Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Tud v Dolomitih bi ga mel poun kurac ce bi se cel dan vozu gor pa dol z odprtim rorom recimo po Pordoiu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem samo meni ni prijetno ko se vozim pa mi piha v bok ko uletavam v ovinek pol pa popusti pa sem z komolcem na asvaltu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to tudi mene močno moti,lepo se nastimas v ovinku se upiras na veter in pol neha pihat in hočeš past po tleh ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 4. 2016 at 13:38, Zivnorc pravi:

...čeprav ste že nehali s tem hrupom po Črnem kalu..pa mamici z vozičkom...pa strićku s kamenjem....

...bi dodal tole:

Čez naselje (mimo hiše) se pelješ lepo 60....pa tut če pelješ 70, ti nihče ne bo rekel in naredil nič, če se pelješ lepo v 6. prestavi in na 2000 1/min. Motor je takrat tih... na nizkih obratih samo lepo brunda, tudi če imaš "malo slabše" dB killerje not. ....ne pa da se pelješ mimo v prvi na prekinjevalniku (omejilniku hitrosti) kot skozi boxe na MGP....

....pa potrpi še tistih  sto metrov pri tej hitrosti do prvega ovinka na gor in na dol.... pol pa šaltaj navzdol in navijaj gas, če ti tako paše.

Res je, da se človek navadi na določen hrup (sam sem živel ob Dolenjki in ob dolenjski železnici), vendar da ti pa nekdo nažiga z odprtimi lonci cele dneve gor in dol, bi šlo pa tudi meni na živce.

Imam tudi sam neprijetne spomine z raznimi civilnimi iniciativami, ko so se ljudje preselili in naselili v degradirana območja, kjer so dobili napol zastonj (le zakaj) parcele....pozidali hiše.... nato pa ustaniovili te civilne iniciative proti vsem in vsemu, kar jim ni bilo po godu, čeprav so (je) bilo tam vse to, proti čemur se borijo, že mnogo prej pred njihovim prihodom....ampak jebi ga.... vsak bi se rad boril za svoje pravice in si priredil pravico po svojih merilih. Taki smo. Striček ima pravico do miru... ti pa pravico se vozit gor pa dol. Striček ve, da živi ob prometni cesti in da je tam hrup...ampak mu gre hrup motociklov še posebej na živce... sej je za zastopit. Proti 20tonskemu kamionu nima šans, če se mu postavi na cesto... dobro pa ve, da se pa motocikel ob taki "motnji" z lahkoto zapelje v maline in potem priča, da je divjal...on pa je šel samo po cesti..  :D

 

Striček bo šu naslednjič v maline, ne pa jst. :D:D Ima da gazim sve redom. :D:D

pred 8 urami, luxsa pravi:

Pa glih te trije od ene par sto tauznt so fajn al kaj ?Sem zihr ne nebi blo bufeta in publike tam se ne bi noben tam ganju,se prau resitev problema za domorodce je logicna,bufet zapret.:OK:

Ti diujak se pa ne oglasi.:kva2:

Jst mislim da je tebi bad, ker se ne moreš tak pelat kot mi z SS-i. Saj razumem, pač z GS se to ne da. Zdaj me pa napadajte. Ha ha :D:D:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz te ne bom napadel ampak ti pa lahko povem ,da tipe na gs-ih ni za podcenjevat kot voznike glede vožnje pa je motor  kar dosti sposoben seveda na cest ne na pisti.

Nisem ljubitelj gs-ov niti takega tipa motorja .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bojevnik88 pravi:

Striček bo šu naslednjič v maline, ne pa jst. :D:D Ima da gazim sve redom. :D:D

Jst mislim da je tebi bad, ker se ne moreš tak pelat kot mi z SS-i. Saj razumem, pač z GS se to ne da. Zdaj me pa napadajte. Ha ha :D:D:P:P

Lahko probava ti bom spremenil pogled na potovalne endure in voznike, ne bo  GS bo pa KTM :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Kmet2 pravi:

Lahko probava ti bom spremenil pogled na potovalne endure in voznike, ne bo  GS bo pa KTM :P

.

