Skoči na vsebino

Črni Kal


maus

Priporočene objave

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Mel kar nekaj izkušenj z 24ur oz POP pa ti povem, da so svinjaki v službi kapitala , objektivnost , integriteto poročanja pa so si zapravili že dolgo nazaj.

lp

 

pred eno uro, Borutt pravi:

Vse tisto nakladanje in napihovanje v prispevku je narejeno po naročilu nekoga. Ve se, kdo je lastnik medijev in komu paše tako prikazana situacija oziroma tisto, kar bi želel imeti. 

Ta plavi šefi so pa itak marionete brez pameti. 

Je pa vsak udeleženec v prometu odgovoren za svoje ravnanje. Zato se ne čuditi takšnim in drugačnim akcijam zaradi nekaterih neuravnovešencev. 

Hja, ko človek sliši izkušnje ljudi, potem njegov pogled na vse skupaj dobi popolnoma drugačno dimenzijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, DAMI34 said:

Gre se za napihovanje številk "po ACm kjer je sicer omejitev 110. WAUUUUUUUUU

 

V mojem primeru pa: motorist utrpel lažje poškodbe!!!

PA PIZDA VAM MATERNA 2 meseca nepokretnosti, počena križnica, razprta sinfiza prefukana roka, zjebano koleno....a to je za vas lažja poškodba? Fuknjeni novinarji, zakaj tukaj ni naslova:

KOZA BUTASTA BLOND GLEDALA V OGLEDALO IN NIČ VIDELA, KO PA JE VIDELA JE ŠE ZMRZNILA????

 

Evo, pa sm si olajšal dušo :P

Torej težja poškodba pomeni za las rešili? Pop(corn)TV...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, StaraFeltna pravi:

Torej težja poškodba pomeni za las rešili? Pop(corn)TV...

ej ne vem, ni bilo pa ravno kot bi rožice sadil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DL650 pravi:

Če te prav razumem, želiš povedat, da na 24ur samo napihujejo zadeve in širijo neresnice?
Aja, potem takem tudi policijski radar laže, ko je "dirkaču" namesto 90 dovoljenih, nameril 147km/h?

 

Ne napihujejo izmerjena hitrost je bila 147km in do tukaj je resnica naprej pa zavajajo , ker v okolici ni nobene hiše prve so šele 3 km naprej torej razen, da je "ogrožal sebe in kako mravljo ali muho definitivno pa ne mamico z vozičkom, kar je standard pri popu, da najde nekoga ranljivega na tv in s tem dodatno vžge čustva gledalcem in nas motoriste spremenijo v teroriste,kriminalce brez duše in morale.

Pri politiki bi se to reko POPULIZEM!

 

pred 3 urami, perici pravi:

Članek za bruhat. če so ga ustavili na posneti avt. postaji, je vozil proti kp in je to bilo pred omenjeno hišo. ne odobravam takšne vožnje, mi pa obrnejo želodec novinarji s takšnimi zavajajočimi prispevki. sploh pa "ujeti" ni bil motorist.

ja 3km pred hišo to je avtobusna kjer zaviješ na Socerb torej, če si Kopra potem veš da je do hiš najmanj 3km.

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem se hotel razpisati glede pop tv objave. Smešna je tista ženska, ki govori da smo ne vem kako divjaki i da sekunda i bi bili mrtvi. Ta gospa je najverjetneje soproga ali hčerka tistega pijanega stričkota, ki po cele bozje dni visi na avtobusni postaji nasproti njihove hiše tako kot tudi ostala družina in po mojem mnenju so zato, ker uživajo ob pogledu na nas motoriste. :) Zdaj pa jih kar naenkrat motijo motoristi ker smo preglasni in prehitiri. Jaz osebno kar se tiče te lokacije se držim omejitev. Kar se tiče pa zvoka, pa j.e.b.e.m.u miša pojdi nekam v eno vukojebino pa boš mel mir. Ne moreš živeti ob glavni cesti in neki jamrat. So mi prav dvignili živce. In tistega gospoda je treba policiji prijaviti, ker ogroža varnost nas motoristov z metanjem kamenja, vihanjem palice, namerno hojo po cestišču in podobno.

