Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Mah jest nedobim nč kj tazga!

Nej mi da edn eno cifro od kešnga k dela maske spoliestra za honda nsr! Sem pa iz Gorenjskega konca upam da ki u bližin kdo to dela!

poglej, na zadnji oz. predzadnji strani je številka od Samota Ovna...

Ne bodi tko len

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poceni? a ti to resno mislis? za kos kur*eve plastike par bsit manj kot 50k...meni se pa zdi to zelo drago

nevem pa kako to da lahko pride za TZRko kar 70 tisocakov, razen ce ej veliko vecja...nimam zdaj v glavi oblike plastike na tem motorju

Je predrago, definitvivno...samo men so tko rekl v avtotehni. Samo je ta cena zelo prenapihnjena, ker so od yamahe plastike gumijaste v primerjavi s temi od nsr. Je pa res da pridejo že pobarvane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je predrago, definitvivno...samo men so tko rekl v avtotehni. Samo je ta cena zelo prenapihnjena, ker so od yamahe plastike gumijaste v primerjavi s temi od nsr. Je pa res da pridejo že pobarvane

Tudi od nsr-ke so plastike že poštrihane in z vsemi originalnimi nalepkami, tako da so samo za gor našravfat. Pa tud od nsr-ke so gumijaste ker sem poskušal en konec stare plastike zanalašč prelomit in verjami..... ne poči takoj apmak moraš kar malo pregibat plastiko .) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JsT sm mislu plastično kot slabšalno...plastik fantastik - nobene trdote

no js pa sem mislo da s tem žališ plastike od nsr-ke :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo fantje :D :D

kako kaj nsr-ke?? :)

mam en problem!! .)

zj sm kupu mini žmigavce pa so vsak 20W, original mam pa 10W!!

no pol sm zamenu s temi novimi in mi ni delal neki je ružl no al ka :( !!

zj pa nevem ka nrdit al kupt manše žarnce al pa rela za 40W?? :?

a ma ker take 20W žmigavce da mu dalajo?? ka men je mehanik reku če zamejam

rele bo mi preveč žrl elektrike pa ni dobr!! tko da najbulš da nabavm 10W?? :?

sej mogoč je že blo kdaj v tej temi sm se mi neda gledat :D :D djte povedat ka nj?? :D :D

hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi rele od avta, ki ima 20w ali celo malo več, žarnice

jaz imam tako pa lepo dela

res pa je da ti bo žrlo več toka vendar ima alternator vedno 1/3 rezerve, in tudi pomisli malo koliko časa imaš prižgane žmigavce :? skoraj nič

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi rele od avta, ki ima 20w ali celo malo več, žarnice

jaz imam tako pa lepo dela

jst sm pa iste žmigovce dau k koci...pa mava isti motor pa use...pa mi normalno dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je blo prek k ti ni dellala elektrika normalno.....zdej te bojo pa še žmigovci jebal ker bo vse ostalo normalno delal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je blo prek k ti ni dellala elektrika normalno.....zdej te bojo pa še žmigovci jebal ker bo vse ostalo normalno delal :P

lol :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben ne ve nič ? :?

Vprašaj na AS Domžale...drgač pa poglej na straneh od louisa al pa če do na netu ki prodaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v eni drugi temi je dal nekdo tud link

www.geiwiz.de

za 50cc-1600cc motorje majo dele, jest sm s tm naroču pa je pršlo v 3eh dneh iz nemčije v slovenijo, poštnine je blo pa 38€

lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

zanima me če ima kdo pri nsr-ki tudi probleme s tem da mu sprednje luči svetijo previsoko??? je kdo že reševal tak problem ali se samo pri meni to dogaja :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

zanima me če ima kdo pri nsr-ki tudi probleme s tem da mu sprednje luči svetijo previsoko??? je kdo že reševal tak problem ali se samo pri meni to dogaja :D :D

burek je nekaj rihtal ja :) mislim da je neki črni trak prilimal na steklo na notranji strani...lahk pa tut vse dol vržeš pač masko pa luči pa mal bol dol obrneš če gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

burek je nekaj rihtal ja :) mislim da je neki črni trak prilimal na steklo na notranji strani...lahk pa tut vse dol vržeš pač masko pa luči pa mal bol dol obrneš če gre

sem že razmišljav o tem, da bi masko dol vzev, pa vse skup probav malo dol zasukat za par mm, tak da bom verjetno kr ta način sprobav .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v eni drugi temi je dal nekdo tud link

www.geiwiz.de

za 50cc-1600cc motorje majo dele, jest sm s tm naroču pa je pršlo v 3eh dneh iz nemčije v slovenijo, poštnine je blo pa 38€

lp :D

tale je pa dobra stran :OK: rabim luč za nsr sprednjo .)

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Višino snopa se nastavlja z vijakom pod lučjo.

Samo ne vem ali se da narest z oklepom gor ali je treba vse skupi dol vzet.

Druga možnost je pa da dvignes rit na maksimum pa še trši bo pa gre lepše skozi ovinke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burek je imel drug problem, svetlo je preveč dol, tko da sm biu u temi "slep". Dal sm pa Bad Look :D

Eko še slikco:

post-5962-1174047853_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo za kako sprednjo šipco za nsr , levo stopalko za nogo . ročka za sklopko se pravi leva ročka pa kaka luč cela če ve za kak del kir naj powe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ki mate probleme z lučmi..tudi sam sem mel in sicer svetlo je preveč dol pa nism vidu ni.., nato sem se malo razgledal po luči in odzadaj sta 2 vijaka kjer se pač štela višino..v mojem primeru sem jih moral odtegovati in fokus se je dvignil zdej svet tko kt more.. .)

mogoče kdo prodaja ali pa ve za kak športni izpuh za nsrko kak gianeli.. jolli moto.. whatever?

bi rabu nujno :naughty:

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ki mate probleme z lučmi..tudi sam sem mel in sicer svetlo je preveč dol pa nism vidu ni.., nato sem se malo razgledal po luči in odzadaj sta 2 vijaka kjer se pač štela višino..v mojem primeru sem jih moral odtegovati in fokus se je dvignil zdej svet tko kt more.. .)

mogoče kdo prodaja ali pa ve za kak športni izpuh za nsrko kak gianeli.. jolli moto.. whatever?

bi rabu nujno :naughty:

lp!

Seveda se da nastavit z tistimi vijaki,ZATO SO!!! :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

letnik 95

rabu bi če ima kdo novo ali rabljeno:

(vse kar je pri armaturi)

-prva maska

-števc

-balanco

-železen nosilec na katerega se pritrdi plastikie

-prvo luč

-.....

če kdo ve kakšne so kaj okvirne cena za tole kar sem napisal (rabljeni deli)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se samo meni zdi ali vi nsr riderji samo padate s temi hondami? Vsak tretji post v tej temi nekdo išče tiste dele, ki jih je ponavadi potrebno menjati ob padcu... Kot nekakšna hiba pri tem motorju... Vsi padejo z njo... bad :BUA: :(

Drugače pa se pomoje splača naročit preko ebaya.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!