Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

folk a ve kdo ki bi lahk dobo podloško ko pride na auspuhu med cevjo pa dušilcem??ker sm dans opazo par kaplc olja na tlehi iz tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj duhec zapri ti malo oljno pumpo ker je preveč odprta :D Drugače pa je tam najboljša "podložka" rdeč silikon ki drži do 300 stopinj. (če je predrag oz. ga ne najdeš mislim da bi še ga jaz našel nekaj :D )

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj duhec zapri ti malo oljno pumpo ker je preveč odprta :D Drugače pa je tam najboljša "podložka" rdeč silikon ki drži do 300 stopinj. (če je predrag oz. ga ne najdeš mislim da bi še ga jaz našel nekaj :D )

lp, FReAK.

ja že razmišljam o tem da bi zaprl malo :) Hmmmm rdeč silikon?mislim da mamo sam sivega pa belega doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač ma frend moj doma azbestno ploščo iz katere se delajo take in drugačne dihtunge. Gor samo zarišeš obliko podložke (obrišeš prirobnico) in lepo ven zrežeš s škarjami, sredinsko luknjo pa narediš z pribijačem. Če se potrudš lahko narediš dihtungo identično originalu.

Se bom malo pozanimal kje se te plošče dobijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uno nsro pred gradbeno si lasti en iz 3ga letnika, sošolc od mojga frenda k ma tanovo rso.

ja ja sej vrjetn je biv ta, k je zgledu mal starejši, sam drgač je pa na gradbeni dost 125setk, tud aprilio novo sm vidu enkat ja...hudo, to bo še zanimivo leto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe zanimivo bo ko jo boš meu ti gledaš jih lahko povsod. No uglavnm če bo tanova rsa od henđija parkirana prste stran :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač ma frend moj doma azbestno ploščo iz katere se delajo take in drugačne dihtunge. Gor samo zarišeš obliko podložke (obrišeš prirobnico) in lepo ven zrežeš s škarjami, sredinsko luknjo pa narediš z pribijačem. Če se potrudš lahko narediš dihtungo identično originalu.

Se bom malo pozanimal kje se te plošče dobijo

Azbestnim ploščam se niti ne približuj, ker so škodljive zdravlju. Sej več pljučni rak.... jada jada jada.

Drugače pa kar se tiče teh podložk, je tako da jih včasih tut na original servisih radi zamnejajo za silikon, ker so njegove lastnosti boljše. :)

More pa bit obavezno rdeč silikon, na katerem tudi piše 300stopinj+ al pa 500stopinj+ lahko pa tud več če dobiš :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sicer za silikon nevem ker še nisem nikol dihtal takih stvari z njim, verjamem pa da se dobro obnese.

to za te plošče sem pa omenil tako, če ma mogoče katero doma :P sicer pa tudi azbest ni tako škodljiv kot zganjajo galamo, mislim da me bo veliko prej pobral od čikov kot od tega da enkrat na mesec eno dihtungo naredim hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včeraj sem končno kupil giannellija in ga danes zmontiral.

Prvi občutki? UF, neprimerljivo z prejšnim stanjem, pri 8000obratov se mu tako strga da sem najprej res debelo pogledal.

Končne sicer še nisem probal ker sem šel bolj na kratko probno vožnjo, sicer pa motor pri 140 tako vleče kot je prej pri 100 :OK:

sicer je še nekaj malenkostnih nastavitev, frgazar in pa R/C ventil katerega mi je frend zadnič "ponesreči" razštelal :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo prudaja nsr 125slučajn, d je prbližn ohranjena, pa nizji cenovni razred... ker tastari nočjo nč zravn dat... hehe. (živeli šipratji)

moja ma skor 38k km...mal so plastike počohane drgač ostalo je ql...pred 3k km je bla narjena generalka...mogoče bom začel pozimi prodajat...ampak pod 430k je ne dam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja ma skor 38k km...mal so plastike počohane drgač ostalo je ql...pred 3k km je bla narjena generalka...mogoče bom začel pozimi prodajat...ampak pod 430k je ne dam

kok je pa letnik pa to??

kok putegna :D :D to j važn!!

sj... treba bo pocakat do sred aprila za izpit ampak gledam, ce dobim ugodno, pol bom nabavu ze zdej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je pa letnik pa to??

kok putegna :D :D to j važn!!

sj... treba bo pocakat do sred aprila za izpit ampak gledam, ce dobim ugodno, pol bom nabavu ze zdej :D

99 letnik...ko bom menjal kabl od cinšpule pa kapco za svečko bo šla s5 do okrog 150km/h :)

s tem da mam js majnši zobnik da so pospeški bolši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ce se ne motim se je ta ze nekaj casa nazaj prodajala edn iz motosveta pa tega prodajalca celo pozna .. ne spomnim se vech nika :) baje da je ful lepo skrbel za motor in jo je na novo prebarval zaradi mansih pokic in praskic ... tko je bilo receno ce je to ta "taprava" :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja od mojga sošolca je :D

ti povem da kolikor jaz poznam motor in lastnika se nimaš z nakupom kej zajebat, nekateri se čudijo kako to da je bil štrihan, pojdi pogledat motor al pa poklič pa ti bo model celo štorijo povedu, paden pa glavnem 100% ni bil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap od novakovga poba je tale motor :D

Drugač pa motor ma mislm še blokade notr al pa jih je nedolg nazaj vn dou tko da je v odličnem stanju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je to nsr-r ? Ker nekatere so samo nsr .. nevem a je dost razlike med njimi ?

lp

oznake so kr različne...letnik 98 ma oznako NSR-rr, 99 letnik ma oznako NSR-rx...za ostale pa nevem :)

s tem da bi naj letnik 99 biu najbol zablokiran al kak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 99 je blokiran z izpušnim RC ventilom, medtem ko starejši letniki z reducirno cevjo v izpušni krivini in reducirno ploščico za frgazarjem

drugače pa NSR 125 sta bile samo dve vrsti: R in F. R je ta ko jih je pri nas največ, torej z plastikami, F je pa naked, torej brez plastik in drugačno lučjo spredaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je 28k km dost ? :S glede na to da je bil menan bat ...

A bo mogoče kdo iz MS prodajal hondico ki ima malo manj km ?

lp

to je malo km...vrjetno je biu bat menjan pri 24k km tak kot se pri hondi menjujejo(zdrži lahk tut dosti več) tak da 18k km še ziher se da nareit če delaš vse servise itd...

letnik 99 je blokiran z izpušnim RC ventilom, medtem ko starejši letniki z reducirno cevjo v izpušni krivini in reducirno ploščico za frgazarjem

drugače pa NSR 125 sta bile samo dve vrsti: R in F. R je ta ko jih je pri nas največ, torej z plastikami, F je pa naked, torej brez plastik in drugačno lučjo spredaj

to je res...ampak pol pa so tu še različne oznake ...ene majo RR ene pa RX al pa še kaj drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!