Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

to da je sprednji del prelahek drži .)

in vse ostalo kar je povedal tudi :D :D :D

to je on prebral u eni reviji tko k sm jst... hehehe

idi ga dvigovat spredaj :) pa boš vido da so se zmotli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hhe! Ko pa se kej pele pa to! A gre dobr u ovink? :?

ja do tačke lahk prideš pa v ovinek pa ven iz njega tut gre ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kr v to temo napisu... k je lih honda...

dons sm vozu od MI-ja nsr-ko...ta motor je strup :D

zmer sm mislu da nsrke nikamor ne grejo pa me je pozitivno presenetla..res motor potegne na nizkih obratih fuulll pohvalno pa visokih pa sploh..sicer je lega na motorju popolnoma drugačna kot na mojmi mitotu sam dobr...tko je...se navadš...

tko da moje mnenje o nsr-ki se je kr dvignlo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kr v to temo napisu... k je lih honda...

dons sm vozu od MI-ja nsr-ko...ta motor je strup :D

zmer sm mislu da nsrke nikamor ne grejo pa me je pozitivno presenetla..res motor potegne na nizkih obratih fuulll pohvalno pa visokih pa sploh..sicer je lega na motorju popolnoma drugačna kot na mojmi mitotu sam dobr...tko je...se navadš...

tko da moje mnenje o nsr-ki se je kr dvignlo :D :D

ja kaj si pa mislu hehe :P

ja sam drgač je res tut zame mito k sm ga dons prvič furu čist drugač ja.....bl si skrčen pa to...drgač pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jz mislm da mam en zmigovc, a mogoce se kdo rab semeringe mam nove zapakirane za NSR-o pa ne vem kam naj jih dam nazaj v as jih tud ne morm vrnt k ne vem kje je racun :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Risko dobr jst vem kako gre od mija nsra k me je po makadamu po tazadni pelu k smo bli na morju :D:D

Drugač sm pa tud že jst jo pelu pa vem da gre vsaj od njega isto k tanovi mitoti in rse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow!

A mi lahko kdo pove kolk W so v original žmigavci na nsr-ki?

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow!

A mi lahko kdo pove kolk W so v original žmigavci na nsr-ki?

lp, FReAK.

10w

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jz mislm da mam en zmigovc, a mogoce se kdo rab semeringe mam nove zapakirane za NSR-o pa ne vem kam naj jih dam nazaj v as jih tud ne morm vrnt k ne vem kje je racun :doze:

nekoč sem imel novo nsr-ko l. 99, z giannellijem in nastavljenim frgazerjem, sprednji zobčenik za en zob majnši kot original,odprti filter... pa je letela bol kot vsak rs ali mito... vsaj do 130 km/h, dalje nisem probaval kr je nisem imel dolgo... je pa imela končno 155-160 v rdečem polju! Tak da sploh ni slabi motorček to, tak kot pravijo eni optimisti :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč sem imel novo nsr-ko l. 99, z giannellijem in nastavljenim frgazerjem, sprednji zobčenik za en zob majnši kot original,odprti filter... pa je letela bol kot vsak rs ali mito... vsaj do 130 km/h, dalje nisem probaval kr je nisem imel dolgo... je pa imela končno 155-160 v rdečem polju! Tak da sploh ni slabi motorček to, tak kot pravijo eni optimisti :slap:

a si iz kamnika oz okolice lj?? js mam nsrko ko ma gianellija pa spredaj 1 majnši zobnik...pa je 99 letnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja glede gum za nsr-ko

k ma pač zlo bedne dimenzije nsr-ka je težko zbrat kkšne pametne gume....

prej sm meu dunlop arrowmax s katerimi nisem biu zadovoljen...so spodrsavale itd.

ko sem menjal sem zberov med dunlop sportmax, pirelli sportdeamon....

nakar sm naletel na gumo michelin pilot sporty......sem se odloču zanjo in sem zaenkrat zelo zadovoljen...cena je zelo nizka (26k za obe gumi) u primerjavi z dunlop, je pa guma žal samo do 180km/h...tko da za kkšne fejst spedenane mašince žal ne bo dobra...

o obrabi še ne morm poročat k se nism še tok furu....

men se zdi dobra guma tko da če ste že v dilemi dunlop ali michelin vm priporočam michelin .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si iz kamnika oz okolice lj?? js mam nsrko ko ma gianellija pa spredaj 1 majnši zobnik...pa je 99 letnik...

iz mb sem... a je črne barve? sej mora pisat v prometni prva registracija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne pa so kaj vaše izkušnje z metzelereljevimi gumami?

