Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

@brodar: hmm, lahko da je kakšen slab kontakt, odklopi števec in konektorje našpricaj z kontakt sprayom (za silo je dober tudi WD40). Če je pa ful oksidirano pa malo z šmirglom po kontaktih podrki, čeprav nisem zdele na pamet čist siguren kaki konektor je. Če vseeno ni dobro je treba zadevo mal bolj podrobno pogledat, namreč, kaj ga jebe, števec ali sam signal za obrate. Lahko pa enkrat pripeleš pa bomo mal pogledal.

@duhec: kako ti je pa ratal zajlo uničt??

mene vprašaš ?:D

ma tam dole mal pred tistim ko pride v kolo spredan not tam ko je se konča ona zaščita za zajlo...tam je blo vse zarjaveto :) pa sam 2 nitki sta bli svetli ostalo že vse rjavo tak da skor nič več ni držalo skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brodar: jah jaz sem tle iz okolice LJ, pa vidm da maš kar delč do sem :D probi sam nardit tko k sem ti reku, nimaš kej zajebat.

@duhec: ajaa, se je sama od sebe hehe, sem mislu da si ti kej eksperimentiru :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@brodar: jah jaz sem tle iz okolice LJ, pa vidm da maš kar delč do sem :D probi sam nardit tko k sem ti reku, nimaš kej zajebat.

@duhec: ajaa, se je sama od sebe hehe, sem mislu da si ti kej eksperimentiru :hmm:

a.a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!!

jst sm nov tle s 125 HONDA NSR!! :OK:

danes sem jo kupu!! zakon!! :OK:

upam da se bomo kdaj drug let skup vozl kdo ma nsr!! :D

lp

aleks

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!!

jst sm nov tle s 125 HONDA NSR!! :OK:

danes sem jo kupu!! zakon!! :OK:

upam da se bomo kdaj drug let skup vozl kdo ma nsr!! :D

lp

aleks

Kok keša si pa dav ? Pa kir letnik :> ..

pa čimveč uspešno prevoženih km ane :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala!! :D

dal sem 400k mislm 390k, sam je čist ko nov!! :OK:

letnik 97, prevoženih 6k! :OK:

zakon res!!

prevoženih 6k km??? huh glede na to da je motor star 9 let...a si ziher da ni biu števec prevrten ?:)

prpopaj kako fotko

drgač pa vlk sreče pa dost lepih & varnih kilometrov :)

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala!! :D

dal sem 400k mislm 390k, sam je čist ko nov!! :OK:

letnik 97, prevoženih 6k! :OK:

zakon res!!

6 kosov pa 97 :lol1: :lol1: :lol1: ma nemoj.... že jst mam 10500 2002 pa so nekateri motomarsovci rekl da to ni mogoče.... bomo zej poslušal komentarje ;) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hvala še enkrt!!

men je blo tud zlo čudn da ma sm 6k!!

ni nč prvertenih 100%! v trgovini je stal dolg zato ma tko mal!!

drgač sliko bom pa enkrat ta tedn gor dal je modro-belo-rdeč!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa obratomer ne dela pa ne vem kaj je vzrok ker se nekaj premika pa to kazalec samo po napačnih številkah pa ko je čist brez gasa kaže na 9 tisoč obratov :BUA: :?

to ti bo ceu strom sou u kurac..tko k je sou men...pr men se je isto tko zacel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti bo ceu strom sou u kurac..tko k je sou men...pr men se je isto tko zacel :D

Nea fukaj :BUA: In kolko pride cel štrom če bo slučajno še res crknlo vse skup? :? Samo to se ni zdaj meni začel obratomer ni delal že prejšnjemu lastniku tak da jaz upam da bom obratomer popravo zaj lepo čez zimo ko se om loto motora pa bo pol vse super :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea fukaj :BUA: In kolko pride cel štrom če bo slučajno še res crknlo vse skup? :? Samo to se ni zdaj meni začel obratomer ni delal že prejšnjemu lastniku tak da jaz upam da bom obratomer popravo zaj lepo čez zimo ko se om loto motora pa bo pol vse super :OK:

ti sam mal kontakte preveri če je vse ql pa bi moglo delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo to da smo dobili še eno NSR-o v naše vsrte hehe :OK:

drugače pa glede kilometrov, ko pravite da so sumljivi: jaz imam 98 letnik in sem jo dobil z 6800km, 100% realni :P sicer se pa to takoj vidi po motorju, kakšen je za pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo to da smo dobili še eno NSR-o v naše vsrte hehe :OK:

drugače pa glede kilometrov, ko pravite da so sumljivi: jaz imam 98 letnik in sem jo dobil z 6800km, 100% realni :P sicer se pa to takoj vidi po motorju, kakšen je za pogledat.

