Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Mah ja sceste sm zletu pa u grabn! Zdej pa rabim taspredno luč števec pa tista maska k pride okol luči! ostalo sm pa že zrihtav! Upam da ma kdo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

zanima me če ima kdo mogoče za prodat kaki avspuh od nsr-ke? lahko je orginal al pa kaki drugi, edini pogoj je da je v dobrem stanju!

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sej linki so normalni, če ni spredej http://

www.google.si

malo offtopic, pa vseno :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povprašaj kolk km ima, pa če je že bla narejena generalna pa to...zlo mal podatkov je tle gor...drugač je pa dobra cena za ta letnik, če ni zjebana :)

men je barva ql.. finančno sm pa bol... :D tastari nč ne dajo... sj sm mail poslau, sam čakam na odgovor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pjebi dejte vi men neki powedat :D

vi ste mal bolj na tekočem s cenam delov pa tega : mam eno opcijo da kupim eno nsr, ki je bla rukjena , desna plastika pa sprednja luč bi bla za zamejat zdj me pa zanima če bi rečmo kupu novo luč kulk bi kej pršla če ve kir .)

pa je že kdo naroćil kak komad prek ebaya :? tak gor je morje delov kar hočeš sam ko ne znam jst to naročit pa kak je kej s tem dobiš tako robo ko si naročil al dobiš bolj v razsulu

pa še neki : ta motor je letnik 99 črna barva tista kombinacija črna barva rumene nalepke pa me zanima baje motor ne greš prek 6500 obratov hitrost se mu pa ustavi okol 80 km/h je to slučain fora da je nemška verzija pa da ma elektronsko blokado .

prebral sm sicer celo temo pa bi tule prosu za en povzetek : kak je s blokadam pr 99 letnikih kje ma blokade :? .)

hvala za odgovore

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pjebi dejte vi men neki powedat :D

vi ste mal bolj na tekočem s cenam delov pa tega : mam eno opcijo da kupim eno nsr, ki je bla rukjena , desna plastika pa sprednja luč bi bla za zamejat zdj me pa zanima če bi rečmo kupu novo luč kulk bi kej pršla če ve kir .)

pa je že kdo naroćil kak komad prek ebaya :? tak gor je morje delov kar hočeš sam ko ne znam jst to naročit pa kak je kej s tem dobiš tako robo ko si naročil al dobiš bolj v razsulu

pa še neki : ta motor je letnik 99 črna barva tista kombinacija črna barva rumene nalepke pa me zanima baje motor ne greš prek 6500 obratov hitrost se mu pa ustavi okol 80 km/h je to slučain fora da je nemška verzija pa da ma elektronsko blokado .

prebral sm sicer celo temo pa bi tule prosu za en povzetek : kak je s blokadam pr 99 letnikih kje ma blokade :? .)

hvala za odgovore

LP!

za cene delov ravno nea vem...ja če nea gre motor več kot 80km/h je nemške verzije...

99 letniki(motorji za slovenski trg) majo blokado v krivini, CDI enota, pa med frgazerjom pa cilindrom...in pa naj bi 99 letniki meli edini še neko dodatno blokado na elektroniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za cene delov ravno nea vem...ja če nea gre motor več kot 80km/h je nemške verzije...

99 letniki(motorji za slovenski trg) majo blokado v krivini, CDI enota, pa med frgazerjom pa cilindrom...in pa naj bi 99 letniki meli edini še neko dodatno blokado na elektroniki...

kolk pol 99letniki letijo najvec? a se da elektronsko blokado odstrant?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pjebi dejte vi men neki powedat :D

vi ste mal bolj na tekočem s cenam delov pa tega : mam eno opcijo da kupim eno nsr, ki je bla rukjena , desna plastika pa sprednja luč bi bla za zamejat zdj me pa zanima če bi rečmo kupu novo luč kulk bi kej pršla če ve kir .)

pozdrav!

ceno za desno plastiko ti lahko povem ker sem jo sam kupoval enkrat. če boš kupil orginalno tako kot jas, potem te bočna plastika pride 47.610 SIT, tisti pokrov ki je na desni plastiki 14.747 SIT, mrežica pa ima ceno 13.246 SIT.... cene so v sit ker e mi ni dalo preračunavat :)

za luč pa boš najprej zvedo, če pokličeš tja kje prodajajo dele: AS domžale, čarman......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok so pocen te plastike :blink: Za tzr-ko pride bošna plastika 70k

poceni? a ti to resno mislis? za kos kur*eve plastike par bsit manj kot 50k...meni se pa zdi to zelo drago

nevem pa kako to da lahko pride za TZRko kar 70 tisocakov, razen ce ej veliko vecja...nimam zdaj v glavi oblike plastike na tem motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh prednja maska...levi del pa desn del prideta vsak po 16k sredinski pa okrog 20k ( v prejšnih tolarjih še...) pa prozorna šipica na vrhu pride okrog 35k...za luči nimam pojma...je pa maska najdražja od plastik...vsaka stranska stranica (pokrov na mašini) pride okrog 45k za zadn konc pa nevem...če so te cene še točne nevem tak je blo pred kakim letom pa pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bi že dau delat če bi vedu kdo to dela :?

Poglej v za to namenjeno temo v podforumu Oprema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jest nedobim nč kj tazga!

Nej mi da edn eno cifro od kešnga k dela maske spoliestra za honda nsr! Sem pa iz Gorenjskega konca upam da ki u bližin kdo to dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!