Jaz jih imam sedaj kakšnih 14 dni pa so kar zadovoljive.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz mb sem... a je črne barve? sej mora pisat v prometni prva registracija...

sem gledal zaj malo slike 125-stk, ko jih imajo tukaj gor uporabniki... pa sem zasledil mojo bivšo nsr-ko :) . Mislim da je ta ko ji ima uporabnik garfield. Tak da če si tukaj gor, se javi da slišim malo če še vedno leti ko raketa :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal zaj malo slike 125-stk, ko jih imajo tukaj gor uporabniki... pa sem zasledil mojo bivšo nsr-ko :) . Mislim da je ta ko ji ima uporabnik garfield. Tak da če si tukaj gor, se javi da slišim malo če še vedno leti ko raketa :).

ni od njega :) on jo je kupo od ene punce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni od njega :) on jo je kupo od ene punce :)

pa je bila ona prva lastnica, nebi reko :? Če pogledam tisto zaščitno nalepko na tanku in nalepko na auspuhu, je definitivno bla moja, saj sem jaz dal to gor .) Da pa sta dve takšni črni isti letnik,z istimi nalepkami pa majnšim zobnikom, je pa nemogoče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal zaj malo slike 125-stk, ko jih imajo tukaj gor uporabniki... pa sem zasledil mojo bivšo nsr-ko :) . Mislim da je ta ko ji ima uporabnik garfield. Tak da če si tukaj gor, se javi da slišim malo če še vedno leti ko raketa :).

si mogoče mal na izpuhu nalepko akrapovič :? k če si mel si jo prodal na dolenjsko :? vem za eno tuki pred kratkim kupljeno :D s kje pa si ti točn d vidm če si taprav :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal zaj malo slike 125-stk, ko jih imajo tukaj gor uporabniki... pa sem zasledil mojo bivšo nsr-ko :) . Mislim da je ta ko ji ima uporabnik garfield. Tak da če si tukaj gor, se javi da slišim malo če še vedno leti ko raketa :).

pozdrav...

ej v prometni je prva registracija iz MB tko da je čist možn d je tvoja... :hmm: Kupu sm jo pa od punce pinčare iz celja (mozirje) Nimam prometne tle u lj pa ne morm točn povedat... A si jo mogoče pol prodal u mozirje(celje) kaki blond pički??? K jst sm pol tm kupu od nje ... :OK:

Gre ko prasica, do zdj naredu z njo 4k in nobenih problemov, končna pa 150-155 (spredi en zobnik manjši od orginala) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav...

ej v prometni je prva registracija iz MB tko da je čist možn d je tvoja... :hmm: Kupu sm jo pa od punce pinčare iz celja (mozirje) Nimam prometne tle u lj pa ne morm točn povedat... A si jo mogoče pol prodal u mozirje(celje) kaki blond pički??? K jst sm pol tm kupu od nje ... :OK:

Gre ko prasica, do zdj naredu z njo 4k in nobenih problemov, končna pa 150-155 (spredi en zobnik manjši od orginala) :whistle:

No pol če piše v prometni mb, pol pa je bila to moja...100% je bila to ja .) Jaz sem jo prodal bratrancu, on pa vem da jo je prodal neki punci...bom bratrancu reko naj mi da kako slikco pa prilepim gor, kr jaz še nisem mel takrat digitalca...bom pa probo skenirat mojo sliko...

No me veseli da še vedno gre vredu :yea1: . Kolko ima zaj prevoženih? Ko sem jo jaz prodal bratrancu je mela 8 tisoč.

p.s. me res zanima če še živi moja Aprilia rs 250,l. 2000 z gianneliji?! al pa kawasaki kmx 125, l.92, črne barve, z črnim gianneli izpuhom... :hmm:

Popravljeno . Popravil awake
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki motorjev si pa že meu :D

hehe ja ne, sem fan 2-taktnih motorjev že od malega :D . Zaj trenutno pa imam yamho dt 125, malo za po terenu za vozit pa da ne rabiš nič popravlat...ker mi je od naših ˝gladkih˝ cest in ˝pametnih˝ voznikov avtomobilov,malo minlo do večjih motorjev...

Drugač pa je tu ena slika ki sem jo zaj najdo, od zadi se vidi ta moja bivša nsr-ka pa tudi aprilia ko je bila še čisto nova v original stanju in še zraven suzuki gsx 750...

nsr v odzadju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol če piše v prometni mb, pol pa je bila to moja...100% je bila to ja .) Jaz sem jo prodal bratrancu, on pa vem da jo je prodal neki punci...bom bratrancu reko naj mi da kako slikco pa prilepim gor, kr jaz še nisem mel takrat digitalca...bom pa probo skenirat mojo sliko...

No me veseli da še vedno gre vredu :yea1: . Kolko ima zaj prevoženih? Ko sem jo jaz prodal bratrancu je mela 8 tisoč.

....

Zdj ma 19k narjenih, konc poletja je pa predvidenih 24k, tko d bom pol čez zimo naredu generalno :) A ti si pol dal gor gianelija, al si jo še kj odblokiral :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj ma 19k narjenih, konc poletja je pa predvidenih 24k, tko d bom pol čez zimo naredu generalno :) A ti si pol dal gor gianelija, al si jo še kj odblokiral :?

5k km v celi sezoni? A ti hodš z motorjem sam v šolo al kaj?

Jest sm jih od 1.Julija naredu 10k km, do ziume pač enkrat, tko da računi na ene 10k vsaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!