Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Meni pa je utripala, vse do lepega dne ko se zjutraj ob stisku gumba START ni zgodilo nič. Fuč akumulator. Probaj z polnilcom napolnit akumulator, pa stanje tekočine preveri.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

nisem prebiral celotne teme, toda zanima me naslednja stvar. Kako je kaj s kiti na 125ccm motorjih. Se splača na NSR imeti Malosijev kit 180ccm ? So potem motor rad kvari ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

nisem prebiral celotne teme, toda zanima me naslednja stvar. Kako je kaj s kiti na 125ccm motorjih. Se splača na NSR imeti Malosijev kit 180ccm ? So potem motor rad kvari ?

skoda dnara dečko <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej tak je iz mojega vidika. Z motorjem boš imel še dodatne stroške, večja diza ipd ipd. Zeloo trpi ojnica ki se rada zvije, menjalnik ni naret za te obremenitve, večja poraba bencina, olja. Če vse sešteješ, je bolje vse te denarje sedaj šparat za močnejši 4T motorček. Po moje je najbolje kupit original, ki ti pri hondi če lepo delaš z njo (ne goniš hladne, vsake tolko popučeš frgazer, redno dolivaš olje...)zna držati krepko čez 30kkm. Iz izkušenj ti povem da z malossi kitom ne pridobiš tolko da bi blo vredno menjave. Če pa bi rad čimbolj poceni pa PM, ker glih 1 gospod (znanec) planira nek večji uvoz iz It, in se da kar nekaj ceneje prit skot.

To je samo moje mnenje!

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kdaj so nazadnje nsr-ke prodajal v slo?

a so 2003 letnike še prodajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si gledu na (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u,men je to tud mal čudn .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kdaj so nazadnje nsr-ke prodajal v slo?

a so 2003 letnike še prodajal?

men se zdi da je NSR ko zamenjala CBR ka :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je možn da se da dobit NSRko k je 2003 letnik .. jz sm tud gledu oglas na (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa je možn da se da dobit NSRko k je 2003 letnik .. jz sm tud gledu oglas na (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :)

folk je zabit pa ne ve niti kok KW ma motor, kje bo vedu še ker letnik je :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih informacijah naj bi bila zadnja NSR prodana v SLO moja, ki je bila kupljena jeseni 2001 v MB.

Lahko pa da je tudi kaksna novejsa, samo je se nisem zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zadnjih informacijah naj bi bila zadnja NSR prodana v SLO moja, ki je bila kupljena jeseni 2001 v MB.

Lahko pa da je tudi kaksna novejsa, samo je se nisem zasledil.

verjetno je to iz tujine pomoje prpelano k tm so jih pa še prodajal....sam bog ve kok blokad je to pol notr :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je če ni slučajno uvožena od kje. Najbolje si je ogledat stvar. oz. pokukat v prometno če ni stvar nateg pa smo si takoj na jasnem. Tisti ki je najbližje prodajalcu se lahko zglasi pri njem pa pogleda v prometno :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nsrke so drgač nehali delat leta 2001...in dvomim res dvomim da bi se kjerkoli prodala kaka nsrka šele leta 2003

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nsrke so drgač nehali delat leta 2001...in dvomim res dvomim da bi se kjerkoli prodala kaka nsrka šele leta 2003

sm reku da folk nima pojma kšn motor ma O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nsrke so drgač nehali delat leta 2001...in dvomim res dvomim da bi se kjerkoli prodala kaka nsrka šele leta 2003

to pa nevem če drži....mislm da se je v tujini dal dobit tut še 2003 letnik...vsaj po netu jih je dost na kkšnih nemških straneh pa to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa nevem če drži....mislm da se je v tujini dal dobit tut še 2003 letnik...vsaj po netu jih je dost na kkšnih nemških straneh pa to

aja??daj če najdeš kje še link ga plz prpopaj...js zmeraj ko sm gledal sm vido samo modele 98,99,00 pa 01 je še biu

starejši itq da so tut še bli sam novejšega od 01 modela pa še nism zasledil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok človek ena je tko napisana .. a druge pa ti kr zignoreraš .. :? mislm svašta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok človek ena je tko napisana .. a druge pa ti kr zignoreraš .. :? mislm svašta

jst ti tud loh napišem da je motor 04/05 letnik al pa 00/01 pa če se ne spoznaš boš oboje verjel

drgač se na te honde ne spoznam sam kukr jst vem delajo zdej 2-3 leta sam cbr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakj ste usi tok hitr vzkipljivi. Dobr sej kšne stvari so res neumnosti sam ene pa tud mal ne v tem primeru ta pač se človek kdaj zmoti al pa pove nekaj drugega kot je mislu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko je en spraševal glede kita na NSR-ki, jaz imam Polinijevega 160ccm, bil je že gor ko sem motor kupil in ti povem da samo kit se NE splača, sam ga verjetno nebi šel gor dajat.

Jaz bi moral obvezno zamenjat auspuh, to je tam okoli 80jurjev če gledaš giannelli, pa še frgazar kršn dellorto 34 kateri je pa nov 42jurjev.

Pika na i je pa kakšen športen štrom (čez 100jurjev)

Tko da če ga res zrihtaš še ostale stvari se splača, drugač pa ne.

Jaz sem si dizo povrtal in se minimalno pozna v višjih obratih, a še vseeno je daleč od pričakovanga...

P.S.: še vedno velja, če kdo ve za kakega giannellija za NSR-o za prodat bi ga prosil če mi lahko to sporoči. Prav tako za kšn fergazar 32-34 če ima kdo za prodat naj mi sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko je en spraševal glede kita na NSR-ki, jaz imam Polinijevega 160ccm, bil je že gor ko sem motor kupil in ti povem da samo kit se NE splača, sam ga verjetno nebi šel gor dajat.

Jaz bi moral obvezno zamenjat auspuh, to je tam okoli 80jurjev če gledaš giannelli, pa še frgazar kršn dellorto 34 kateri je pa nov 42jurjev.

Pika na i je pa kakšen športen štrom (čez 100jurjev)

Tko da če ga res zrihtaš še ostale stvari se splača, drugač pa ne.

Jaz sem si dizo povrtal in se minimalno pozna v višjih obratih, a še vseeno je daleč od pričakovanga...

P.S.: še vedno velja, če kdo ve za kakega giannellija za NSR-o za prodat bi ga prosil če mi lahko to sporoči. Prav tako za kšn fergazar 32-34 če ima kdo za prodat naj mi sporoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"mi" ima đianelija za prodat :OK:

jaa....jst ga mam ja....

PM.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!