Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

:slap: sej res :grim to bo to ja dolenc :OK:

ponavadi majo to kakšni stroji ko daš gor uno pumpo ko je vazelin notr pa ga stisneš not ja :D

ja honda uno je za odzračt bremze :grim

dobr d mamo dolenca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrš si opazu tist ventilček za prezračevanje bremz.

aja ? :D jao...ok pol pa nevem zakaj je nipl tam gor :D oz nekaj istega kot nipl če že to ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma mito isto...tist je za zrak ven dobit(prezračevanje)...je pa ful podobn niplu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti NIPL se uporablja pri menjavi olja. V rezervorar naliješ novo olje, odpreš "nipl", strisneš bremzo, iz nipla pljuskne olje, zapreš nipl in spustiš bremzo. To delaš tako dolgo da je komplet v celi lajtngi novo olje. Novo olje se ponavadi pri tistem izpljuskam takoj loči od starega.

če seveda mislimo isti nipl :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej veš kakšne niple oni misljo...une od mehankarja :naughty:

k jih močno prime :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg :D jao :D reesko a-a tvoje niple sm mislo :D šala mala...js bom svojo hondo v gošo zapelal...polil z bencinom pa vžgal...me zanima kaj je prejšn lastnik delal z njo jao...upam da sm jo kooooončno vrei porihtal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HeH, bogi _honda_ :? Mislim da bom jaz kaj kmalu prodajal svojo po delih. Ne wem če se splača it popravljat. Cilinder pa bat sta v 1A stanju. Batni obročki imajo nekje 50km. gor je 28mm Dellorto pa 35mm bing prodajam kmalu. v glavnem. Če se ne odločim za izdelavo gokarta oz. 4kolesnika bom po delih prodal to razbitino :D Zdaj se vozim začasno s 125ccm kymco čoperom, pol pa samo še na makine 600+ :D

(če kdo ni opazil sem motor razbil :eek:)

(aja pa če koga zanima moje zdravje. danes mi je uspelo prit kolkotolko normalno do hladilnika brez bergl, kar kaže na izboljšanje zdravja :OK:)

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HeH, bogi _honda_ :? Mislim da bom jaz kaj kmalu prodajal svojo po delih. Ne wem če se splača it popravljat. Cilinder pa bat sta v 1A stanju. Batni obročki imajo nekje 50km. gor je 28mm Dellorto pa 35mm bing prodajam kmalu. v glavnem. Če se ne odločim za izdelavo gokarta oz. 4kolesnika bom po delih prodal to razbitino :D Zdaj se vozim začasno s 125ccm kymco čoperom, pol pa samo še na makine 600+ :D

(če kdo ni opazil sem motor razbil :eek:)

(aja pa če koga zanima moje zdravje. danes mi je uspelo prit kolkotolko normalno do hladilnika brez bergl, kar kaže na izboljšanje zdravja :OK:)

lp, FReAK.

jao :S kaj si delal ?? aja pa hitro okrevanje

Popravljeno . Popravil _honda_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pobrskaj pod 125ke Javite se. Drugače pa je motor totalka. Še ga od prometne naprej nisem vido. pa sploh ne wem če ga hočem videt :) Aja, spredna kola je poknila direkt v steber od zaščitne ograje. Je felna polomljena...... :) kaj je šele s plastikami naredlo. Original Jolly moto pa še imam v spominu kak je polomljen. 4X prepigan. Ajajj.

_honda_ a se spomniš tistega kymcota ko sem bil pri tebi? Zgleda je letos še moje edino prevozno sredstvo :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pobrskaj pod 125ke Javite se. Drugače pa je motor totalka. Še ga od prometne naprej nisem vido. pa sploh ne wem če ga hočem videt :) Aja, spredna kola je poknila direkt v steber od zaščitne ograje. Je felna polomljena...... :) kaj je šele s plastikami naredlo. Original Jolly moto pa še imam v spominu kak je polomljen. 4X prepigan. Ajajj.