Glede hitrosti so me pa nasmejali. A samo 147 km/h je bila hitrost, tam kjer so trije pasovi? Ahahahahahaha :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 147 celih........pa človek je raketa , moral se bi pridružit kriminalcem v zaporu , kot so Zidar,Jankovič,Bavčar in ostali .......ah :slap: zmotu sem se ,oni so zunaj in nobeden jih ne lovi ......

P.S. ne zagovarjam izstrelkov , toda to lovljenje na cestah je prešlo vse meje razumnega in to samo zaradi tega, ker so vse pokradli in zdaj nekje treba dobit dinarčke, najlažji način je inkasantstvo ter uvajanje novih davkov !

Lani isti čas kot zdaj izvajajo maratonski nadzor prometa je bilo manj kršitev cestnoprometnih predpisov  kot pri tem nadzoru......sej ne rabim posebej razlagat , ta bistrim bo že potegnilo!

Marsikdo bo rekel , da to nima povezave z prometom .....širše poglejte....

Pa nč nisem bil na Črnem kalu ...pridm enkrat, če mi pa tisti možak vrže kamen in me zadane, boste pa brali še pompozne naslove na 24ur .......DIVJI MOTORIST PRETEPEL ZGLEDNEGA PREBIVALCA .... ja tako nekak bi se slišalo iz novinarskih vod ,kaj je pa pripeljalo do tega bi bilo omenjeno vmes ali pa na hitro zapisano z malimi črkami....

lp

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, exclan pravi:

ja 3km pred hišo to je avtobusna kjer zaviješ na Socerb torej, če si Kopra potem veš da je do hiš najmanj 3km.

ja, v bistvu sem hotel napisat par km pred hišo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Kaj so hotl povedat s prispevkom?

Da prispevka ne bi  bilo, če ne bi tipa dobili.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, perici pravi:

ja, v bistvu sem hotel napisat par km pred hišo.

ampak nisi in tvoj post ima drugačno predstavo,  si isti kot popovci .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avtocesti peljes 180, pa si cel norc....:lol1: 

Sam da pa otroka setkas po regionalni cesti je pa tud cvetka.....

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha 200km  v naselju ne me basat kake laži pišejo se zavedajo da je tam kjer hodi ta pametna mamica je ovinek ki ga ne spelješ z 147km in kaj ima za se igrat otrok pri glavni cesti ko ima igrišče malo višje v centru kala in prehod za pešce je samo za spodnjega soseda za kmete ki grejo na njivo ali na avtobusno za sprehod z vozičkom pa se gre višje na varno če je že tako nevarno ob cesti.

Kaj pa stric ki lovi motoriste z vilami,kamni ,vodo ali pa se nastavlja na cesti itd

90km v naselju dejte me jebat tam je lepo postavljen znak 60km.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Me nič ne čudi, da so rekorderja ujeli tukaj. Mimo naše hiše, kjer se sprehajam z vozičkom, divjajo celo 200 kilometrov na uro. V sekundi me ni več.

"Ležečih policajev nam ne dajo, ker je to regionalna cesta. Ko dirkajo gor in dol ves čas kličemo policijo, ampak brez učinka," doda zaskrbljena mama.

Ta ženska ni normalna se meni zdi. Me pa res zanima keri junak je na tistem ovinku v črnem kalu kjer je ta famozni prehod za pešce prišibal 200 km/h. Pa kaj se hecamo al kaj. :D Ta res ni normalna. Pa še ležeče policaje bi rada na regionalki. Mamma mia res. In ne dirkamo ampak vozimo se dol pa gor, to pa je res. Samo uživamo v ovinkih in nič drugega. Pa zaradi tega klicat policijo non stop. Teli naši policisti na Kozini se ziher smejejo teji babi zmešani k vsak dan kliče. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ciko86 pravi:

Zato pa imamo odprte rore da ob takih prilikah opozorimo na naš prihod...js itak obračam na 30 -tki :)

Borutt bere..:P....a odprte rore maš ?:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!