Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Zanima me kuk dnara pride generalna pr nsr-ki pa kva vse je treba zamenat??

Ker moja nsr-ka je že čist bliz 24k na števcu, tko d prov že smrdi po generalki :cry:

Predvidevam d tm okol 60-70k?? :glare:

torej če boš menjal samo bat pa ležaje + tesnila + ostale drobnarije boš dal tu nekje ja...

moj ma 38k km pa po generalki dela vse tipi topi

ni važno kolk km ma...važno je kdo ga ma pa kak ga vzdržuje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če boš menjal samo bat pa ležaje + tesnila + ostale drobnarije boš dal tu nekje ja...

...

Ja sj... Mene zanima kva točn je treba zamenat, d me mehanik nebi kj nategnu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj... Mene zanima kva točn je treba zamenat, d me mehanik nebi kj nategnu :grrr

bat,batni obročki, tesnila,varovalka sornika,sornik,ležaji(vsi),gred, distančnik, svečka,pa še kaka malenkost če je treba menjat...to je za vlko generalko

pri mali pa menjaš samo bat pa obročke pa vsa tesnila + ležaje...

sam ti svetujem da nareiš vlko generalko

p.s. če sm se kaj zmoto me naj do popravi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

No jest sn zdaj kupu eno nsr-ko pa me zanima kok ma original ta motor KW (kilovatov) K meni u prometni piše da jih mam kr 21 ker to sploh ni možno! Pa zgleda da so to zajebal dol k so delal to prometno da so kr 21 napisal namesto 10 al 11 kolkr jih že ma! Pa me zanima če se da to zrihtat kako??

L.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

No jest sn zdaj kupu eno nsr-ko pa me zanima kok ma original ta motor KW (kilovatov) K meni u prometni piše da jih mam kr 21 ker to sploh ni možno! Pa zgleda da so to zajebal dol k so delal to prometno da so kr 21 napisal namesto 10 al 11 kolkr jih že ma! Pa me zanima če se da to zrihtat kako??

L.P

Pravzaprav je možno, da jih imaš 21kW - odblokirana NSR-ka. Zaprta jih ima pa 11. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

No jest sn zdaj kupu eno nsr-ko pa me zanima kok ma original ta motor KW (kilovatov) K meni u prometni piše da jih mam kr 21 ker to sploh ni možno! Pa zgleda da so to zajebal dol k so delal to prometno da so kr 21 napisal namesto 10 al 11 kolkr jih že ma! Pa me zanima če se da to zrihtat kako??

L.P

itq da je možno da maš 21kw...so ble 2 verziji NSR-k

ena je bla z serijskimi 11kw, druga pa z serijskimi 21kw

tak da če ti piše 21kw se niso nič zajebali...spremenit pa tut skor ne vrjamem da bo šlo...

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest sn mislu da ma ta motor itk 11KW k so mi kr usi govorl da je čist šoh motor pa to...

Pol tut gledov nism u prometno nič! Sam bomo rešil zadevo tko kot mora bit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest sn mislu da ma ta motor itk 11KW k so mi kr usi govorl da je čist šoh motor pa to...

Pol tut gledov nism u prometno nič! Sam bomo rešil zadevo tko kot mora bit!

jebi ga... zajebu si... odjebat se da, sam bolj težko če nimaš vez... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist prov ti dam pa wem da sn se zajebov sam mi bo frend zrihtou ubistvu mam veze! hvala bogu! Sam je pa zajeban če se tko zajebeš kot sn se jest k sploh nism pogledou kok ma KW! Sam jebat ga! No zdej me pa zanima kešn auspuh jest lohk ruknem gor na motor da bo sej mal boli glas kot ga mam zdej k je original še???

L.P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist prov ti dam pa wem da sn se zajebov sam mi bo frend zrihtou ubistvu mam veze! hvala bogu! Sam je pa zajeban če se tko zajebeš kot sn se jest k sploh nism pogledou kok ma KW! Sam jebat ga! No zdej me pa zanima kešn auspuh jest lohk ruknem gor na motor da bo sej mal boli glas kot ga mam zdej k je original še???

L.P

lohk daš šport filter gor, lohk daš dušilc dol, lohk daš narest lukne v dušilc, lohka krajšaš dušilc, lohka ga zrežš pa uso kramo vn pobereš, lohka pa điannellija kupš ... odličitev je tvoja :P :D :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he tnx za nasvet! Ja kok pa Pride Ginelli?? Ja neki bom že naredu k zdej mi je res bedn glas kot pri elektronki k sm jo mel :D .

giannelli... dušilc je tm mal čez 20.000, krivina je mal čez 30.000... skupi te pride okol 50.000 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam giannellija če rabš :OK:

pa mislš da bi šla tvoja krivina na mojo rsko??? :? če gre ti jo jst kupm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislš da bi šla tvoja krivina na mojo rsko??? :? če gre ti jo jst kupm

bolj težko da bi šlo :) ker NSRka ma dost bol široko cev tam ko gre na cilinder kot pa RS-ka...sj se da predelat sicer...

sam a je krivina dost podobna od NSR-ke RS-kini??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!