Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

na prste obeh rok, bi lahk preštel, kolikokrat sm se pelu po Črnem kalu, ker se ne rad vozim po inkasantski državi z motorjem:smoke:

Da mi pa nek osebek maha z vilami in meče kamen vame, bi sigurno obrnil in zapeljal nazaj. Če men ne verjamete, vprašte mojo ženo, kako bi odreagiral:blush: (eni se poznamo med sabo):cool:

Pustim pa, da mi vsakdo plača kavo pr Vikiju, če slućajno zalutam do tam, tudi burger, baje da je OK:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, builder pravi:

na prste obeh rok, bi lahk preštel, kolikokrat sm se pelu po Črnem kalu, ker se ne rad vozim po inkasantski državi z motorjem:smoke:

Da mi pa nek osebek maha z vilami in meče kamen vame, bi sigurno obrnil in zapeljal nazaj. Če men ne verjamete, vprašte mojo ženo, kako bi odreagiral:blush: (eni se poznamo med sabo):cool:

Pustim pa, da mi vsakdo plača kavo pr Vikiju, če slućajno zalutam do tam, tudi burger, baje da je OK:lol1:

pohiti, k bo kmau rampo Karmen montirala...pol smo pa pečeni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, exclan pravi:

no vidiš da tudi ti rad naviješ po ovinkih ampak drugi naredijo večkrat ker imajo to raje pa pusti jih živet kot jaz pustim poleti turiste,avtobusarje na miru pač je poletje vsi rad hodijo na plažo pa ne morem bit zaradi tega zategnjen lepo ti je to opisala karmen1

Pa da nebo na osebni ravni ne mislim da si ti zategnjen :)

Pa sej pravim obešate se na del mojega posta . 

Drugače pa daleč od tega da jaz ne navijam pa jz sem king navijanja :P ....pa sešraufan in umetn tud , zato daleč od tega da bi jim sodil .

Šlo se je o ljudeh ki tam živijo,zmotil me ja pa post forumaša" da bi raje videl da spizdijo od tam " .....obesili ste se pa zdej ko sem 2x omenil lokalni dirkači pa gor pa dol bistvo je pa šlo v maline ...... 

..Repliciral sem predvsem na odebeljen del in če sem zaradi tega nabijač,samovšečnež itd potem pa prov da sem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

pohiti, k bo kmau rampo Karmen montirala...pol smo pa pečeni :(

dans delam, garam, tak da kir drug dan, upam, da neum prepozn:lol1:

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

 

Drugače pa daleč od tega da jaz ne navijam pa jz sem king navijanja :P ....pa sešraufan in umetn tud , zato daleč od tega da bi jim sodil .

 

.

... Kmet, jest zate navijam ... :kva2:

 

 

ps.

... pa nehite se mi že na prjatla spraulat ... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

pohiti, k bo kmau rampo Karmen montirala...pol smo pa pečeni :(

:lol1:

Pa si Vikija tam na ridah naredite :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

:lol1:

Pa si Vikija tam na ridah naredite :jezik:

Ma kaj, ma kaj , vaš Viki brez Mausa itak ne obstaja :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se ustavm na Kalu zaradi družbe in dobre kave(pazi se Karmen če postaviš rampo:twak:),kar se pa tiče same vožnje po Kalu,pa vsak zase ve ali je prehiter ali ne,ali ima motor tehnično brezhiben,zato so organi,da naredijo red.Keri bo plačal bo pač plačal,vsi smo krvavi pod kožo,zato se ne obsojajmo med seboj,že tako je dovolj netrpnosti ,nevoščljivosti itd....

Pa srečno vožnjo in en dober:kava: pri Vikiju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Pa sej pravim obešate se na del mojega posta . 

Drugače pa daleč od tega da jaz ne navijam pa jz sem king navijanja :P ....pa sešraufan in umetn tud , zato daleč od tega da bi jim sodil .

Šlo se je o ljudeh ki tam živijo,zmotil me ja pa post forumaša" da bi raje videl da spizdijo od tam " .....obesili ste se pa zdej ko sem 2x omenil lokalni dirkači pa gor pa dol bistvo je pa šlo v maline ...... 

..Repliciral sem predvsem na odebeljen del in če sem zaradi tega nabijač,samovšečnež itd potem pa prov da sem!!

to je bil moj post in je bilo karikirano ne v tem konceptu ampak takem " če želijo  stanovalci na Črnem  Kalu da motoristi izginejo z ceste naj potem tudi oni spizdijo z Črnega Kala " verjetno slabo napisal ti pa preveč čustveno sprejel pa je vse narobe! :) Be happy,

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Jz tud in tud rad ga navijem po tistih dveh treh ovinkih .....:) pol pa postanem lačen in se mi drugić že več ne da gor pa dol :lol1:

Točno tako. :D:D

 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

kak pa teto z vozičkom? :ras:

To pa nikako. :D:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Strinjam se s tabo :winkiss:!

ne vem s kom se strinjaš, hočm poimensko!!! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bojevnik88 pravi:

Kdo se s čim strinja? :D  :D Nič ne razumem. :D

Jaz se tudi strinjam s tabo. :D

 

z mano? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se pa ti ne z mano, če se pa jst s tabo? :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Super, da se vsi strinjate z mano :friend2:.

Valentino je itak car od carov :yea2:

se strinjam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, zdaj sem se popolnoma zgubil kdo se s kom zdaj strinja. :D:D

Sam še stroj nabavim, pa se vidimo pri Vikiju. ;):P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bojevnik88 pravi:

Ah, zdaj sem se popolnoma zgubil kdo se s kom zdaj strinja. :D:D

Sam še stroj nabavim, pa se vidimo pri Vikiju. ;):P

 

Jaz se strinjam samo s sami seboj. Pa še to ne vedno. Sem pač velik dvomljivec. :fight1:

Nazaj na temo: tudi jaz pridem do Vikija. Sem danes opral in namazal verigo, pa bo treba sprobat. Bo še kdo razen Karmen in Cika gor? :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KARMEN1 pravi:

sedaj pa lahko kar nadaljujete z vašim nabijanjem, kdo je pametnejši in kdo ima bolj prav!

Okoli tega je vse jasno. Jaz sem najpametnejši in mam skoz najbolj prav :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!