Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Najbolje, da se zapelješ do AC domžale, kjer ti bojo poštimali frgazer in takj izdali novo homologacijo. ne rabiš niti na lpp niti na avto plus. pol pa pri registraciji rečeš babnci na oknu da maš novo homologacijo da ti v novo prometno zapiše 11kw. (če pa jim ne boš všeč in ti ne bojo dali homolomo pa LPP z paprji ki jih dobis od serviserja pa je to to)

Samo pssssssssst. nisem jaz povedal da se lahko dobi homolomo takoj pri njih.

mam pa tut jaz 21kw NSR pa ni nobenih bljemov spljoh. Tu pa tam se kakšen policaj zmrduje pa sem se še vedno vse zmenil.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa sm dans pripravil motor na zimsko spanje :) sm se šo še malo pelat...in nevem al se mi to zato zdi ker se že nism dolgo vozo al pa res dost bolše vleče pa pospeši kot prej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa sm dans pripravil motor na zimsko spanje :) sm se šo še malo pelat...in nevem al se mi to zato zdi ker se že nism dolgo vozo al pa res dost bolše vleče pa pospeši kot prej :D

ja ponavad če je bolj mraz pa če je vlažn zrak bolj vleče... vsaj pr tomosu je tko :D

drugače je pa odvisno od dize ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa sm dans pripravil motor na zimsko spanje :) sm se šo še malo pelat...in nevem al se mi to zato zdi ker se že nism dolgo vozo al pa res dost bolše vleče pa pospeši kot prej :D

ja mal se ti zdi da bolj vleče ker se dolgo nisi vozil, je pa res da zaradi hladnejšega zraka se lepše zvrti oz. bolje potegne... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predstavlite da niste mitota jahal že 2 mesca...kok se mi je dons zdel glasn pa hitr...

čist vesel fantek :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predstavlite da niste mitota jahal že 2 mesca...kok se mi je dons zdel glasn pa hitr...

čist vesel fantek :devil:

pol pravš da mito dobr vleče :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he ja tnx an! Ja se nekak bom že!bom tih.... he he Pizda spomlad se mormo pa usi tisti dobit k mamo nsr-ke! Bomo šl kešna dolga pot obrat :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pravš da mito dobr vleče :devil:

dobr ga povleče priznam :P

zakaj pa sam uni k mate nsr???a zato k ne bi sledil mitotom al kaj?k to je kr ena bedna fora...da sam ena firma gre... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr ga povleče priznam :P

zakaj pa sam uni k mate nsr???a zato k ne bi sledil mitotom al kaj?k to je kr ena bedna fora...da sam ena firma gre... :D

ne ne :D ziher me zato :) ampak zarad razloga da nebi zgublali cajta če ker mito ribne :D

joK3 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne :D ziher me zato :) ampak zarad razloga da nebi zgublali cajta če ker mito ribne :D

joK3 :rolleyes:

ta je bla pa res dobra :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ja in si z mitom nabereš tok prednosti, da ga daš potem zaribanga popravt (seveda čakaš na nov cilinder), ga mehanik skp vrže, greš na kofe,medtem pustiš pržganega da se ulaufa, potem pa pridejo za tabo NSR-ke, in gremo naprej :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, da se nemo mi menli o NSR pa MITO pa.... Oblubim da če še bom drugo leto mel NSR pa, če jo bom skup spravo, da imenu NSR malo popravim sloves :P

Se bomo pol dalje menli,

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsem voznikom NSR-k en lepo pozdrav .) Sporočam vam da sem novi med motoristi in tudi jas imam legendarni motor(med 125ccm) Hondo NSR :D mam jo že od septembra, apmak se nisem kaj javljal na forumu ko ni blo časa, zdaj pa se bliža zima pa je le tega malo več :)

prebral sem skoraj vse odgovore v tej temi, pa bom verjetno še letos prevero če so vse blokade zunaj :blush: :D pa tudi v bližnji rihodnosti mislim naredit generalko, ma že 22k km tako da moram po mojem mnenju naredit pred novo sezono :) mam pa še eno vprašanje za vas.... a ma kdo kakega serviserja al pa kaki pametn servis za hondo, da je še kr kvalitetno narejeno pa da ni cena čist prehuda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte mi kaj morem menjat na hondi,ko je orginal zablokirana in ne gre preko 7.000 rpm

celo elektriko,al sam CDI,??????????????????????????

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte mi kaj morem menjat na hondi,ko je orginal zablokirana in ne gre preko 7.000 rpm

celo elektriko,al sam CDI,??????????????????????????

hvala za odgovore

ne gre preko 7k rpm?? huh :) a naj nebi šla zablokirana do 9k rpm??

ker letnik pa maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne gre preko 7k rpm?? huh :) a naj nebi šla zablokirana do 9k rpm??

ker letnik pa maš?

še tomos se več zavrti :D

pomoje niso blokade krive ampak kj druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsem voznikom NSR-k en lepo pozdrav .) Sporočam vam da sem novi med motoristi in tudi jas imam legendarni motor(med 125ccm) Hondo NSR :D mam jo že od septembra, apmak se nisem kaj javljal na forumu ko ni blo časa, zdaj pa se bliža zima pa je le tega malo več :)

prebral sem skoraj vse odgovore v tej temi, pa bom verjetno še letos prevero če so vse blokade zunaj :blush: :D pa tudi v bližnji rihodnosti mislim naredit generalko, ma že 22k km tako da moram po mojem mnenju naredit pred novo sezono :) mam pa še eno vprašanje za vas.... a ma kdo kakega serviserja al pa kaki pametn servis za hondo, da je še kr kvalitetno narejeno pa da ni cena čist prehuda .)

dobrodošel!! :D

velik sreče z motorjem pa velik varnih km

pa vozi z glavo!! :OK: :OK:

za serviserja pa nebi vedu!

dj mal opiš motor kuk ker letnik,... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte mi kaj morem menjat na hondi,ko je orginal zablokirana in ne gre preko 7.000 rpm

celo elektriko,al sam CDI,??????????????????????????

hvala za odgovore

HaHa, začni pri menjavi ojnice, bata ter po možnosti še kakšnih ležajev.

99 letnik se v originalu zvrti v 1,2,3,4 prestavi do nekje 11k!

VERDINEK, tebi pa lep pozdrav na forumu, za hondo ter pogovor pa se tako ali tako vsak dan vidima :OK:

lp, FReAK.

Popravljeno . Popravil NSR_FReAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VERDINEK želim ti velik km in sreče :OK: :OK:

He BRZI tukaj nawem kok ma štrom kj vezi... je bol z mašino tko de bat pa ojnica zamenjaj pa tko kot je FREAK napisou!

Mrtn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HaHa, začni pri menjavi ojnice, bata ter po možnosti še kakšnih ležajev.

99 letnik se v originalu zvrti v 1,2,3,4 prestavi do nekje 11k!

VERDINEK, tebi pa lep pozdrav na forumu, za hondo ter pogovor pa se tako ali tako vsak dan vidima :OK:

lp, FReAK.

ne rabi nič menjavat :) ste že čuli za blokado ko motor leti sam 90km/h ?:) tak ko majo v nemčiji blokirane tak je pa toti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!