi-ju in hondi če se ne motm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!