Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

...čeprav ste že nehali s tem hrupom po Črnem kalu..pa mamici z vozičkom...pa strićku s kamenjem....

...bi dodal tole:

Čez naselje (mimo hiše) se pelješ lepo 60....pa tut če pelješ 70, ti nihče ne bo rekel in naredil nič, če se pelješ lepo v 6. prestavi in na 2000 1/min. Motor je takrat tih... na nizkih obratih samo lepo brunda, tudi če imaš "malo slabše" dB killerje not. ....ne pa da se pelješ mimo v prvi na prekinjevalniku (omejilniku hitrosti) kot skozi boxe na MGP....

....pa potrpi še tistih  sto metrov pri tej hitrosti do prvega ovinka na gor in na dol.... pol pa šaltaj navzdol in navijaj gas, če ti tako paše.

Res je, da se človek navadi na določen hrup (sam sem živel ob Dolenjki in ob dolenjski železnici), vendar da ti pa nekdo nažiga z odprtimi lonci cele dneve gor in dol, bi šlo pa tudi meni na živce.

Imam tudi sam neprijetne spomine z raznimi civilnimi iniciativami, ko so se ljudje preselili in naselili v degradirana območja, kjer so dobili napol zastonj (le zakaj) parcele....pozidali hiše.... nato pa ustaniovili te civilne iniciative proti vsem in vsemu, kar jim ni bilo po godu, čeprav so (je) bilo tam vse to, proti čemur se borijo, že mnogo prej pred njihovim prihodom....ampak jebi ga.... vsak bi se rad boril za svoje pravice in si priredil pravico po svojih merilih. Taki smo. Striček ima pravico do miru... ti pa pravico se vozit gor pa dol. Striček ve, da živi ob prometni cesti in da je tam hrup...ampak mu gre hrup motociklov še posebej na živce... sej je za zastopit. Proti 20tonskemu kamionu nima šans, če se mu postavi na cesto... dobro pa ve, da se pa motocikel ob taki "motnji" z lahkoto zapelje v maline in potem priča, da je divjal...on pa je šel samo po cesti..  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Zivnorc

Ni čisto tako. Imajo se pravico vozit. Nimajo pa prav nobene pravice povzročati hrup z nelegalnimi izpuhi in voziti z nekajkratnikom dovoljene hitrosti.

Za ostalo ti dam pa čisto prav.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

..., vendar da ti pa nekdo nažiga z odprtimi lonci cele dneve gor in dol, bi šlo pa tudi meni na živce.

 

str si že :ras:

štekaš :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, franc pravi:

@Zivnorc

Ni čisto tako. Imajo se pravico vozit. Nimajo pa prav nobene pravice povzročati hrup z nelegalnimi izpuhi in voziti z nekajkratnikom dovoljene hitrosti.

Za ostalo ti dam pa čisto prav.

lp

Kdo pa to počne :blush:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Fantocci pravi:

Jaz se skoraj vedno strinjam s sabo.

Vaš odgovor je pravilen. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, jskrablin pravi:

IMG_20160425_183953.jpg

 

Šal na kofe do Vikija. Na hitro spoznal @Ciko86, mamic z vozičkom ali jeznih kamenometalcev pa nisem srečal.

si si mogel izposodit mojega biš vidu da bi bli vsi na cesti ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Ciko86 pravi:

si si mogel izposodit mojega biš vidu da bi bli vsi na cesti ;)

ne verjamem..  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni cudn da majo domorodci pun kurac mototuristov,uceri sem se ustavu na shitburger,pred mano je glih spizdla cela jata mazulastih nedojebancev z u ibr glasnimi rori na prdulah,pri sosednji mizi so sedel domorodci in pluval po mototuristih kao rosijih in jim jebal use po spisku,morm rect da jih kar razumem zakaj,predvidevam da se je una jata gonila dol pa gor do nezavest,na racun takih jebejo nas use ostale kokr tolk normalne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4/25/2016 at 14:50, franc pravi:

@Zivnorc

Ni čisto tako. Imajo se pravico vozit. Nimajo pa prav nobene pravice povzročati hrup z nelegalnimi izpuhi in voziti z nekajkratnikom dovoljene hitrosti.

Za ostalo ti dam pa čisto prav.

 

..čče še enkrat šprebereš moj post...sem napisal točno to..

 

:D

 

 

 

pred eno uro, Ciko86 pravi:

pridi ti ga posodim pejdi 2x gor dol in bos vidu :)

Zmenen... :D

Za pričo pa vzamem Karmen na zadnji zic, da bo vse skup še bolj prepričljivo.. :P

...pa se greva drajsat gor pa dol... :jezik:

Zdej...če naju ne bo nazaj....do polnoči čakej....pol pejt pa počas spat... :P

Hec.. :P

;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaa, kaj si zmešan?

Pa da bo mož palica po mojem hrbtu udrihal :blush:???

Bova šla kar po prstkih mimo, da ne bo še mamice z vozičkom infarkt, potem pa bodo zopet popovci gor na ovinku :whistle:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejte u Zmenkarije, tu je resna tema :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, luxsa pravi:

Ni cudn da majo domorodci pun kurac mototuristov,uceri sem se ustavu na shitburger,pred mano je glih spizdla cela jata mazulastih nedojebancev z u ibr glasnimi rori na prdulah,pri sosednji mizi so sedel domorodci in pluval po mototuristih kao rosijih in jim jebal use po spisku,morm rect da jih kar razumem zakaj,predvidevam da se je una jata gonila dol pa gor do nezavest,na racun takih jebejo nas use ostale kokr tolk normalne.

Ti si en nabijaški samovšečnež! :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U principu mi je useen ce se en gon 10x gor pa dol po tisti treh ovinkih,sam ne zastopm u cem je point tega.:slap:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DinDiin pravi:

Fajn ovinke je fajn skos drgnt :)

evo "point" :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa glih te trije od ene par sto tauznt so fajn al kaj ?Sem zihr ne nebi blo bufeta in publike tam se ne bi noben tam ganju,se prau resitev problema za domorodce je logicna,bufet zapret.:OK:

8 minutes ago, DAMI34 said:

evo "point" :D

Ti diujak se pa ne oglasi.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, luxsa pravi:

Pa glih te trije od ene par sto tauznt so fajn al kaj ?Sem zihr ne nebi blo bufeta in publike tam se ne bi noben tam ganju,se prau resitev problema za domorodce je logicna,bufet zapret.:OK:

Ti diujak se pa ne oglasi.:kva2:

nism biu jest :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, luxsa pravi:

Ni cudn da majo domorodci pun kurac mototuristov,uceri sem se ustavu na shitburger,pred mano je glih spizdla cela jata mazulastih nedojebancev z u ibr glasnimi rori na prdulah,pri sosednji mizi so sedel domorodci in pluval po mototuristih kao rosijih in jim jebal use po spisku,morm rect da jih kar razumem zakaj,predvidevam da se je una jata gonila dol pa gor do nezavest,na racun takih jebejo nas use ostale kokr tolk normalne.

Saj so čez Dolomite tudi na začetku hoteli prepovedat promet z motorji, dokler niso skužili, da bi bilo bolje kaj zaslužit na ta račun in danes vemo kaka je situacija. 

Saj jaz doma tudi pizdim, ko moram delat okoli bajte,,,mimo se pa motoristi fjakajo in uživajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!