ja sicer je spet odvisno... če se je sam po asfaltu vozil, pa če ni nikoli leteu z njega, pol lahko zgleda na ven odlično... še mal ga z čistilom z lakom umije, da je spedenan... kašna je mašina v resnic se bo pa še pokazal...

drgač pa je možno d ma tak mal kilometrov, zato ker je bratranc kupiu cbr 600rr pa je bla iz trgovine prodana na začetku lanske sezone, ampah je mela manj kot 1000 kilometrov, ker jo je kupiu en str ata, ki jo je rabiu za ob nedeljah se v cerkev vozit... pa v blatniku ni blo ene praske oz. sledi od kamenčkov... tko d se ve, kolk jo je "goniu"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker olje je najbolš za hondo nsr? castrol TTS? :?

se vem da je že to zihr blo povedano sm se mi neda iskat! :)

pa zj motor gre 150km/h v obrati so že čist do konc tko da

ka nj dam večji zobnik gor al ka da bi šlo več :OK: ??

pa kuk morjo bit gume napumpane?

hvala za info!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker olje je najbolš za hondo nsr? castrol TTS? :?

se vem da je že to zihr blo povedano sm se mi neda iskat! :)

pa zj motor gre 150km/h v obrati so že čist do konc tko da

ka nj dam večji zobnik gor al ka da bi šlo več :OK: ??

pa kuk morjo bit gume napumpane?

hvala za info!! :OK:

Ti kr motula 710 tankaj pa bo vse ql...TTS ti bo mybe zapacal vse skup ker je bol gost pa nea ves izgori če ga nea skozi na ful visokih obratih furaš...

če ti gre motor 150 pa da so obrati že v rdečem pa da ni not blokad pol maš en zobnik majn za bolše pospeške...

spredaj more bit 2.0 vzadaj pa 2.2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sicer je spet odvisno... če se je sam po asfaltu vozil, pa če ni nikoli leteu z njega, pol lahko zgleda na ven odlično... še mal ga z čistilom z lakom umije, da je spedenan... kašna je mašina v resnic se bo pa še pokazal...

drgač pa je možno d ma tak mal kilometrov, zato ker je bratranc kupiu cbr 600rr pa je bla iz trgovine prodana na začetku lanske sezone, ampah je mela manj kot 1000 kilometrov, ker jo je kupiu en str ata, ki jo je rabiu za ob nedeljah se v cerkev vozit... pa v blatniku ni blo ene praske oz. sledi od kamenčkov... tko d se ve, kolk jo je "goniu"

Pa sej spljoh ni važno kolk km ima mašina. Važno je da je pri 2T vse v rednem roku servisirano. Jih je mela moja krepko čez 45.000 (mislim da noben ne dvomi da so realni :D) in je motorček lepše šel kot pri marsikateri ki jih še 30 ni videla. Vse je v stvari nege, občtuka, in rednem servisu.

P.S.: To je samo moje mnenje.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Full lepa nsr-ka..Lepa barva fulll :OK:

You're welcome :D

To so besede!! To je lepa barva NSR-ke, ne pa ona kaj ma Duhec :D

aneda?

drugače pa je lepo lepo lepo ohranjena. Vsaj proti moji. Vsi ki ste jo dkaj videli se sedaj zagotovo nasmihate :D

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo končno mojo lepotičko!! :OK: :OK:

hehe :D

torej kera je lepša ?:D

mah nevem meni se na oni zdi mal preveč bele barve drgač pa je ql ja :)

aja NSR boy ko si reko da je motor dolgo biu v trgovini...glej moj nasvet...menjaj gume ker so v tem primeru po vsej vrjetnosti stare pa so ratale trde in nimajo več takega oprijema kot bi mele drgač...

na ta račun zarad starih gum sma zletela po tlehi js pa burek...tak da ti svetujem da jih menjaš...

post-7340-1160606175_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D

torej kera je lepša ?:D

mah nevem meni se na oni zdi mal preveč bele barve drgač pa je ql ja :)

aja NSR boy ko si reko da je motor dolgo biu v trgovini...glej moj nasvet...menjaj gume ker so v tem primeru po vsej vrjetnosti stare pa so ratale trde in nimajo več takega oprijema kot bi mele drgač...

na ta račun zarad starih gum sma zletela po tlehi js pa burek...tak da ti svetujem da jih menjaš...

Glasujem za NSR_BOYevo :P

Drugače za gume pa sem ti mislo isti nasvet dat tudi jaz :D

Pa ker je dolgo stala priporočam tudi menjavo motornega olja, pa prve km nežno z menjalnikom da ga ne prekrstiš :D (pa če se ti ljubi še frgazer spuči, ker po dolgem času stanja se vedno kaj noter nabere :P)

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!