Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

to je normalno da golta bencin ko fukjen?? naredo 80km pa šlo pol kesla skor :eek:

to pa nevem zakja bi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa nevem zakja bi :?

sicer to že da malo bol žere ko je vse novo pol se normalizira kolk vem...sam to se mi zdi pa res malo dosti da pije...nevem no... ve kdo ?:D

joj dans sm tak happy da joj :D sm naredo okrog 100km torej še sam okrog 400km pa bo skor čist že vpelan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok se mi je zdelo

drgač pa ga po 500km tak mislim tja pelat da še naštelajo če bo treba ki kaj...

to je normalno da golta bencin ko fukjen?? naredo 80km pa šlo pol kesla skor :eek:

men tud kr dost zdej pije :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih ko je bat nov ti ne bi smel trokirat. In tud bencina ti ne bi smel žrt kej več. Lahko da maš frgazar raštelan, sam ponavad ga ob servisu naštelajo.

Prvih 500km pazi ja (al pa 1000), do 5-7k obratov, pa velik varirej z obrati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih ko je bat nov ti ne bi smel trokirat. In tud bencina ti ne bi smel žrt kej več. Lahko da maš frgazar raštelan, sam ponavad ga ob servisu naštelajo.

Prvih 500km pazi ja (al pa 1000), do 5-7k obratov, pa velik varirej z obrati.

in naj fergazer zrihtam al počakam teh 500km ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če znaš zrihtej :). Drgač, ko se bo bat uteku, bo lepo cilindru prilagojen in bo tud moč malo večja. S porabo pa res ne bi smelo bit povezan. No sej teh par kilometrov boš hmal naredu, pa poročej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če znaš zrihtej :). Drgač, ko se bo bat uteku, bo lepo cilindru prilagojen in bo tud moč malo večja. S porabo pa res ne bi smelo bit povezan. No sej teh par kilometrov boš hmal naredu, pa poročej :)

ja se bom probal ju3 mal z fergazerjem poigrat če bo cajt.drgač pa če bo vreme ql bo do sobote padlo več kot 400km kolk mi še ostane :)

bom poročal itq :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjetno je treba fergazar naštelat, sej jaz ga morm pa tud, mam mal preveč zraka, svečka je mal presvetla pa še premal žre :OK:

tole je tebi kr fajn zagrabilo ne? sam sej ubistvu je za pričakovat pri 35k km, ko je pa menjava bata na 24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo vsi lepo pozdravljeni! kot vidite sem se na sveže prijavil na forumu. Dajte mi nekaj povedat. Tam ful pišete kak se po MB naganjate mimo dv. tabor pa prek koroškega, pa vas sploh ni nič videt. Dajmo se kdaj zmenit za kakšno furo da se malo pobolje spoznamo. (lastim si HONDO NSR125 l. 98 21kw + jolly motto, kmalu še 34frgazer.) Čakam samo še na ispit ker morem preveč X kakšno prestavo nižje, plavi neke piskajo za mano.

Lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja je zlo fest prjelo bat...na 4 koncih je fajn počohan...drgač pa dans se motor že mal bolše odziva :) sicer prek 6-7k še nism šo...drgač pa sm tut na servis poklical pa je reko da naj nareim 500km no zaj še sam 340 :D pa bojo nastavli vse tak kot more bit...pa not v bencin so nalili še malo olja da se bol maže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons pelem menat gume....

in k damo spredno gumo dol dobimo notr razdroblen ležaj.....mislm aleluja da mi ni šteknl kje....use je blo raz**an not :BUA:

pa smo spet za kkšn dan brez motorja, pa tko lep vreme....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...jah MI bolš da si mal brez k da bi kje šlo use u pizdo :D

sej se bova kmalu s5 ganjala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...jah MI bolš da si mal brez k da bi kje šlo use u pizdo :D

sej se bova kmalu s5 ganjala :D

:OK: i can´t wait to try new tires :OK:

...prot tem k sm mel zdej so te full mehke(saj kukr sm probu tm u delavnc...lahk zariješ noht notr), pa še bl zaoblene so tko da pomoje bo šou motor v večji nagib...sam pa zato ubistvu še tanjša zgleda guma....ampak itak mi je performance nad izgledom :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

ja jaz sem menjal bat pred skoraj enim mescom. ni potrebe 1000km šparat. meni je serviser reko da okoli 400 km polako oz postopoma nekje do 400 km vpeljat. potrebno je samo mešanco dat okrog 2% zraven tega da on sam dela kakšnih 1000 - 1500 km. sicer pa nevem zakaj ti trokira. možno je to zarad tega ker maš zraven še olje. in pol ti malo trokira. saj bo. ti sam pelji pol naštelat pa bo... drugače pa si dal za moje pojme kar dosti za ta servis.... jaz sem dal za vse razen cilindra 42. vse original. :kva2:

fsm čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

ja jaz sem menjal bat pred skoraj enim mescom. ni potrebe 1000km šparat. meni je serviser reko da okoli 400 km polako oz postopoma nekje do 400 km vpeljat. potrebno je samo mešanco dat okrog 2% zraven tega da on sam dela kakšnih 1000 - 1500 km. sicer pa nevem zakaj ti trokira. možno je to zarad tega ker maš zraven še olje. in pol ti malo trokira. saj bo. ti sam pelji pol naštelat pa bo... drugače pa si dal za moje pojme kar dosti za ta servis.... jaz sem dal za vse razen cilindra 42. vse original. :kva2:

fsm čao

drago??si prebral kaj vse so nardili pa menjali...?to je za moje pojme poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej glih cilinder je ponavad ta drag del ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za _generalko_ dal:

bat 16.797

sornik 1.995

bat. obročki 7.045

zobnik sp. 8.199

zobnik zd. 9.975

pa tiste jajce kot so varovalka semeringa pa to..... Vsi deli so original Honda.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk a ma kdo od vas kak žmigavec sprednji za nsrko?? daj če ma do naj pove ker res ful nujno rabim...al pa če ma kdo dva enaka žmigavca pa ju ne rabi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk a ma kdo od vas kak žmigavec sprednji za nsrko?? daj če ma do naj pove ker res ful nujno rabim...al pa če ma kdo dva enaka žmigavca pa ju ne rabi??

Jst mam orginalne žmigovce vse štiri za letnik 99', brez praske, če hočš ti jih slikam. Te orginal sm dol vrgu pa dal gor mini k so prow sexi :wub:

Če hočš PM B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tud 4 žmigovce (sicer od mitota sam je itq isto) k sm dal mini "karbon" gor.. :D

-->>> PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo! A mi lah poveste kašne mate kej občutke o nsr-ki poleg tega da ma premal moči, prelahek spreden del pa poceni vzdrževanje! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo! A mi lah poveste kašne mate kej občutke o nsr-ki poleg tega da ma premal moči, prelahek spreden del pa poceni vzdrževanje! :?

spredaj ni nič prelahek...drgač pa se bolše sedi kot na kerem drugem ss motorju...je vzdržljiva pa malo se kvari...na 24k km se dela servis

drgač pa si preberi temo je vse not napisano že

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je sprednji del prelahek drži .)

in vse ostalo kar je povedal tudi :D :D :D

to je on prebral u eni reviji tko k sm jst... hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!