Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Gre se za preventivo. je pa tudi to da ima nsr l98 komot preko 60k km. Recimo jaz jih imam 50k in je pravtako bila menjana ojnica preventivno.

lp, FReAK.

50.000 km :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah lej tud NSR ti lahk ocrkne...verjem men...lej duhcu al pa Mi-ju...obema je ribnla...tko da tud honda ni VSEMOGOČNA..res da je najbl vzdržljiva ampak je še zmer cvajtakt :D

Bena mašina ni vsemogočna tak de dokler bo laufal bomo vesel sam rihtat je treba sprot! Ne tko kot nekateri kupjo motor pa jih boli k..... tak de lih mal je treba pogledat:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bena mašina ni vsemogočna tak de dokler bo laufal bomo vesel sam rihtat je treba sprot! Ne tko kot nekateri kupjo motor pa jih boli k..... tak de lih mal je treba pogledat:)

tkoti bom reku...eni resne skrbijo pa jim use crkne...eni pa skrbimo pa usen crkne :angry: :BUA: :BUA:

tko da ne preveč govort...ma izkušnje 2x :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok prišo je čas ko bo počasi treba začet skup dele zbirat :)

torej še zmeraj rabim desno stopalko

emmm ma do zajlo za števec??

drgač pa...ki bi jo lahk naročo (AS domžale??) pa če je treba zravn zajle tut polža menjat al se da kak sam zajlo menjat...

tnx za odgovore ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok prišo je čas ko bo počasi treba začet skup dele zbirat :)

torej še zmeraj rabim desno stopalko

emmm ma do zajlo za števec??

drgač pa...ki bi jo lahk naročo (AS domžale??) pa če je treba zravn zajle tut polža menjat al se da kak sam zajlo menjat...

tnx za odgovore ja :)

stopalko daj zašvasat, sem dal in je lepo pršlo(kot tovarniški švas)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stopalko daj zašvasat, sem dal in je lepo pršlo(kot tovarniški švas)

emmm bi jo dal...pa mi en košček je fali tam ko pride gor dana...ker nism najdo vsega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav !

Sprašuejm u kolegovem imenu, če ima kdo kaj od naštetega doma oz. ve kje bi lahko dobil :

- vsi žmigovci

- zadnja luč

-bočne plastike

-prednji blatnik

seveda gre za motor NSR 125, letnik 99, lahko je rableno ali pa novo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav !

Sprašuejm u kolegovem imenu, če ima kdo kaj od naštetega doma oz. ve kje bi lahko dobil :

- vsi žmigovci

- zadnja luč

-bočne plastike

-prednji blatnik

seveda gre za motor NSR 125, letnik 99, lahko je rableno ali pa novo.

lp

žmiguce luči maš u louisu kukr čš.-.-. pocen pa ogromn izbire

blatnik nared iz poliestra

za plastike je pa bl kriza :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej na ebayu..tm bo zihr kej..drgač pa as domžale..predvidevam da je frend padu..tko da ja...stroški so kr ja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žewjo !

A tako pravte, da bo treba predvsem v tujini iskat robo :unsure: .

Kaj po kakšnih garažah nimate kej tega O:-)

Hvala vam use en :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žewjo !

A tako pravte, da bo treba predvsem v tujini iskat robo :unsure: .

Kaj po kakšnih garažah nimate kej tega O:-)

Hvala vam use en :)

po garažah so ponavad deli stoučenga motorja...torej to teb ne pomaga...pri padcu grejo ponavad lih te deli k jih ti rabš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej honda nsr 125 je 2t?pa ce je to dobr motor(ga priporočate za začetnike)!pa sej ga servisirajo pr vseh honda servisih(k mi je prjatu reku da jih baje ne povsod kr je že stara!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jebemti kva je s tabo??v vsaki temi se poserješ z enim uprašanjem :angry:

dej če neveš kaj bi meu se ustrel :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jebemti kva je s tabo??v vsaki temi se poserješ z enim uprašanjem :angry:

dej če neveš kaj bi meu se ustrel :angry:

Reesko. Umiri se. Imamo 400stranske teme. Pusti človeka da vpraša kaj in kako. Tudi ti si kdaj postavljal bedasta vprašanja, jaz tudi, gattolina jih trosi nonstop-le da niso vprašanja ampak bebasti odgovori :D

Torej. Jaz sem mel NSR in mi ni žal da sem si jo nabavu. Sicr ni lih neka raketa, ampak z malo truda se da že dobr navit. Odvisno, meni so bolj pospeški prava stvar. na GSX-R bom ob naslednji menjavi verige in zobnikov dal spredaj zob manj :grim

Glej, če hočeš nekoliko cenejši motor, ki še vedno nekam gre, je NSR prava stvar. RS, Mito gresta k prasica, ampak pričakuj okvare, lahko ti zariba, bla bla...

NSR tudi, le možnost je waaaay manjša. Servisi so v daljših(po kilometrih) razmakih. Bat pri 24k km, obročki se mi zdi na 12k km.

Mito in RS imata menjavao bata na 15k km, za obročke nevem.

Jaz sem jo imel 10k km, in je delala ko ura. pred gonjo sem ga lepo ogrel, naredu servise kukr je pisalo v knjižici. Sem jo mel res večinoma zaprto(mel sem eno bedno verzijo z eno elektronsko blokado...)

Tudi blokade niso problem, če le ne naletiš na tako kot jest.

Če bi še enkrat izbiral bi šel sigurno še enkrat na NSR.

Lahko pa malo premisliš med kakim 4T motorjem, tam so stroški enaki 0 :D Že pri mešanci/bencinu ogromno pršparaš. je pa res da je užitek na 2T neprimerno večji .)

Če te še kaj zanima kr vprašaj, Reesko se bo pa mal brzdal, kajne, če ne bom reku Špeli da te nabuta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50.000 km :blink:

Ja 50.000 in še prek. na števcu še sicer ni tolko (48.xxxkm) ampak realno je krepko prek ker sem se 3/4 letošnje sezone vozil brez števca. Motorje je bil že na vseh možnih relacijah kot je Mb-Koper za posladek pa recimo Mb-Munchen. Vzdržljiv ko sam satan, le na plastikah se je videlo nekaj prask in starosti.

lp, FReAk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te še kaj zanima kr vprašaj, Reesko se bo pa mal brzdal, kajne, če ne bom reku Špeli da te nabuta .)

ne sej se bom umiru...sam pač na kxxxc mi gre k isto v vsaki temi napiše...pa nabija poste...isto k gattolina... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sej se bom umiru...sam pač na kxxxc mi gre k isto v vsaki temi napiše...pa nabija poste...isto k gattolina... :BUA:

no no, Gattolina je pa krepko prek vse ostale .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ama kdo kešne plastike pa taspredna luč za hondo nsr rdeče bele modre barve kupim ker sm se razletu!!!

kaj pa je blo? kaj hudega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!