Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

a slučajno gdo prodaja hondo nsr 125??? pa za kok dnarja pa kok znucana...

stari, ne boš verjeu ampak na avto.netu jih maš tok da loh zberaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk a ve kdo ki bi lahk zvedo za ceno za ročko predne bremze pa za zadno bremzo pa za stopalko za voznika??al pa ki bi lahk to naročo...al pa ma kdo doma kaj?

Za ceno lahko posles kar na emaile v As domzale, ali na servis, jaz sm to vedno naredila in sem dobila odgovore v enem dnevu. Tako da ce se ti v trgovini nubeden ne uglasi se bi moral sigurno na servisu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slučajno gdo prodaja hondo nsr 125??? pa za kok dnarja pa kok znucana...

tega kup: KLIK

k ma Akrapovič izpuh :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pa prevoženih ma 7200 km... na števcu pa 15000 :slap:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je hud tale akrapo...sej res...use nsrke majo ze gor akrapota... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud ror; ma pa zato plavo osvetlitev, števc je pa najbrž pred kratkim zamenju, pa mora še km nastavit. :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega kup: KLIK

k ma Akrapovič izpuh :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pa prevoženih ma 7200 km... na števcu pa 15000 :slap:

pismo sam je res huda, pa se mal km ma ( tud ce ma 15000 sj to ni velik za letnik 98)... pa se glih 350k mam nasparanih. tnx

pismo sam je res huda, pa se mal km ma ( tud ce ma 15000 sj to ni velik za letnik 98)... pa se glih 350k mam nasparanih. tnx

pol bom pa zvedu d putegne tud sam 140 km :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil kklemn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo sam je res huda, pa se mal km ma ( tud ce ma 15000 sj to ni velik za letnik 98)... pa se glih 350k mam nasparanih. tnx

pol bom pa zvedu d putegne tud sam 140 km :lol1: :lol1: :lol1:

tu je možnost (ni nujno možno pa je) da so kilometri nazaj prevrteni...ker v 8 letih nardit sam 15k km je malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale motor že lep čas kroži po koroškem delu. Moj Predlog: Izogibaj se ga. z njim je stroškov ko smetja. Ker je 1vi lastnik sam čaral po motorju pa ga je zjebal. (nisem 100% da je to ta motor, sem pa 99%en)

lp, NSR_FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale motor že lep čas kroži po koroškem delu. Moj Predlog: Izogibaj se ga. z njim je stroškov ko smetja. Ker je 1vi lastnik sam čaral po motorju pa ga je zjebal. (nisem 100% da je to ta motor, sem pa 99%en)

lp, NSR_FReAK.

a si siguren??? v kranju tud en prodaja nsr 125 l98, sam da je tista za 350k sit... pa zdaj res ne vem, kva nardit...

kasni pa so problemi s temu motorjem

Popravljeno . Popravil kklemn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plastike bi takoj zamenju z njim, vedno sem si želu REPSOLKO :kva2:

ce pocaka do aprila, pol jo bom nabavu... pa se ceno bo mal spustiu :D

k zej sele delam izpit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pocaka do aprila, pol jo bom nabavu... pa se ceno bo mal spustiu :D

k zej sele delam izpit

ceno da bo malo spusto?? ti si nor? že to je prepoceni glede na to kak zgleda na fotkah razn če je kaj narobe z mašino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceno da bo malo spusto?? ti si nor? že to je prepoceni glede na to kak zgleda na fotkah razn če je kaj narobe z mašino...

to sm napisow zato, ker je pred 14 dni že spustiu ceno za 30 000... mogoce bo nadaljevau z znizanjem :D :D :D

(sj ne vrjamem da bo, ampak bi blo lepo, pa bol priročno-zame)

Popravljeno . Popravil kklemn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta motor bi lahk vsaj 450k dobo seveda če ni kaj zjebano...drgač pa očitno nujno rabi dnar da ceno spušča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takle motorji k se tok pod ceno prodajajo so mi vedno sumliv, lhka pa da res sam gnar nuca! zveš lhka pa sam na en način....kva se jeba pod tisto (morm rečt lepo) plastiko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takle motorji k se tok pod ceno prodajajo so mi vedno sumliv, lhka pa da res sam gnar nuca! zveš lhka pa sam na en način....kva se jeba pod tisto (morm rečt lepo) plastiko!

ja sej jo mislm nabavt, ce pucaka tam do sred aprila :(

sj tastari so sezmer prot, sam sm ze sprobu- en susolc mi je pusodu kluc od negove jamage, pa je fotr reku "deli kar ces" tko da ni prublema ce jo nabavm

sam k si morm izpit sam plačat, tko d mi bo kesa zmankal :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo slučajno rab predo gumo za hondico dunlop arrowmax - 100/80- 17 nj pošle PM. Enih 1500 bo še zdržala :OK:

Zdj mam gor nov set mišelink :grim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo slučajno rab predo gumo za hondico dunlop arrowmax - 100/80- 17 nj pošle PM. Enih 1500 bo še zdržala :OK:

Zdj mam gor nov set mišelink :grim :naughty:

a si se pol odloču za mišelinke....a so ti kul?....povej mi enkrat kak se na mariji obnesejo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si se pol odloču za mišelinke....a so ti kul?....povej mi enkrat kak se na mariji obnesejo :P

Pizda že dva dni čakam d bo dž nehal padat :angry: d bi gume gor ruknu... Zdj mi pa u garaž zravn motorja ležijo... :cry:

Itaq d ga bom čim prej žgal gor po mariji O:-) :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda že dva dni čakam d bo dž nehal padat :angry: d bi gume gor ruknu... Zdj mi pa u garaž zravn motorja ležijo... :cry:

Itaq d ga bom čim prej žgal gor po mariji O:-) :grim :OK:

aja prej predn ga do konca žgeš....vsaj un namazj dol zgon hehe....da ne bo spet govora kje se dobijo stranske plastike :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!