Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

to je malo km...vrjetno je biu bat menjan pri 24k km tak kot se pri hondi menjujejo(zdrži lahk tut dosti več) tak da 18k km še ziher se da nareit če delaš vse servise itd...

to je res...ampak pol pa so tu še različne oznake ...ene majo RR ene pa RX al pa še kaj drugega

Pa tudi RW.... Te oznake pa so se spreminjale skozi letnik. Vsega kar je razlike je razlike v batu in cilindru. Mešanca zlitine je drugačna in bolj zmogljiva. Ampak glede na to da itaq če kupuješ rableno je že skor povsod menjan bat pa cilinder ti je to vseeno. Nikar pa se ne oziraj na oznake, ampak se usedi na dotični motor, ki ga kupuješ, se zapelji kakšen krog, in če veš kaj opazovati boš vedel o motorju veliko več kot pa le oznake. (malenkost je tudi razlik v plastikah ampak so skoraj zanemarljive Razewn razlik v barvah :D )

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99 letnik...ko bom menjal kabl od cinšpule pa kapco za svečko bo šla s5 do okrog 150km/h :)

s tem da mam js majnši zobnik da so pospeški bolši

kok ti gre pa zdej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok ti gre pa zdej?

do 130 pride takoj...pol pa rabi do 140 nekaj časa...s tem da v 6 še nea šaltam ker s to kapco pa kablom ko mi prebija v 6 zgubi čisto vso moč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz imam polinija 160 pa ti povem da moraš to OBVEZNO menjat auspuh ker drugače se praktično sploh ne pozna da je 160ccm. Jaz sem dal sedaj giannellija gor pa je taka razlika da ne morš verjet res. Nasledna stvar ki bi jo mogu zamenat je frgazer in sicer en 34 dellorto al pa mikuni 35 should do the yob.

Glede okvar pa rajš nebom nič govoru ker zaenkrat laufa men brez problema, samo... KNOCK KNOCK, upam da bo tako tud ostal pše naslednjo sezono

čeprov bi se vseen velik bolš počutu če bi mel kšno močnejšo blajerco notr :P

175, sicer se ne sliši prav veliko več, samo je lahko kar precej razlike sploh kar se tiče okvar in tega. Pa še dva različna proizvajalca sta to, sicer mallosija ne poznam tako dobro tko da nevem.

Sicer pa moj naj bi mel kao 30KM po nekaterih navedbah, samo pomoje rajš kšnga manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja naj bi jih mel tam okoli, samo kaj pa veš, to je ful teško določljivo. Sej zato bi pa enkrat razkiral tist keš pa šel k Čarmanu zmerit kok jih res ima.

no sicer pa tadej (RSmaniac) lohka potrdi kako je šel moj motor prej preden sem zamenjal auspuh...nikamor v glavnem.

sej z giannellijom bomo pa jutr probal k pridm v vodice mal pogledat :OK: jutr zjutri še fergija naštimam v nulo pa gremo dragat pol :P

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja sej je res dober :OK:

sam še tist nosilc morm predelat, lepo fleksarco v roke pa pol nazaj zašvasat tko k more bit, sam to bom čez zimo, zdej se mi ne da, sem ga rajš zadi na denfru oreng fiksno vpel, da nebi kaj zjebal pri cilindru ko bi vse muvalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blažo sva na istem ker maš tud ti italijansko dušo notr tko da

ah dej, sam sestavljena je v italiji, načrtoval so jo pa dolgooki rumenčki :P

drugač pa tko ne, prej sva šla z RSmaniacom mal sprobat Honda vs. Aprillia :kva2:

sej da ga bom dol poču itak nisem pričakval, ker aprillia ma pač tud 160 kit noter, sam motor je pa že po naravi tak da je narejen precej bolj racing varianta, že ko smo opazval moje vilce pa vilce od mitota in aprillie se vid da je to čist druga namebnost :blush:

tko nekak je blo: 1. in 2. nekako kolkor tolk enako, pol pa v 3. aprillia pošpona naprej za ene 2m , pol pa spet bolj konstantna razlika. Nekako ene 3m je blo nakonc razlike no

Mislm jaz sem nekako zadolovljen zdaj, samo še en 34 fergi pa smo zmagal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.

iz 160ccm kita, lahko, vsak ki se potrudni stisne ven vsaj 40hp. za 125ccm original hondino mašino je max. nekje 30-32Hp, da ne drezaš v mejo vzdržljivosti. moja hondica ma v originalu cca. 28hp +znižana glava + (nekdaj) jolly moto auspuh + večji frgazer.

