Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

tega modela jst poznam.....

sam se je bl mal furu, vsaj jst ga nism dost vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf jebemtiš, kaj bi dal, da bi bil moj moped tak videt, in bi bil tak ohranjen :D

(P.S.: priponka za primerjavo :cry: )

lp, FReAK.

post-11212-1156436467_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jebemtiš kdaj lahko pridem k teb da spijemo tistoole tvojo zalogo :)

če jaz prov vidm: na levi dve gajbi laškega, na desni en sod za vino, pa še vsredini trije platoji nečesa (pomoje da pira) :D :D :blink: :OK:

motorja se sploh ne vid :P

ej sem opazu da maš stojalo za motor. a to si sam delal? če si, a imaš mogoče kakšne načrte al pa kej tazga, lahko so tudi samo skice in mere zraven napisane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en kup stojal.

to kaj vidiš mam iz LOUISa za 25€ komad :D

Drugače, pa če zrihtaš material. ti naredim točno takega kot ga vidiš na sliki :P

Zlabo, za kakšen pir pa se lahko oglasiš kadarkoli, ti se samo najavi prej :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jebemtiš kdaj lahko pridem k teb da spijemo tistoole tvojo zalogo :)

če jaz prov vidm: na levi dve gajbi laškega, na desni en sod za vino, pa še vsredini trije platoji nečesa (pomoje da pira) :D :D :blink: :OK:

motorja se sploh ne vid :P

ej sem opazu da maš stojalo za motor. a to si sam delal? če si, a imaš mogoče kakšne načrte al pa kej tazga, lahko so tudi samo skice in mere zraven napisane?

za stojalo loh pridš do mene pogledat, pa boš use pomeru :D drugač sm pa zanjga dau 4800 sit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25€ ?? zanimivo, to je praktično đabe :D kaj pa stabilen je dovolj?

ma sej naredil bi si ga lahko ubistvu sam, samo bi moral od nekje mere prekopirat. Drugače pa delat na poizkušanje pa da probam kak bi bil najbolši :D matr to bi bil še dobr biznis :D :P

sej drugač pa enkrat uletim do tebe pa si ga ogledam hehe :D

za stojalo loh pridš do mene pogledat, pa boš use pomeru :D drugač sm pa zanjga dau 4800 sit .)

uf grčar še bolš k je bližje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe, pol pa takoj k teb :D ne sej enkrat ko bom mel čas bom eno turco naredu tja do maribora, saj sicer pa lohka kar ene 10 sršenov gremo do tebe, pa ni vrag da bomo hondo skup spravl :D (sam vprašanje je če maš dost pira pa prenočišč :P )

ej GRČAR kje si ga pa ti dubu tok poceni stojalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe, pol pa takoj k teb :D ne sej enkrat ko bom mel čas bom eno turco naredu tja do maribora, saj sicer pa lohka kar ene 10 sršenov gremo do tebe, pa ni vrag da bomo hondo skup spravl :D (sam vprašanje je če maš dost pira pa prenočišč :P )

ej GRČAR kje si ga pa ti dubu tok poceni stojalo?

Na avtonetu ma en tip oglas, k jih dela .) Drugač je pa iz Žalca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislo če bi slučajno bil to prejšnji lastnik moje NSRke, samo auspuh ne štima. ni jolly :P

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a maš kšno večjo sliko da si tole jaz pobližje pogledam, k lohka bi bla tud moja nsr-a :D

ni tvoja nsrka :) ta nsrka je iz finske :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsnji lastnik ja :D tauba :D bi blo cisto mozno ja :P

on je bil edini ki je bil 95kg+ pa je NSRko dvigno ko jajco :D Jaz mam 85kg pa si tega ne upam poskušat na javni cesti :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam NSRka je spredaj težka ko kurva :D čeprav v večino testov so baje napisali da ma prelahek sprednji del :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to se še spomnem iz tistih motorevij ko so na koncu rabljeni motorji: slabosti in prednosti

in piše da ima prelahek prednji del in slaboten motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda pač ma dober in vzdržljiv agregat. moj se trenutno nahaja v kleti in čaka na nov štarter. Stari jo je skupil v nesreči. :) IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!