Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

5k km v celi sezoni? A ti hodš z motorjem sam v šolo al kaj?

Jest sm jih od 1.Julija naredu 10k km, do ziume pač enkrat, tko da računi na ene 10k vsaj

Čez tedn se nč ne vozm, k sm u lj. Čez vikend je pa tut bol švoh, k je zmeri slab vreme :cry: :cry:

Zdj bodo pa izpiti bo pa sploh katastrofa :slap: :slap: Čedali mi časa za motor :wacko: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nebi o km ker jih je to čist dost jst sm jih naredu ene 4000km v lanski sezoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nebi o km ker jih je to čist dost jst sm jih naredu ene 4000km v lanski sezoni.

pol pa res nimaš užitka na motorju....jst amm po servisu 1500km...pa nimam nobenga izpita ne nč...tko da bo letos ful km padl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez tedn se nč ne vozm, k sm u lj. Čez vikend je pa tut bol švoh, k je zmeri slab vreme :cry: :cry:

Zdj bodo pa izpiti bo pa sploh katastrofa :slap: :slap: Čedali mi časa za motor :wacko: :o

Jest sm tudi u LJ čez vikend

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj ma 19k narjenih, konc poletja je pa predvidenih 24k, tko d bom pol čez zimo naredu generalno :) A ti si pol dal gor gianelija, al si jo še kj odblokiral :?

jaz sem dal gor gianelija pri 1500km, to je bila vbistvu blokada original izpuh...je pa bil tudi zračni filter zadušen in sem ga odprl, pa malenkost večjo dizo dal noter, pa seveda majnši zobnik spredaj. Ti pa priporočam če še misliš imeti nekaj časa motor,da sedaj še pred poletjem menjaš bat in olje pa imaš pol spet mir nekaj časa... kr pri teh kilometrih je bat že pri koncu in ti lahko zariba...pride pa komplet bat 100 evrov. Drugač pa so imele starejše nsr-ke 30 fergazer gor, tak da je še malo bol letelo :). No pa upam,da ga boš še dalje čuval kr je res super motorček .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo ve kje bi v Mb dobil 4 10W žarnice. Ker so zraven onih karbonskih prišle 21W zdaj pa bi namesto samo zadnih vse 4 priklopo. O:-)

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem isto kupil ini žmigovce in sem se z močjo žarnic za žmigovce tudi jaz ubadal eno popoldne, problem je bil, da če bi dal 10W notr namest 21W bi se rees ful švoh vidlo ker je tak majhen žmigovc.

in pol sem šel in kupil avtomat za 21W žmigovce na 3 kontakte, kontakri so L, + in pa -. Original avtomat ima dva kontakta.

+ in L je isto kot pri original avtomatu (mislim da je tam označeno B in L , sam itak nemorš falit ker je konektor take oblike (kontakta sta raporejena v 90°)) tist minus pa potegneš direkt na akumulator.

če boš kupoval samo reci avtomat za žmigavce 21W na 3 kontakte. To je menszedi univerzalen avtomat za wolkswagne in fiate in te zadeve.

aja ej, a ma kdo giannellija za NSR-o al pa kšn več frgazar nejraj ene 32 (tja do ene 34). sam bl nujno bi rabu giannellija ker ta original hrenovka je prešvoh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ma kdo idejo kak naj skrajšam zadne žmigavce ?

prežagaj jih :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ma kdo idejo kak naj skrajšam zadne žmigavce ?

ne tega delat ker bo grdo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A slučajno kdo ve kje bi v Mb dobil 4 10W žarnice. Ker so zraven onih karbonskih prišle 21W zdaj pa bi namesto samo zadnih vse 4 priklopo. O:-)

lp, FReAK.

kot je zlabo reku..tist avtomat pa dobiš na odpadu skor za đabe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ma ne ljubi se mi spet cele armaturke narazen poknit. To bom naredil, ko se bom resnićno lotil zadeve kot se spodobi. še morem menjat olje v menjalniku, hladilno tekočino, zavorno tekočino sčekirat.... aja, a slučajno kdo na pamet ve kolk olja gre v menjalnik?

