Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

js pa bi rabu zaenkrat sam levo ročko za sklopko pa tist komad ko maš nogo gor na levi strani sj bi powedu po svoje kak se reče pa me verjetn neb ra umel vsi :P

pa še zej me zanima kak nnaj izničim elektronsko blokado ? tisto blokado ko jo mam nemške verzije ko ne gre prek 6rpm :? kak se tega znebim :? HELP :kva1:

1.stopalka

2.pejd na en nemški forum..ti bojo use tm povedal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en little problem :)

klučavnica za sedež me neki heca: ko obračam kluč se pa tja se na zgornji strani nič ne nardi kr na mir je cel mehanizem tak da če mam zic gor morm direkt zajlo potegnat da skoči sedež gor . ve mogoč kir ka bi to lahk blo kako varianto slučain :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene neki zanima kr se mi ne da ceuga motorja razdret in obrnt na glavo me zanima kolk varovalk ima ta motor? ena je pod sedežem zraven akumulatorja mislm da 15A...a je še kakšna kje ? :?

Popravljeno . Popravil r_o_b_i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kok pride približno predna maska za honda nrs pa luč?

levi kos maske okrog 16k bivših jurjev...sredinski kos maske 16k bivših jurjev...desn kos maske 16k bivših jurjev...šajbica 35k bivših jurjev...luč pojma nimam...

drago je vglavnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luč je okrog 150€ :) vem zato ko sm jo naročil :)

če ma kdo slučain kako skico o elektronski blokadi pr nemški verziji prosim naj me kontaktira .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luč je okrog 150€ :) vem zato ko sm jo naročil :)

če ma kdo slučain kako skico o elektronski blokadi pr nemški verziji prosim naj me kontaktira .)

KOlkr jest vem ima nemška verzija DODANO škatlico. Tisto škatlico odklopiš in to naj bi blo to. Ima pa baje tudi sprednji zobnik manjši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene neki zanima kr se mi ne da ceuga motorja razdret in obrnt na glavo me zanima kolk varovalk ima ta motor? ena je pod sedežem zraven akumulatorja mislm da 15A...a je še kakšna kje ? :?

ja, to je edina varovalka na motorju. Zakaj, a te kej zafrkava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj so tri te škatle sam ne wem zej kira je kira :BUA: :? ena je regler ena je cdi pa še ena more bit kao ta blokada tak si js to predstavlam sam zaj kira je kira :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

izdelek 93020 - zgoraj desno je CDI enota,

regler je tist k ma hladilna rebra...

se prav ti ostane samo še škatlca z blokado :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa pol to morm kej fergazer naštelat al pa oljno pumpo dat na več ko dam to blokado vn :?

Ti prvo odklopi

Potem se pejdi peljat, malo pazi na to kako motor dela, kako se zavrti.

Naredi ene 10km. Ko prideš domov počakaj da se shladi malo, počasi in pazljivo odšravfaj svečko in poglej barvo. Če je kavno rjava je OK. Daj nazaj, zategni(ne preveč) in gas.

Če ti pije okrog litra na ene 700-800km potem mislim da bi mogli bit OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, to je edina varovalka na motorju. Zakaj, a te kej zafrkava?

ja neki me zafrkava do štarterja je elektrika naprej pa ne...tako da ni iskre na svečki (svečka je dobra) !! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti prvo odklopi

Potem se pejdi peljat, malo pazi na to kako motor dela, kako se zavrti.

Naredi ene 10km. Ko prideš domov počakaj da se shladi malo, počasi in pazljivo odšravfaj svečko in poglej barvo. Če je kavno rjava je OK. Daj nazaj, zategni(ne preveč) in gas.

Če ti pije okrog litra na ene 700-800km potem mislim da bi mogli bit OK

ok. hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neki me zafrkava do štarterja je elektrika naprej pa ne...tako da ni iskre na svečki (svečka je dobra) !! :?

to te verjetn masa zafrkava

drugač pa multimeter v roke pa merit kje je štrom, kje pa ne. Samo ne merit na visokonapetostnem delu vžigalne tuljave :nono:

evo tukile je shema, sicer je mal mejhna resuolucija, ampak če se mal potrudš bo šlo

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam en problem :BUA:

sprednji disk na moji nsr-ki neki jebe : zaviram lahka normalno ni problema sam ko pogleam disk vidim da ni namir da gre za pol mm levo desno :blink: :cry: zej ne wem ka bi to lahk blo mi lahk kir pomaga .) :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam en problem :BUA:

sprednji disk na moji nsr-ki neki jebe : zaviram lahka normalno ni problema sam ko pogleam disk vidim da ni namir da gre za pol mm levo desno :blink: :cry: zej ne wem ka bi to lahk blo mi lahk kir pomaga .) :? :(

če se premika na onih krogih pol je vse ql...ker je plavajoč disk ja :)

tak da ni nič narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taki krogeci so ja tam se migle .)

pol to ni panike :?

ne to je normalno :)

če bi biu disk čist primiru ko bi premzal pol bi se dosti bolj segreval :) zato se malenkost premika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha . no sj tam ko so taki krogeci zgledajo tak ko kaki inbus vijaki tam se miga zej če je normalno to je super sam nikjer nism zasledil pr 125-ah da bi se migu :hmm: zato sm prašu .)

ka pa ko zaviral sj prime v nulo sam včasih se tak mal čuje tak rahel pok sj ni prehud sam tak čist mal .) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ponavadi poči takrat ko greš nazaj z motorjem pa zabremzaš, potem se pa pelješ in spet zabremzaš, ko disk ostane nazaj premaknen

drgač pa je plavajoč zato, da je manj obremenjen pri segrevanju (se lahko dosti več razteza in krči kot navadno vpet disk)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!