Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

U bistvu se nč več ne razteza. Sej je plata iz trde zlitine.

To je plavajoč disk:

IPB Slika

Tale je pa fixen:

IPB Slika

Pr "dvokomponentnih" diskih je srednji del iz aluminija, kar pomeni manjša teža, kar pomeni manj teže za zavrteti, kar pomeni boljši pospeški in boljše zaviranje... Tle je v igri tudi žiroskopski efekt, vrtilna količina, bla bla...

Uglavnem, lažje je boljše, zato folk daja magnezijeve in karbonske feltne...

Plavajoči pa je ker če se sprednje kolo trese, recimo zaradi neravnin na cesti, pol ta plavajoča pravljica reši to tresenje in pač boljše zavira...

Poka pa zarad tega ker disk zadej ostane, pol pa poči ko ga zabije naprej

Pazte raje kake ploščice dajate. Ne kakih uni GoldFren, ker bojo šli diski papa. EBC, Ap RAcing alpa kr original, bo najboljše...

Diski so dragi, jih je škoda pojest :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam od lucasa zavorne ploščice...al pa še une od prejšnga lastnika...in pr obeh mam problem..."praska" mi po disku..pa zbrusm ploščice s pilo..pa dela kul neki cajta...pol pa spet začne jebat po tok pa tok km :headbang: :headbang:

burči help(pa ostlai tud) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok močno ti pa to dela?

ker men drgač ful...kr hhhrrrrrr dela...pa disk mi bo pomoje sfukal...jst nevem kaj bi blo... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam isti problem z predno bremzo....ko se pelam pa jo stisnem začne ravno pokat..tak da morn večkrat bremzo spustit da pol končno zagrabi..zaj pa nevem kaj bi blo to krivo..al čeljust ki mogoče nea enakomerno one batke vun porine..al pa mam disk zvit..kaj naj naredim? Ker tak se neom mogo več vozit..ni več varno to.. :BUA:

Na ploščicah pa še mam kuj nekaj mesa

Popravljeno . Popravil CarLazar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men ne poka...ampak "praska"...in je res glup filing k se hočš ustavt pa čutš kako ti disk požira :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, CarLazar, ne razumem tega tvojga pokanja najbolj. Kaj to poka fejst al sam tko mal? Pa ti kej trese? Dvigni motor pa zavrti sprednjo feltno da vidš če ti kej opleta. Lahko razstaviš čeljust, samo nevem kolk je pametno če nimaš pojma o tem. Mogoče je pametno malo spucat vse. Zadnjo stran ploščic in batke moraš namazat z abakren o mastjo...

Najbolje da pelješ h kakem majstru...

reesko, kake ploščice imaš in kolk km imajo? Je možno da so že zrabljene. Meni so na avtu začele hrskat, pol pa en dan sam konc, sm mogu z ročno bremzat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bremzo stisnem se mi cela belanca full strese pa nič ne prime...kot da bi ploščice poskakovale po disku :? ..že 3krat sn zavorno tekočino menjo pa nič ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strik burek neki te morm prašat :)

ka si ti mel na svoji nsr-ki tak bad look oziroma take plastike si mel na lučeh. Je tak mal jebački zgledala :D je bla to tvoja al od kirga :?

no če ve kir kje se da to kupt naj mi powe :) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strik burek neki te morm prašat :)

ka si ti mel na svoji nsr-ki tak bad look oziroma take plastike si mel na lučeh. Je tak mal jebački zgledala :D je bla to tvoja al od kirga :?

no če ve kir kje se da to kupt naj mi powe :) ;)

kolk vem je take trakece nalimal da je tak zgledlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men ne poka...ampak "praska"...in je res glup filing k se hočš ustavt pa čutš kako ti disk požira :BUA:

Ko bremzo stisnem se mi cela belanca full strese pa nič ne prime...kot da bi ploščice poskakovale po disku :? ..že 3krat sn zavorno tekočino menjo pa nič ne pomaga.

