Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

sm klical enga za fostraster...a se sam meni zdi da je 30€ prevlka cena al se zdi preveč še komu drugemu ? :D kake cene folk daje adijo ne :D

če rabiš samo tiste tačke kjer noge gor držiš, dobiš nove (PAR) za 23€ + poštnina, sem pred kratkim naročil iz ČARMAN Medvode :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če rabiš samo tiste tačke kjer noge gor držiš, dobiš nove (PAR) za 23€ + poštnina, sem pred kratkim naročil iz ČARMAN Medvode :D

ej a ti si obe menlaj?? js bi rabo sam desno :) tak da če jo maš odveč bi te proso če mi jo prodaš :D drgač pa mi plz napiši cifro na PM od Čarman trgovine :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djte povedat če bojo te dize dobre? :hmm:

Main 138

Idle/Slow 42

Power 65

ke nj kupm kak športn filter?? :?

lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

NSR boy; si ti mogoče bil z nami na mobikrogu (js, k0ci, aligg-tomos sm, pa še en s črno ybr)?

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

NSR boy; si ti mogoče bil z nami na mobikrogu (js, k0ci, aligg-tomos sm, pa še en s črno ybr)?

jap :D

škoda ka niste dans šli ka so ble dirke zakon :OK:

matr sm jih je kr dost padl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme nas je zjebalo...pa k0ci piše maturo jutr, pa aligg verjetno tud

če čš me lahko dodaš na msn, je v profilu, pa se bomo še za kdaj kej zmenil

sori za of topik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

neki me zanima: ko obrnem balanco v desno se mal pred predn ko obrnem dokonca zaleti tista zaščitna guma pr sklopki v lev nosilec maske ( tam ko je špegu pritrjen na masko) zej al je to normalno da ne morm dokonca obrnat balanco v desno al ... :alien1: v levo gre pa čist normaln :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima: ko obrnem balanco v desno se mal pred predn ko obrnem dokonca zaleti tista zaščitna guma pr sklopki v lev nosilec maske ( tam ko je špegu pritrjen na masko) zej al je to normalno da ne morm dokonca obrnat balanco v desno al ... :alien1: v levo gre pa čist normaln :krneki:

tega še js nism opazo...sm pa opazo da če v desno do kraja zasučem belanco da se mi predna bremza rahlo zaleti v plastiko :) je treba za kaka 2 mm gor bremzo dvignt :) pa to niti ni tak moteče...sj samo ko obračaš motor maš belanco dokraja krejeno v eno od smeri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima: ko obrnem balanco v desno se mal pred predn ko obrnem dokonca zaleti tista zaščitna guma pr sklopki v lev nosilec maske ( tam ko je špegu pritrjen na masko) zej al je to normalno da ne morm dokonca obrnat balanco v desno al ... :alien1: v levo gre pa čist normaln :krneki:

povešena spredna maska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da je tut to ker sm luč menju . sam ko sm devu nazaj skupi se je kr lepo usedl vse skup :krneki:

ma kdo kako srednjo šipco za prodat tak uprašam usput :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki me zanima: ko obrnem balanco v desno se mal pred predn ko obrnem dokonca zaleti tista zaščitna guma pr sklopki v lev nosilec maske ( tam ko je špegu pritrjen na masko) zej al je to normalno da ne morm dokonca obrnat balanco v desno al ... :alien1: v levo gre pa čist normaln :krneki:

ja men tud :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ono gumo nevem...tisto glede bremze pa je vrjetno normalno...kr sm že pri večih motorih to zasledil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kuk mate vi štangas naštelan :? js ga mam mal čez 1.500 obratov mal več . zadnič mi je neki ponoru mi ga je držal na 3k :? pol sm se pa pelu je blo pa vredu. čez par km ko sm stal pa isto ma kdo kako idejo ka bi lahka blo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kuk mate vi štangas naštelan :? js ga mam mal čez 1.500 obratov mal več . zadnič mi je neki ponoru mi ga je držal na 3k :? pol sm se pa pelu je blo pa vredu. čez par km ko sm stal pa isto ma kdo kako idejo ka bi lahka blo :?

js ko hladn motor vžgem pa dam mal gasa pol ostane par sekund na 3k.pol pa pade na 1.5k :)

če je vroč motor pa je na začetku tut mal prek 2k...ko pa laufa kakih 5 sekund pa pade na 1.5 al pa še nižje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj se je zgodlo sam vseeno :D

moja honda je kr zlepa začela dosti majn pit kot je do zdaj...

tiščal sm ga skor skozi na polno pa sm z enim keslom nareo 210km :D

je pa še vsa rezerva v keslu :) tak da se je poraba na 100km spustla na okrog 5 litrov :D :naughty:

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj se je zgodlo sam vseeno :D

moja honda je kr zlepa začela dosti majn pit kot je do zdaj...

tiščal sm ga skor skozi na polno pa sm z enim keslom nareo 210km :D

je pa še vsa rezerva v keslu :) tak da se je poraba na 100km spustla na okrog 5 litrov :D :naughty:

hm sej jst tud nardim okol 200km s kestlom... kolk ti je pa prej kuru na 100/L

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm sej jst tud nardim okol 200km s kestlom... kolk ti je pa prej kuru na 100/L

okrog 7l :D zato mi je čudno

prej sm nareo 160-170km z rezervo vret :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 7l :D zato mi je čudno

prej sm nareo 160-170km z rezervo vret :)

hah to ti je pa fajn kuru hah jst ga morm ze kr fajn tisat, da mi tolk popije :rolleyes:

To je vrjetno kje kestl spušov=P

Popravljeno . Popravil _maLi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah to ti je pa fajn kuru hah jst ga morm ze kr fajn tisat, da mi tolk popije :rolleyes:

To je vrjetno kje kestl spušov=P

ja ne :D

sam fora je v tem da sm se prej fural isto pa se zdaj furam isto pa je opazna razlika v porabi :) ma no sj vseeno sam da bo denarnca mal majn trpela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne :D

sam fora je v tem da sm se prej fural isto pa se zdaj furam isto pa je opazna razlika v porabi :) ma no sj vseeno sam da bo denarnca mal majn trpela :D

Bo šlo pa mal več denarja za človeški bencin :whistle: šmarncapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!