... sej ... :dry:

... verjetn že veste ... za koga navijam ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bojevnik88 pravi:

Striček bo šu naslednjič v maline, ne pa jst. :D:D Ima da gazim sve redom. :D:D

:D:D:P:P

Pa ti si pravi bojevnik...   :OK:

...ej.... Cisto potiho:

..pa na Ridah imamo tut enga tazga strička...pa na Rakitni.... Pa na Marija reka.... Pa na Jezerskem....pa...pa

...ej...a bi se dalo tut tam kej zrihtat?

:D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjato bojevnik,to kar si napisu je dokaz da mas vec u jajcih kot v glavi,nimam GS ampak RS,da bi se vozo tko kot ti me ne zanima ker bi se rad se en cajt vozo,poznam pa kar nekaj mozakarjev ki se z GS pelejo tako da ti lahko samo sanjas,tako da mislim da ti se velik fali do moto GP.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pik1 pravi:

.

... sej ... :dry:

... verjetn že veste ... za koga navijam ... :kva2:

opet vi!!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem se samo hecal, če niste razumeli. Ni blo mišljeno nč resnega. Haha :D Kaj ste se takoj zapalili :D:D

Pa žalitev kot naprimer to da nimam v glavi, verjetno mam kar precej kot nekateri tako da o tem ne bomo, ker jaz nikogar nisem žalil. Pridi kdaj mimo Vikija pa bova spila en sok. Žalitev pa ne bom prenašal.

In ja zmotil sem se glede motorja. Pač moja napaka. ;):D

Srečno vožnjo vsem. ;)

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

Lahko probava ti bom spremenil pogled na potovalne endure in voznike, ne bo  GS bo pa KTM :P

Sej vem da so to tudi rakete. Eni očitno ne razumejo da se kdaj tudi hecamo. ;):D Pače že omenjamo GS. Naj povem da je meni ta motor eden najlepših in najboljših v potovalnem razredu. ;)

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, bojevnik88 pravi:

Sej sem se samo hecal, če niste razumeli. Ni blo mišljeno nč resnega. Haha :D Kaj ste se takoj zapalili :D:D

Pa žalitev kot naprimer to da nimam v glavi, verjetno mam kar precej kot nekateri tako da o tem ne bomo, ker jaz nikogar nisem žalil. Pridi kdaj mimo Vikija pa bova spila en sok. Žalitev pa ne bom prenašal.

In ja zmotil sem se glede motorja. Pač moja napaka. ;):D

Srečno vožnjo vsem. ;)

Sej vem da so to tudi rakete. Eni očitno ne razumejo da se kdaj tudi hecamo. ;):D

Ah pust , tisto so letniki 1950 pa na dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bojevnik88 said:

Sej sem se samo hecal, če niste razumeli. Ni blo mišljeno nč resnega. Haha :D Kaj ste se takoj zapalili :D:D

Pa žalitev kot naprimer to da nimam v glavi, verjetno mam kar precej kot nekateri tako da o tem ne bomo, ker jaz nikogar nisem žalil. Pridi kdaj mimo Vikija pa bova spila en sok. Žalitev pa ne bom prenašal.

In ja zmotil sem se glede motorja. Pač moja napaka. ;):D

Srečno vožnjo vsem. ;)

Sej vem da so to tudi rakete. Eni očitno ne razumejo da se kdaj tudi hecamo. ;):D Pače že omenjamo GS. Naj povem da je meni ta motor eden najlepših in najboljših v potovalnem razredu. ;)

Nisem mislil nobenega zalit,je pa dejstvo da dolocen procent motodrkacev dejansko nima nic v glavi,oziroma misli z glavo od k.... Drugace mi je pa vseeno kolikokrat se kdo pelje po tistih treh ovinkih,njegov problem.:kva2:

1 hour ago, Kmet2 said:

Ah pust , tisto so letniki 1950 pa na dol :D

Klobasac,ne mesi starga fotra zraven.:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bojevnik88 pravi:

:D:P

Jutri kava pri Vikiju okrog 17.00h ;)

...bi pršu...samo ceste še niso slpužene.....  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus pridi na sladoled jutri. ;):D

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

...bi pršu...samo ceste še niso slpužene.....  :D

 

Ketne dej gor pa gasa. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahmmm počk :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!