Men je isto praskal pa sm snel čeljust in sta bla not 2 kamenčka ujeta in mi je tist graspal!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, CarLazar, ne razumem tega tvojga pokanja najbolj. Kaj to poka fejst al sam tko mal? Pa ti kej trese? Dvigni motor pa zavrti sprednjo feltno da vidš če ti kej opleta. Lahko razstaviš čeljust, samo nevem kolk je pametno če nimaš pojma o tem. Mogoče je pametno malo spucat vse. Zadnjo stran ploščic in batke moraš namazat z abakren o mastjo...

Najbolje da pelješ h kakem majstru...

reesko, kake ploščice imaš in kolk km imajo? Je možno da so že zrabljene. Meni so na avtu začele hrskat, pol pa en dan sam konc, sm mogu z ročno bremzat :D

moje ploščice( 2 para mam) majo 2000 km->>praktično nove

so pa take k jih je meu mitofreak na mitotu isto..tko da če je nejmu delal more tud men..

venom kje v čeljusti si jh pa meu?sej edini stik k ga ma disk je s ploščicami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje ploščice( 2 para mam) majo 2000 km->>praktično nove

so pa take k jih je meu mitofreak na mitotu isto..tko da če je nejmu delal more tud men..

venom kje v čeljusti si jh pa meu?sej edini stik k ga ma disk je s ploščicami?

mogoče sta se kamnčka ˝zažrla˝ v ploščice, in je pol drgnil po disku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje ploščice( 2 para mam) majo 2000 km->>praktično nove

so pa take k jih je meu mitofreak na mitotu isto..tko da če je nejmu delal more tud men..

venom kje v čeljusti si jh pa meu?sej edini stik k ga ma disk je s ploščicami?

Meu sm jih čis nad ploščicami in mi je rajsal po zgornjem delu diska sj mau se še pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče sta se kamnčka ˝zažrla˝ v ploščice, in je pol drgnil po disku.

tud če sta se "zažrla" sm jst že šmerglu moje ploščice pa s pilo po robovih drgnu tko da so res lepe :)

Meu sm jih čis nad ploščicami in mi je rajsal po zgornjem delu diska sj mau se še pozna.

aha toj pa možn..bom prečekeru..sam ni mi jasn..ker neki cajta to dela neki cajta pa ne...to bi pol mogl skoz delat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud če sta se "zažrla" sm jst že šmerglu moje ploščice pa s pilo po robovih drgnu tko da so res lepe :)

aha toj pa možn..bom prečekeru..sam ni mi jasn..ker neki cajta to dela neki cajta pa ne...to bi pol mogl skoz delat ...

Men je drgnl sam kadar sm se nazaj pelu...no k sm obraču pa k sm šeu nazaj mi je rajsal včasih tut naprej sam vsake tolk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je drgnl sam kadar sm se nazaj pelu...no k sm obraču pa k sm šeu nazaj mi je rajsal včasih tut naprej sam vsake tolk!

pravš obraču k šlepar :D

mah nevem..to je en čudn problem :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravš obraču k šlepar :D

mah nevem..to je en čudn problem :BUA:

Ja nek tazga :P

Sj je vseskup 10 min dela pa boš kuj vidu če pade kak kamenčk vn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud če sta se "zažrla" sm jst že šmerglu moje ploščice pa s pilo po robovih drgnu tko da so res lepe :)

Ti brusu kurac :grrr zdej jemleš zasluge za delo k ga je košir opravu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti brusu kurac :grrr zdej jemleš zasluge za delo k ga je košir opravu

:P :P

no važn da je en brusu...košir ploščice...jst tebe...ti auspuh...nima veze..usi smo se dobr mel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm teb maasko držu da ni prask dobila :D

haha..sam res...pa če ti ne bi tok moriu bi mi jo čist poprasku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dajte no pubeci gianeli za 175 eurov ker ste ravno vi. ima max 1000km za sabo izgleda kot novi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!