IPB Slika

2. Honda DEJANSKO JE načrtovana v Japonski in tud glavni sestavni deli SO NAREJENI na japonskem. italjansko je le sestavljanje, felne in mislim da še štel. (vsi deli se dobavljajo iz italije, ker je itaqlija uvoznik za EU)

IPB Slika

lp, FReAK.

P.s.: moji posti niso napadalni, niso izpotavljanje mojega motocikla in so izključno informativni, zato prosim brez napadov na mene. (raje mi kaki pir plačajte :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sm s5 mal motor šraufal itd...pri sprednjem zobčeniku sm vzel dol zaščitn pokrov in sm najdo par kil masti pa tega :D

motor s5 nima vrei izgorevanja...svečka mal črna pa iskra oranžna namest plava :BUA:

aja pa mal mi prebija na kapci & kablu

čez zimo bom probal menjat kabl od cinšpule pa kapco + svečko pol pa upam da bo ql...drgač pa se o treba z fergazerjom špilat...al ma kdo kako drugo idejo?

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri airbox, s izolirjem zalepi peno da ti je ne odpihne, naredi 5km, preveri barvo svečke...

Pazi da ne šravfaš svečke ko je še vroča, nej se malo shladi zarad navoja...

Kakšne dize imaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri airbox, s izolirjem zalepi peno da ti je ne odpihne, naredi 5km, preveri barvo svečke...

Pazi da ne šravfaš svečke ko je še vroča, nej se malo shladi zarad navoja...

Kakšne dize imaš?

airbox odprt :) odkar sm ga odprl se je mal pobolšalo sam ne dosti...svečka je bla po tem kaj sm dal dol pokrov še kr črna ampak ni bla več tak fest :)

dize mam one ko si jih ti zrihtal ;)...

mhm sm hladno šraufal :)

mal se bo treba s5 poigrat z fergijom

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

airbox odprt :) odkar sm ga odprl se je mal pobolšalo sam ne dosti...svečka je bla po tem kaj sm dal dol pokrov še kr črna ampak ni bla več tak fest :)

dize mam one ko si jih ti zrihtal ;)...

mhm sm hladno šraufal :)

mal se bo treba s5 poigrat z fergijom

naštimaj fergazer... Imaš en šravfek ki je dostopen skozi luknjo v geštelu....

En tak mali pa fedr ma spodej... mal se poigrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti šrauf z fedrom je za štantgas. Un ta mali zraven, je pa za zrak

un k je z fedrom... tistga morš dukonca zatisnt O:-) hehe joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah naj gre vse skup nekam :D pa je šla zajla za števec...

jo je kdo že menjaval?? kolk pride sam zajla pa ki bi jo najbol hitro lahk dobo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah naj gre vse skup nekam :D pa je šla zajla za števec...

jo je kdo že menjaval?? kolk pride sam zajla pa ki bi jo najbol hitro lahk dobo??

Meni pa obratomer ne dela pa ne vem kaj je vzrok ker se nekaj premika pa to kazalec samo po napačnih številkah pa ko je čist brez gasa kaže na 9 tisoč obratov :BUA: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brodar: hmm, lahko da je kakšen slab kontakt, odklopi števec in konektorje našpricaj z kontakt sprayom (za silo je dober tudi WD40). Če je pa ful oksidirano pa malo z šmirglom po kontaktih podrki, čeprav nisem zdele na pamet čist siguren kaki konektor je. Če vseeno ni dobro je treba zadevo mal bolj podrobno pogledat, namreč, kaj ga jebe, števec ali sam signal za obrate. Lahko pa enkrat pripeleš pa bomo mal pogledal.

@duhec: kako ti je pa ratal zajlo uničt??

Popravljeno . Popravil zlabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brodar: hmm, lahko da je kakšen slab kontakt, odklopi števec in konektorje našpricaj z kontakt sprayom (za silo je dober tudi WD40). Če je pa ful oksidirano pa malo z šmirglom po kontaktih podrki, čeprav nisem zdele na pamet čist siguren kaki konektor je. Če vseeno ni dobro je treba zadevo mal bolj podrobno pogledat, namreč, kaj ga jebe, števec ali sam signal za obrate. Lahko pa enkrat pripeleš pa bomo mal pogledal.

@duhec: kako ti je pa ratal zajlo uničt??

Od kod pa si ti da bi malo pogledali? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!