Zaenkrat pa bom probal z 10 al pa 15W žarnicami da vidim kako dela. Ko pa celo naredim izpit (upam da ju3) pa se verjetno zapeljem do kakega odpada pa nabavim avtomat.

Hvala za nasvete,

P.S. za kaki 34 frgazer se tut sam javim!

lp, FReAK.

Popravljeno . Popravil NSR_FReAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ma kdo idejo kak naj skrajšam zadne žmigavce ?

Jao, zakaj ne greš do Lojza pa kupiš tamale?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil sem 10W žarnice, ki jih v nekaj dneh dobim pa bom videl kako bo.

Sem pa sedaj malo žjučn ker čez 1 uro delam izpit. komisijska vožnja :yea1:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa sedaj malo žjučn ker čez 1 uro delam izpit. komisijska vožnja :yea1:

lp, FReAK.

Good LUCK :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo. ej neki me zanima, a ma NSRska tud recimo tko k aprilia k ma od leta 97 naprej blokade, prej jih pa ni mela, a je pr NSRski tud tko, da je bla brez blokad pa jih zdej nima? hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap tako je. NSR-ke z več kot 11kW (v prometni) se že dokaj težko dobijo. delali pa so 21kW še v 98letu (takšno imam jaz). Novejše pa imajo privarjeno _blokado_ v auspuhu, imajo manjši frgazer, če pa imaš zelooooo malo sreče pa ima še zablokirano CDI enoto. aja, majo tud blokado med frgazerjem in motorjem. Takšna podložka ki omejuje dotok goriva v cilinder.

P.S. Naredil sem izpit s prve. Sedaj imamo na cesti enega legalnega hondaša več :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap tako je. NSR-ke z več kot 11kW (v prometni) se že dokaj težko dobijo. delali pa so 21kW še v 98letu (takšno imam jaz). Novejše pa imajo privarjeno _blokado_ v auspuhu, imajo manjši frgazer, če pa imaš zelooooo malo sreče pa ima še zablokirano CDI enoto. aja, majo tud blokado med frgazerjem in motorjem. Takšna podložka ki omejuje dotok goriva v cilinder.

P.S. Naredil sem izpit s prve. Sedaj imamo na cesti enega legalnega hondaša več :D

lp, FReAK.

čestitke :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

helo

mene pa zanima če vam tudi na hondi zmanjka elektrike za sprednje luči, oz če vam luči utripajo pri obratih me 6 in 10 k. ker zaj to že lep čas opažam da mi utripajo pa kolegi tudi. ampak samo kratke luči dolge ne.

če pozna kdo kak bi se to dalo popravit naj napiše. tnx

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helo

mene pa zanima če vam tudi na hondi zmanjka elektrike za sprednje luči, oz če vam luči utripajo pri obratih me 6 in 10 k. ker zaj to že lep čas opažam da mi utripajo pa kolegi tudi. ampak samo kratke luči dolge ne.

če pozna kdo kak bi se to dalo popravit naj napiše. tnx

lp

meni se to še ni dogajalo...edino če bremzo stisnem mal slabše sveti ker zadna luč neke štroma pobere...

tak da pojma niam kak bi lahk to rešo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helo

mene pa zanima če vam tudi na hondi zmanjka elektrike za sprednje luči, oz če vam luči utripajo pri obratih me 6 in 10 k. ker zaj to že lep čas opažam da mi utripajo pa kolegi tudi. ampak samo kratke luči dolge ne.

če pozna kdo kak bi se to dalo popravit naj napiše. tnx

lp

Žarnco maš fuč... Vsaj pr men je blo tko :hmm:

Men je predna leva tak utripala... Sm zamenal in ni več teh problemov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!