Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Stric Burek.... hvala za nasvet, ga bom upošteval. .) res pa je da je bolš zdaj dat 10k več kot pa pol prehitro še 100k za dodatne stroške ki bi nastali ko bi ribnalo vse skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatli...lahko tud prej ribne...nsr res mal težje...sam drgač pa res NIKOL ne veš kdaj bo zaribal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatli...lahko tud prej ribne...nsr res mal težje...sam drgač pa res NIKOL ne veš kdaj bo zaribal :D

uh ja s tem pa se js fuul strinjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud MI se ...pa še marsikdo ;)

pač 2T je narjen da CRKNE ne da DELA :D

sorči tko je... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne... 2t je narjen da crkne, da je popravlen pa da laufa pol en cajt... pol se pa ta krog punuvi...

eh eh... 2T je narjen zato da letiiii ko raketaaa =D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ne ne ni mi še crknla upam da mi tut nebo :D To sm tko reku! So pa nekateri motorji preveč naviti in potem crkne, nekaterim ja nekatrim pa ne... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ne ne ni mi še crknla upam da mi tut nebo :D To sm tko reku! So pa nekateri motorji preveč naviti in potem crkne, nekaterim ja nekatrim pa ne... :) :) :)

mah lej tud NSR ti lahk ocrkne...verjem men...lej duhcu al pa Mi-ju...obema je ribnla...tko da tud honda ni VSEMOGOČNA..res da je najbl vzdržljiva ampak je še zmer cvajtakt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah lej tud NSR ti lahk ocrkne...verjem men...lej duhcu al pa Mi-ju...obema je ribnla...tko da tud honda ni VSEMOGOČNA..res da je najbl vzdržljiva ampak je še zmer cvajtakt :D

ummm ja vem tut zakaj mi je ribnla :D ker je mela mal dolgo še prvi bat not torej me je lastnik nasral...tak pač je ko hočejo vsi za dost dnara motor prodat pa če nimaš na začetku še dost pojma te najebejo :) tak da je on bat mel dost preveč kilometrov prek...drgač pa nope tut NSR-ka ni vsemogočna :D vse od a do ž ti lahk crkne...tak kot ti crkne fičo ti lahk crkne tut bemfa...

Že že zato pa tud manj gre.

no ja tistih par km se js nea sekiram :D ker pravzaprav tak nea nikol je do konca nateraš ampak se ponavadi furaš do 140km/h razn če je res nevem kaka ravnina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ummm ja vem tut zakaj mi je ribnla :D ker je mela mal dolgo še prvi bat not torej me je lastnik nasral...tak pač je ko hočejo vsi za dost dnara motor prodat pa če nimaš na začetku še dost pojma te najebejo :) tak da je on bat mel dost preveč kilometrov prek...drgač pa nope tut NSR-ka ni vsemogočna :D vse od a do ž ti lahk crkne...tak kot ti crkne fičo ti lahk crkne tut bemfa...

tut cagiva? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut cagiva? :P

a še vprašaš ?:D no pa nebi zaj tu preveč smetili ker je tota tema še najbol čista tu not :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim masko, armaturo,pleksi,luč.....za nsr 125 l.1998! Če ima gdo kaj od tega se priporočam! l.p. Pero

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim masko, armaturo,pleksi,luč.....za nsr 125 l.1998! Če ima gdo kaj od tega se priporočam! l.p. Pero

kontaktiraj zlabota ;) zlabo

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontaktiraj zlabota ;) zlabo

zlabo nima več :) je skup zašraufal motor nazaj pa ga stricu prodal v celoti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim masko, armaturo,pleksi,luč.....za nsr 125 l.1998! Če ima gdo kaj od tega se priporočam! l.p. Pero

hehe imam občutek da se tole rihta mojo bivšo, kajne? :D

no upam da jo boš poštimal, z čim manj stroški

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav! kolega prodaja ZELO dobro hranjeno HONDO NSR 125 še v originalnem stanju, pred kratkim je bila nerejena generalna (bat, ojnica itd) gume se mi zdi da ma še skor nove, je pa letnik 98! za več informacij ga pokličite na 041 283 239, Marko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav! kolega prodaja ZELO dobro hranjeno HONDO NSR 125 še v originalnem stanju, pred kratkim je bila nerejena generalna (bat, ojnica itd) gume se mi zdi da ma še skor nove, je pa letnik 98! za več informacij ga pokličite na 041 283 239, Marko.

Sam neki bi vprašu... Zakaj je menjal še ojnico, če je že tako zelo dobro ohranjena? Al ma že tolk velik kilometrov? Kukr jest vem ma NSRka na vsake 12k km menjavo obročkov, na 24k pa bat... Ojnica bi, sploh pri zablokirani, zdržala dost dolg :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki bi vprašu... Zakaj je menjal še ojnico, če je že tako zelo dobro ohranjena? Al ma že tolk velik kilometrov? Kukr jest vem ma NSRka na vsake 12k km menjavo obročkov, na 24k pa bat... Ojnica bi, sploh pri zablokirani, zdržala dost dolg :OK:

ja dobr no... nevem kaj je menu sam vem pa da je delu generalko pol pa al je sam obročke menu al pa komplet mašino :slap: poklič ga pa boš vse natančn zvedu, js sm s tem mislu da je ohranjena k se je tipo zlo mal vozu pa vozu se je k star ata...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki bi vprašu... Zakaj je menjal še ojnico, če je že tako zelo dobro ohranjena? Al ma že tolk velik kilometrov? Kukr jest vem ma NSRka na vsake 12k km menjavo obročkov, na 24k pa bat... Ojnica bi, sploh pri zablokirani, zdržala dost dolg :OK:

Gre se za preventivo. je pa tudi to da ima nsr l98 komot preko 60k km. Recimo jaz jih imam 50k in je pravtako bila menjana ojnica preventivno.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre se za preventivo. je pa tudi to da ima nsr l98 komot preko 60k km. Recimo jaz jih imam 50k in je pravtako bila menjana ojnica preventivno.

lp, FReAK.

Ja ja, sej prov... Sm hotu sam to rečt da je mal sumljivo(vsaj meni je) da se prodaja motor, piše cela gora podatkov kaj je blo zamenjano pri nevem, recimo 20k km... Ko sem gledal jaz ku sm kupoval... sm vidu par takih... Pol mašine menjane, motor pa okol 20-25k km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!