Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Ja če ne veš za kaj je to bereš tako, da si zamenov in zdej ima možnost da zariba (gratis) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer ni moja stvar ampak mal preveč hočš??

drugače je pa ta honda najlepša... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva bos pa kupu?

off topic!!

suzukija al pa hornetko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to malo previsoka cena? al se men sam zdi. sicer res ni moja stvar samo jaz sem pred letom dni kupo 2001 letnik za 620k sit pa skoro bolše nebi mogla bit ohranjena. sicer super če boš jo prodal za tak denar ti prvoščim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to malo previsoka cena? al se men sam zdi. sicer res ni moja stvar samo jaz sem pred letom dni kupo 2001 letnik za 620k sit pa skoro bolše nebi mogla bit ohranjena. sicer super če boš jo prodal za tak denar ti prvoščim .)

ja halo da je bla dobr ohranjena...če je bla pa od grilzz-a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da to ni prevelka cena....poglejte na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) kakšne prodajajo pa za kakšn denar!

z več km kot od bureka pa še podrsana po eni strani se prodaja za 530k

ni kej 2-taktarji bojo zmerm dražji zgleda :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da to ni prevelka cena....poglejte na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) kakšne prodajajo pa za kakšn denar!

z več km kot od bureka pa še podrsana po eni strani se prodaja za 530k

ni kej 2-taktarji bojo zmerm dražji zgleda :hmm:

še dobr da ga jst že mam... :D

uni k bojo pa pol hotl met...bojo pa mal več dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejansko če pogledaš kolk ma motor km pa da zgleda ohranjen edino nevem kak je tisto zrihtal ko ga je 1x počohal je cena kr prava...sicer pa 2T motorji bojo zaj kr fajn ceno držali glede na to da je skor vse že 4t oz grejo skor vsi proizvajalci na 4T mašine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva bos pa kupu?

Nej ostane skrivnost zaenkrat :D

dejansko če pogledaš kolk ma motor km pa da zgleda ohranjen edino nevem kak je tisto zrihtal ko ga je 1x počohal je cena kr prava...sicer pa 2T motorji bojo zaj kr fajn ceno držali glede na to da je skor vse že 4t oz grejo skor vsi proizvajalci na 4T mašine...

Tist sm popravu tko da sm nesu sosedu, mi je pokital, prebarval, nalepke so original iz AS-a, žmigavčki so pa itak zamenjani (na račun tega si mi ti dolžen eno pijačko :D )

Cena je taka kukr je, za 500k jo dam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej ostane skrivnost zaenkrat :D

Tist sm popravu tko da sm nesu sosedu, mi je pokital, prebarval, nalepke so original iz AS-a, žmigavčki so pa itak zamenjani (na račun tega si mi ti dolžen eno pijačko :D )

Cena je taka kukr je, za 500k jo dam

za pijačo še vem in neom pozabo :D tak da ko se viimo dobiš .)

ammm a boš ostal pri SS al boš kako drugo obliko motorja kupo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK No poglejte tega boga, nevem če se je za zjokat al kaj, tista nalepa je prou doma zrezana :SS

za pijačo še vem in neom pozabo :D tak da ko se viimo dobiš .)

ammm a boš ostal pri SS al boš kako drugo obliko motorja kupo?

Ah, ne bom nič povedu, nekaterei vedo, pa ni treba da povejo...

Sej boste kmal zvedl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK No poglejte tega boga, nevem če se je za zjokat al kaj, tista nalepa je prou doma zrezana :SS

Ah, ne bom nič povedu, nekaterei vedo, pa ni treba da povejo...

Sej boste kmal zvedl :P

o bad :cry:

sicer res da trenutno tudi moj ni ravno tipi topi (jah moram kupit nalepke za desno stran) sam je vseen lepši kot pa tole. tole je pa prov neokusno vse po vrsti (tiste nalepke zadaj, na šipi spredaj, obroba okoli števcov, zadnja lampa :nono: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je taka kukr je, za 500k jo dam

ja saj sem vido zdaj ono ki je za 500k sit in res nene najbol okusno izgleda tko da se opravičujem :blush: bo kar vredu cena :D

ja halo da je bla dobr ohranjena...če je bla pa od grilzz-a :P

ja itak da je dobro bla ohranjena. :OK: :OK: saj se tudi trudim da bi tak ostala .) hvala bogu da zaenkrat uspeva.... morm potrkat

v sredo pa generalka in v čet se že dalje furamo :D

lep pozdraww

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem na motosvet.com forumih,kot ste verjetno opazli sem nov član tukaj. :OK: mam pa eno vprašanje za Stric Burek-a ...Če prav vem si doma iz lovrenca na pohorju...in kolko vem ma en tvoj kolega tudi nsr-ko in jo prodavle,zaj me pa zanima če mi mogoče lahko poveš če je bla ta nsr-ka mogoče kdaj razbita itd... (Razmišlam o nakupu te nsr-ke) :)

Hvala vnaprej!

LP, Pampi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem na motosvet.com forumih,kot ste verjetno opazli sem nov član tukaj. :OK: mam pa eno vprašanje za Stric Burek-a ...Če prav vem si doma iz lovrenca na pohorju...in kolko vem ma en tvoj kolega tudi nsr-ko in jo prodavle,zaj me pa zanima če mi mogoče lahko poveš če je bla ta nsr-ka mogoče kdaj razbita itd... (Razmišlam o nakupu te nsr-ke) :)

Hvala vnaprej!

LP, Pampi

Narobne podatke maš :D Burek je doma iz bližine Ilirske Bistrce, k je pa čist na drugm koncu Slovenije. Sicer pa burek prodaja NSR-ko, letnik 99... Sej ti bo še on napisu mal o motorju. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u ga maš od strica bureka,tak da si ga oglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kere gume mate na nsr-ki?

joj pa ta dimenzija tok ozka se sploh ne da ene poštene gume nabavt.....sam na šerš pa tut nočem it k nočem delat modifikacij...pa še slabš bi blo vrjetn :?

tko da povejte kaj mate na nsr-kah in kako ste zadovoln s tem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kere gume mate na nsr-ki?

joj pa ta dimenzija tok ozka se sploh ne da ene poštene gume nabavt.....sam na šerš pa tut nočem it k nočem delat modifikacij...pa še slabš bi blo vrjetn :?

tko da povejte kaj mate na nsr-kah in kako ste zadovoln s tem :?

am jaz mam pirelli sport deamon... sicer sem zelo zadovoljen. niti enega zdrsa pa s koleno se tidi da drsat :kva2: :kva2:

sicer sem bil pr tem uvozniku v mb. prodaja vse vrste gum in mi svetoval prav to. je rekel da je ta guma trenutno najboljša v tej dimenziji. tko da je najbolše da greš do nekega uvoznika gum in naj ti svetuje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop Sportmax, kul, čeprav do tačke nekako nism pršu, ampak mislm da bi pršu ja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am jaz mam pirelli sport deamon... sicer sem zelo zadovoljen. niti enega zdrsa pa s koleno se tidi da drsat :kva2: :kva2:

sicer sem bil pr tem uvozniku v mb. prodaja vse vrste gum in mi svetoval prav to. je rekel da je ta guma trenutno najboljša v tej dimenziji. tko da je najbolše da greš do nekega uvoznika gum in naj ti svetuje.

LP

ja kok pa maš ti dimenzijo?

a maš kej šir gumo gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop Sportmax, kul, čeprav do tačke nekako nism pršu, ampak mislm da bi pršu ja :OK:

tut js mam to gumo dimenzije mislim da so 130*70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!