Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

nov vetrobran je prišo pred kakima 2ma letoma okrog 35-40k :)

se bolj splača dat komu delat to al pa kupiš enga univerzalnega ko paše gor za majnši dnar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marš u kurac in ta oglaševanje.... :headbang:

mal skrajšana verzija www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1531496

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda da jo ne prodajaš po delih bi bil za enih par delov kupec.

sam povej mi neki : desna plastika je fejst zlamana ko vidim da je nimaš gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi edn svetuje al pa pomaga : nikjer ne najdem načrta oziroma napisan kak odblokirat motor : motor ne gre prek 6rpm in se prav sliši da je neka blokada ker mu pobere štrom do svečke vsaj tak si jst razlagam zej če ma kir kako sliko al pa kak nasvet kak to odblokirat naj napiše ker mi najeda živce ta blokada :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi edn svetuje al pa pomaga : nikjer ne najdem načrta oziroma napisan kak odblokirat motor : motor ne gre prek 6rpm in se prav sliši da je neka blokada ker mu pobere štrom do svečke vsaj tak si jst razlagam zej če ma kir kako sliko al pa kak nasvet kak to odblokirat naj napiše ker mi najeda živce ta blokada :S

je motor mogoče iz tujine? pol je vrzok zagotovo black box.. drugače pa mislim da so tiste standardne blokade(auspuh, filter, cdi, celinder)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektrika me fuka :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

elektrika me fuka :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Zlooo velik si povedov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je motor mogoče iz tujine? pol je vrzok zagotovo black box.. drugače pa mislim da so tiste standardne blokade(auspuh, filter, cdi, celinder)

motor je prpelan iz nemčije. kaj lahko kej več poveš o tem black box-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je prpelan iz nemčije. kaj lahko kej več poveš o tem black box-u

A ni to tista škatlca k omeji motor na 80kmh? Vsaj v nemčiji so 125-ke zablokerane na 80kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je prpelan iz nemčije. kaj lahko kej več poveš o tem black box-u

to je štrom...vn fukn tega pa druzga notr(od odprte ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pravjo da je poleg cdi pa reglerja ena dodatna škatla to odklopim pa bi mogl bit ne wem zej ko vsak drugač reče hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pravjo da je poleg cdi pa reglerja ena dodatna škatla to odklopim pa bi mogl bit ne wem zej ko vsak drugač reče hehe :)

škatlica je.. preveri komplet štrom napeljavo in boš nekje našel črno škatlo :) tako boš lahko 100% prepričan kai te jebe.. glede odstranitve pa zagotovo najdeš odgovor na kakšnem nemškem forumu, sai znaš nemško al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pravjo da je poleg cdi pa reglerja ena dodatna škatla to odklopim pa bi mogl bit ne wem zej ko vsak drugač reče hehe :)

pobrski mal na teli strani

http://www.nsr125.com/

LP

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tej strani so opisane blokade v britaniji je pa baje razlika med elektronsko blokado pri britanskem uvozu pa nemškem

ve kdo za kak nemški forum da mal preberem kje bi seto lahk skrival. đ

sam verjetn je ta škatla tam pod sedežem nek drugje skor nebi mogla bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tej strani so opisane blokade v britaniji je pa baje razlika med elektronsko blokado pri britanskem uvozu pa nemškem

ve kdo za kak nemški forum da mal preberem kje bi seto lahk skrival. đ

sam verjetn je ta škatla tam pod sedežem nek drugje skor nebi mogla bit

sem iskal malo včerai, pa nisem mel sreče da bi najdo za nsr-ko.. najdo sem za RS-ko z opisom in slikami, za NSR pa le z opisom.. je pa pisalo da je black box lahko v 4 ali 5 različnih varjantah, od male škatlice, do zablokiranega cdija ali celo cel vžig.. upaj na naibolše, drugače pa mislim da bi bilo najceneje da bi kupil preko ebaya komplet vžig brez blokade ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlooo velik si povedov.

da zategnem gas pa nea šaltam do kakih 11k obratov se cajgru za obrate zmeša :D prvo skače od 5-6k obratov do 11-12k obratov :) pol pade cajger na nulo + cajger za temperaturo pade na nulo :)

po kakih 5-10 sekundah dela s5 vse normalno dokler nea navijem motorja do 10-11k obratov :)

to je sam včere delalo, upam da ko grem s5 na motor da tega neo več ker bom popizdo drgač :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm odpravo napako :) v maski not ful neki v 3pm so konektorji :D in za obratomer pa števec za temperaturo je šo narazn zazo ni delalo :) zdaj je s5 vse tak ko more bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm odpravo napako :) v maski not ful neki v 3pm so konektorji :D in za obratomer pa števec za temperaturo je šo narazn zazo ni delalo :) zdaj je s5 vse tak ko more bit

Čestitke majstr k si popravu :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk kaj tole more bit med fergazerjem pa cilindrom al ???

more bit, to je ta lamelni ventil al kk se že reče :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

more bit, to je ta lamelni ventil al kk se že reče :grim :grim

nism vedo :D tnx :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk kaj tole more bit med fergazerjem pa cilindrom al ???

dej vn pa me zanima če ti bo mofa užgala :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!