Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

ja sj pol sm jo, tist je biu atx, zj dela, sam zadnje feltne nima (sori za off topic)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auuč kok me je sram :stupid:

odkril sem napako: treba je blo benz nalit.... :lol1:

zadnič sem ponesreči dal na rezervo in pozabil na tistem položaju, tako da sem bil z benzom očitno čist na koncu ko sem to šraufal, pol pa sej veste, še mal ven steče k šraufaš in ga je še manj... in ja, hm, očitno ni blo dost benza pa ga je moril.

sem jaz skos govoru da ma premal benza pa preveč zraka :OK: LOL

in ja zdej laufa BP, sam še nisem šel probat ker sem še zmer rahlo bolan, je šel pa frend zdele in je reku da so se pospeški malenkost izbolšali.

seveda pa imam zdej odprt airbox in ko ga je frend tišal po vasi in po glavni cesti (jaz pa čakal pred bajto) sem se sam za glavo držu kok je to glasno zdej :slap:

prva reakcija ko je un nazaj pršov pa dal čelado dol: mencal si je po ušesih in se drl name da mal slab sliš :010

p.s.: če ma kdo dize za povrtat nej pove pa bomo zrihtal :yea1:

LP

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam en uprasanje mam kle. nsrke se nism vidu u zivo pa me sam zanima ce je tud tok suha pa to k cbrka? :D :D

bi reku bolj debela. Enkrat me je en prašu al je 600 al je jurja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam en uprasanje mam kle. nsrke se nism vidu u zivo pa me sam zanima ce je tud tok suha pa to k cbrka? :D :D

sm 1x nsrko parkiral zravn cbrke 125...in je za polovico širša nsrka...tak neki mogoče malo majn :)

oz na vsako stran par cm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi reku bolj debela. Enkrat me je en prašu al je 600 al je jurja :OK:

ok to ti je reku en debil...kj se na daleč vid da so 125-ke suhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bi me lahko pokopali, ali pa vsaj šli na obisk v klinični :BUA:

Bistvo: ne stavit Dunlop Sportmax na NSR, vsaj 130širine ne. Sem šel čez rob, ne da bi tačka prijela, kaj šele koleno.

Odkar sem zamenjal originalne gume za te nisem pršu do tačke nikoli, pa čeprav sm ga dost gonu(isto k prej)...

Tko da al širšo gumo zadej-140, 150 bo preveč, ali kak drug model, mogoče Pirreli Sport Demon al neki podobnega je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja?? ki si to fural mislim je biu vrei alsvalt pa to...? ker meni zadna guma ql drži na cesti...čist enako kot prejšna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja?? ki si to fural mislim je biu vrei alsvalt pa to...? ker meni zadna guma ql drži na cesti...čist enako kot prejšna

Ja, ja asfalt je dobr, ma guma ne drži če ne vozš po njej, a? Čez rob sm šu, nagnu sm se preveč za to gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to ti je reku en debil...kj se na daleč vid da so 125-ke suhe

reesko isto je tud men reku motorist iz moto kluba ko sm vozila NSR-o če je to 500ccm, po zvoku sodeč se mu je to zdel, zarad druzga auspuha, no ja pač zadeva lahko marsikoga pretenta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mel temna očala pa belo palco zraven? :P

looooll :kva2: ta je umorila :slap:

ok to ti je reku en debil...kj se na daleč vid da so 125-ke suhe

hah :P zakaj mislis da sm nalepko "125" dol odlimu :slap: kr skor usak misl da je kj vec .... :D je pa res da je aprilia najbl debela od vseh cestnih 125k ...

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva a pol si odletu al kva?? :?

Ne, ne nism... Sm pa ornk pometu cesto... Prvo sm mislu da je kako olje na cesti, pol pa se ustavm, gledam gumo, pa čist do roba pobrana, uni štrfki odtrgani vsi :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo večja guma ti ne bo nč pomagal, zarad feltne. Se bo guma pri robu pač mal bolj ukrivila, ne boš pa imel večje delovne površine (nisem se druge besede spomnu). Pridobu bi nekaj če bi dal drugo vrsto gume iste dimenzije, kašno bolj športno. Al se pa mal več presed :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo večja guma ti ne bo nč pomagal, zarad feltne. Se bo guma pri robu pač mal bolj ukrivila, ne boš pa imel večje delovne površine (nisem se druge besede spomnu). Pridobu bi nekaj če bi dal drugo vrsto gume iste dimenzije, kašno bolj športno. Al se pa mal več presed :)

Kam bolj presest, ti pravm da s original gumo Pirreli MT75 menda, je tačka drsala... S to pa kr zdrs... Malo molj zaobljeno gumo bi rabu... Pomoje da bi bla 140 lih prav...

Bolj športne Dunlopke te dimenzije ni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bolj presest, ti pravm da s original gumo Pirreli MT75 menda, je tačka drsala... S to pa kr zdrs... Malo molj zaobljeno gumo bi rabu... Pomoje da bi bla 140 lih prav...

Bolj športne Dunlopke te dimenzije ni :BUA:

Orginal guma za nsr-ko je dunlop arowmax (neki takšnga) 130 širina in jst sm z njo pršu do tačke na mariji reki... Drugač pa ma en kolega na nsr-ki letnik 94 gor dunlopko 150 :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orginal guma za nsr-ko je dunlop arowmax (neki takšnga) 130 širina in jst sm z njo pršu do tačke na mariji reki... Drugač pa ma en kolega na nsr-ki letnik 94 gor dunlopko 150 :hmm:

Odvisno od letnika, očitno, ker jaz sem imel Pirelli MT75

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam zdej arowmax zdej gor pa so full pretrde...

zdej bom pa probu kr z michelin pilot sporty pa bomo vidl kaj bo.... :?

je pa žal tako da za tako dimenzijo ni nobene pametne(beri:mehke) gume :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to sem že jaz bentil ko sem gledal mal gume, niš pametnega v taki dimenziji.

zato bom pa ob naslednji menjavi zadnje gume kupu še druge feltne (bele) za nsr-ko, ker je zadnja feltna širša in namenjena za gumo širine 150, kar pa bo kar kul se mi zdi :OK:

nikakor pa ne dajat 150 gume na to original feltno, še čist vsak mi je to odsvetoval, ker guma ma pol čist drugačno obliko kot jo more met in se lega na cesti opazno poslabša :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!