_honda_ a se spomniš tistega kymcota ko sem bil pri tebi? Zgleda je letos še moje edino prevozno sredstvo :D

lp, FReAK.

e ti bougi ko se oš mogo s tem furat :D jao smiliš se mi ko vem kero dobro mašino boš zaj fural :D:D jao kriza to :S upam da s tabo ni kaj hujšega blo

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, na čopera se vsaj deklina vsede gor brez pomislekov. Pač čelade treba malo bol šmekerske nabavit :D

mam še cajt za to, morjo 1. vseh 5 šivov iz kolene pobrat :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, na čopera se vsaj deklina vsede gor brez pomislekov. Pač čelade treba malo bol šmekerske nabavit :D

mam še cajt za to, morjo 1. vseh 5 šivov iz kolene pobrat :D

lp, FReAK.

sožalje ej kaj si pa te delala da si se v steber zabil vem da je malo neprijetno vprašanje sploh po takem dogotku. glavno da tebi ni kaj preveč pleh se bo že drugi nabavil ne. tebe se pa neda kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sožalje ej kaj si pa te delala da si se v steber zabil vem da je malo neprijetno vprašanje sploh po takem dogotku. glavno da tebi ni kaj preveč pleh se bo že drugi nabavil ne. tebe se pa neda kupit.

približno ti bom povedal kaj je blo...biu je na ovinku pa mu je mačka prek letela pa pune peska je blo in ga je zrolalo motor mislim da je zabilo v zaščitno ograjo...motor stolčen do kraja on pa ma koleno šivano

Popravljeno . Popravil _honda_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa honda ej, obvladaš :D

V glavnem kaj je svak ugotovil. Da se mi je mačka zakantala v spredni del vilc. Priča (voznik ki pa je vozo za mano) pa je reko da so se prek ceste zapodile ene 3 mačke. bil je levi ovinek ki je ležal v desno. pa šoder je bil gor. :D Drugače pa sem se jaz zrolal po asflatu, motor pa v železno zaščitno ograjo, kjer je lepo fasal :?

Slikce od motorja pa dobite takoj ko vidim motor :D

Si ga ne upam it pogledat :D Sem pa z mamo danes zmenjen da me pelje k sekici da si ogledam motor, tak da slikice če bo sreča dobite proti večeru.

Kurc, pa končno sem se privado na toto hondico, sem še imel nekaj težav z njo. (pred tem se vozil V2 Duccatija in R6 (kolegovo seveda)) zaj pa jo skotam. eh, pa sej bo :)

P.s.: če še slučajno nisem omenil, Svak je poskušal vžagt motor, ampak ta žal ne kresne :hmm:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga je kotalo ga je ziher zalilo...seveda če ni kaj druga not narobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se z mamo že oblečema pa pokličem svaka, pa pravi da pri stricu zid podira :)

Zgleda je izlet prestavljen na ju3 vjutro :D

Zaželte mi vso srečo, pri žverglanju honde. :alien1: In ne, ni je zalilo, ker tehnično ga tud zaradi kotanja težko zalije. zato ker sem taok ko sem spustil motor, posledično spustil gas, in ko je igla čisto doli, ne more potisnit kaj dosti bencina skoz.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se z mamo že oblečema pa pokličem svaka, pa pravi da pri stricu zid podira :)

Zgleda je izlet prestavljen na ju3 vjutro :D

Zaželte mi vso srečo, pri žverglanju honde. :alien1: In ne, ni je zalilo, ker tehnično ga tud zaradi kotanja težko zalije. zato ker sem taok ko sem spustil motor, posledično spustil gas, in ko je igla čisto doli, ne more potisnit kaj dosti bencina skoz.

lp, FReAK.

lahk ga zalije :) je mene zmetalo pa sm tut takoj gas spusto :) pa ga je zalilo malo...sicer pa je po enih 10-15 min vžgal pa še to je prej dolgo verglal v prazno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ene par fotk, motorja pa vam žal nisem mogel slikat ker je sekica posodla fotoaparat. Kar sem slika sem slikal doma.

IPB SlikaIPB SlikaIPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriza jao :S :BUA: me zanima kaj je še z motorom če je auspuh taki...ti si tut mel več sreče kot pameti očitno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je lepo 50-60 pelu tko k vsi. Ampak sreče je pa mel veeeeeelikkkk :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!