Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

jah, sreče kar nekaj. Kot si rekel, peljal 50-60. je pa fora da je tak fini šoder gor, pa niti malo ga ni. Od moje nezgode pa do zdaj sta že 2 auta zahaklala isto ograjo. 1 audi 2m nižje kot jaz. njegova hitrost okoli 70? baje.

Je pa tak da sem bil dovolj počasen, da ko je motor zdrsnil, da sem videl ni grem 101% v ograjo, sem pri gibanju sesopil iz motoja, in sem šal v ograjo za njim. Sreča pa je da ko sem z koleno rukno v ograjo da mi je samo kožo razparalo. Neverjetno sem srečen da še lahko gibam vse prste in koleno, čerav še boli ko Pra***.

Sreča v nesreči.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm airbox dol vrgo:) in sm biu kr presenečen...zvok dost lepši :) bol globoko boli :D motor več nea trokira in se v vseh območjih vrtljajev lepo odziva:) zaj pa mi nekaj povejte...če je konec auspuha mal vlažn od olja...torej je pumpa vrei nastavlena ne pa ma dost olja ne al ?? pa če lepo vleče pa vse ma tut bencina dost al morm kaj nastavit na fergazerju??

drgač pa zaj se tut v rdeče območje lepo suče :) tak da :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec to j normalno ... :)

uglavnm bl me zanima ce je ze kdo slisu za neki kit za honda nsr in sicer kopiram " Athena 190 cc Kit " ..... zgleda oz slisi se hard :kva2: cena, kopiram: "£320"

tle sm pa celo to dobu:

KLIK :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec to j normalno ... :)

uglavnm bl me zanima ce je ze kdo slisu za neki kit za honda nsr in sicer kopiram " Athena 190 cc Kit " ..... zgleda oz slisi se hard :kva2: cena, kopiram: "£320"

tle sm pa celo to dobu:

KLIK :P

da bi takrat vedo za to ko mi je mašina riblna bi dal to not :D pa bi honda trgala gate :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi takrat vedo za to ko mi je mašina riblna bi dal to not :D pa bi honda trgala gate :D :OK:

ja kaj mora tooo trgaaaattt moooo :D hard ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj mora tooo trgaaaattt moooo :D hard ... :D

ej sorry ker bo tole mal off topic, sam... kerga leta so nazadnje izdal nsr-ko... najnovejsi letnik, k sm jo zaslediu (da jo je gdo prodajal) je bla 2003... a j to zato, ker novejsih modelov ni, al zato, ker jo noben noce prodt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sorry ker bo tole mal off topic, sam... kerga leta so nazadnje izdal nsr-ko... najnovejsi letnik, k sm jo zaslediu (da jo je gdo prodajal) je bla 2003... a j to zato, ker novejsih modelov ni, al zato, ker jo noben noce prodt

nsrk-e ne delajo vech ampak se mi zdi to butasto da so jo kao nadomestili szi "sibkejso" cbr 125 ... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sorry ker bo tole mal off topic, sam... kerga leta so nazadnje izdal nsr-ko... najnovejsi letnik, k sm jo zaslediu (da jo je gdo prodajal) je bla 2003... a j to zato, ker novejsih modelov ni, al zato, ker jo noben noce prodt

2003?js sm nazadne vido da je bla najnovejša 2001...ampak možno da so jih 2003 še delali ja...sam ni blo nobene v slo...ker zadna mislim da je bla v sloveniji prodana v mbju 2001 pa jo je edn kupo tu iz foruma...drgač pa od leta 98(nism ziher .) ) ni blo nobene razlike edino drugačne barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2003?js sm nazadne vido da je bla najnovejša 2001...ampak možno da so jih 2003 še delali ja...sam ni blo nobene v slo...ker zadna mislim da je bla v sloveniji prodana v mbju 2001 pa jo je edn kupo tu iz foruma...drgač pa od leta 98(nism ziher .) ) ni blo nobene razlike edino drugačne barve

ja mozno tud ja... sj maby je pa un pal zlagou...

http://www.mobisux.com/oglasi/prikazioglas...bdc492c56c9fcd9

tle je link... to j zih fake

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mozno tud ja... sj maby je pa un pal zlagou...

http://www.mobisux.com/oglasi/prikazioglas...bdc492c56c9fcd9

tle je link... to j zih fake

wow :blink: :blink: tu pa se mi zdi da nekaj nea štima... kdo bi pol tak motor za 500k prodajal???js že ne :D

pokliči idi ga gledat pa ga sprobaj ker če je vse res kot piše pol da bi to kupo bi opravo ful vrei naložbo :)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma samo je lepa :OK:

ma seveda sej je identična moji :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma seveda sej je identična moji :devil: :P

od kerga leta se pol niso speminjale?? d vem od kerga letnika naprj...

aja. jaz bi jo seu takoj kupit, sam, k dobim sele aprila izpit :slap: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od leta 1993 do 2001 se niso nič spreminjale

če sm se zmotu naj me kdo popravi

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez blokad z 135 dizo, dobro nastavlenim fergijom, pa odprtim izpuhem ene 165. Če pa najdeš kakšen fergazer okol 34mm pa te zna ponest vse do ene 175-180 km/h.

Tolk izkušenj iz moje strani.

lp, NSR_FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol gre mito res 200...

ej freak brez zamere ampak za mi-jevo hondico to velja...sam za ostale pa NE!!!...ker jst sm jih že kr dost vozu...pa so šle k en atx :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mito bol gre ko nsr :D

podoben posnetek bi bil tudi v primeru, da bi bila namesto nsr, rs :devil:

Podoben, a ne enak, ker bi bila RS seveda hitrejša :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni sam MI-jeva nsrka ki gre dost :) freak ma sicer žal razbit motor mu pa je tut šla nsrka prek 180 pa še enih par se jih najde...drgač pa je nsrko pa mitota bzw primerjat ker itq vsi vemo da ma mito več konjev pa lega je drugačna pa vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ste vi tud ej...jst sm brez motorja in bi mogl rečt...ja sej tvoj mitek je najbl carski...veste da sm žalostn k mam en ribežn doma :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!