Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Danes bi me lahko pokopali, ali pa vsaj šli na obisk v klinični :BUA:

Bistvo: ne stavit Dunlop Sportmax na NSR, vsaj 130širine ne. Sem šel čez rob, ne da bi tačka prijela, kaj šele koleno.

Odkar sem zamenjal originalne gume za te nisem pršu do tačke nikoli, pa čeprav sm ga dost gonu(isto k prej)...

Tko da al širšo gumo zadej-140, 150 bo preveč, ali kak drug model, mogoče Pirreli Sport Demon al neki podobnega je

ni bistvena sirina, tud presek, pa sirina felge ma vlogo pri tem pri kakem nagibu si na robu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa alsfalt še tud ni ponekje dost topel da bi šel do tačke.

Ma držal je k treba da drži, guma je bla dobr pobrana... Sam če greš ti ČEZ ROB gume ne more držat ker voziš po 3mm^2 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa tak,pol pa reč da si pretiravu mal,sicer pa tak sam veš ka delaš :D

Hmmm, nebi mogu rečt zarad tega ker vem da gre NSR do tačke. In vem da je neka v redu meja tačka. In sm bil sigurn da bo šlo do tačke ker je lepo držalo...

Prejšnja guma je bla mal drugačne oblike in je očitno dopuščala večje nagibe-do tačke, ta Sportmax pa očitno tega nagiba ne dopušča...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POL ŽE DRŽI,SPLOH PA DRŽI ČE SI SAM PROBU :D

z nsrko gre do tačke ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa po zadnem

ja fotke pa posnetki so ko se vii da gre po zadni po predni fajn...js še nism kaj ekstra probaval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal sem jo enmu fotru, ki jo je kupoval za punco. Bil je iz Nove Gorice, pravi pa da punca ni nč vozila prej razen izpit.... Upam da ostane cela in motor tudi. Pa čimveč lepih kilometrov...

Cena je bla dokaj nizka-440k, ampak sem se jo hotu rešt ker bo danes zverinca v bajti :D

P.S.:Ne vem kako zgleda tale bejba ker je ni blo zraven, je pa sestra od brata :OK: , ki je lani bil prvak v motokrosu z 85ccm krosko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej mal na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

tam je kr neki!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej mal na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

tam je kr neki!!! :D

jp sej tm je že use ze poklicu no vsaj mislm k to ni zame sam me tko se mau zanima k tm so kr drage :BUA: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp sej tm je že use ze poklicu no vsaj mislm k to ni zame sam me tko se mau zanima k tm so kr drage :BUA: :D

Pizda vsi bi radi vse zastonj! Ko sem šu jest po motor sm vidu kak je motor in reku lep, lastnik je biu pošten in sm reku da cena je dobra, da ne bom niti se spušču v to... Lohk bi zbil za 10-20k ampak se mi ni zdel potrebno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja burek vsak bi rd čimcenej kupu .)

dobr sam eni pa MOČNOOO pretiravajo :BUA: :BUA:

bi radi registracijo,generalko čimnovejši letnik...pa burek z ajvarjem pa še pašteto zravn...uglavnm eni bires radi mal preveč...k pa prodajajo bi pa tud radi po 2eh letih k majo motor še profit nardil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

dans končno dobo motor nazaj iz servisa :OK: čeprav sm že pred skor mescom napisal da ga dobim...ampak italjani so razred zase...dele pošilajo neverjetno dolgo...zravn tega pa se jim še rado zgodi da kaj narobe pošlejo :BUA: no motor so popravli zravn tega pa sm dal še nareit servis...za vse skup sm dal majn kot 120k:D

menjali pa so...

olje v menjalniku

zavorna tekočina

vžigalna svečka

potrošni material...

batni obročki

tesnila

varovalka sornika

sornik

ležaji

ventila 2

gred

distančnik

bat

cilinder...

deli so originalni (škatle + folije to potrjujejo...)tak da za hondo nsr so deli proti drugim 2Tmotorjem ful poceni

če rabi do star cilinder naj pove...da se ga lahk obnovit...drgač pa ma 35k km

pa nekaj bi še vprašal...je dost ne če okrog 500km ahčem z obrati?

pa to še...ko nea dodaš nič gasa morjo bit obrati okrog 2k-2.5k? ker js mam okrog 1-1.5k vrjetno ni fergazer ql naštelan ker ko pridem v 3-4-5-6 brzini na 5.5k obratov mi trokira...drgač pa so not zaj tut večje dize tak da vrjetno ga malo zaliva pa bo treba malo naštelat...

še nekaj fotk starga bata + cilindra

še nekaj fotk starga bata + cilindra

post-7340-1147199697_thumb.jpg

post-7340-1147199733_thumb.jpg

post-7340-1147199799_thumb.jpg

post-7340-1147199828_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej štantgas mora bit tm okol 1-1,5k rpm

trokira na okol 5k rpm pa ti vrjetno zato....ker je nov bat pa to....mogoče ti je tut serviser tko naštimu zato da ga nebi gonu zdej

jst sm ga počas furu tm okol 500km do nek 6krpm pa pol še 500km ne čist do konca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej štantgas mora bit tm okol 1-1,5k rpm

trokira na okol 5k rpm pa ti vrjetno zato....ker je nov bat pa to....mogoče ti je tut serviser tko naštimu zato da ga nebi gonu zdej

jst sm ga počas furu tm okol 500km do nek 6krpm pa pol še 500km ne čist do konca...

ok se mi je zdelo

drgač pa ga po 500km tak mislim tja pelat da še naštelajo če bo treba ki kaj...

to je normalno da golta bencin ko fukjen?? naredo 80km pa šlo pol kesla skor :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!