Skoči na vsebino

Črni Kal


Priporočene objave

Še dobro da ima odprte rore tako, da se prestrašena mamica odmakne na varno , stric z vilami pa pripravi no se dobre in slabe strani tega kot vidite :)

Prebivalci Črnega Kala bi naraje vidli da se speljemo od tu stran no to pa je oboje stransko jaz bi pa želel, da oni spizdijo iz Črnega Kala pa brez zamere.

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, exclan pravi:

Še dobro da ima odprte rore tako, da se prestrašena mamica odmakne na varno , stric z vilami pa pripravi no se dobre in slabe strani tega kot vidite :)

Prebivalci Črnega Kala bi naraje vidli da se speljemo od tu stran no to pa je oboje stransko jaz bi pa želel, da oni spizdijo iz Črnega Kala pa brez zamere.

Oni so bili po vsej vrjetnosti tu doma, ko ti sploh nisi vedel kaj je motor, pa brez zamere :cool:

Treba stvari pogledat še iz drugega zornega kota in npr zamisli si da imaš nočno, domov prideš ob 7h in greš spat, nakar začnejo domači dirkači svoj pohod gor in dol. No to je tudi nekaj kar nisem nikoli razumel , gor in dol gor in dol , ko je pa toliko lepih cest,krajev itd .....toda to je samo opomba in se bolj držim "Živi in pusti živeti"

Skratka postavimo se tudi v njihovo kožo in ne bodimo sebični, zamisli si tako življenje, prideš iz nočnih ne moreš spat in tako dan na dan ko je sezona.Jaz razumem njihov gnev, ga pa ne podpiram , da se razumemo in ne podpiram lov na čarovnice v prenesenem pomenu .

Kaj danes se ni še nobeden počkal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler je cesta javna, lahko grem tut maljonkrat gor in dol. Tu nimajo stanovalci prav nobene besede, lahko se pa preselijo. Se še dobro spomnim, ko sem nekaj časa stanoval ob glavni cesti v Vipavi, ko ni bilo še AC....ob 4 uri zjutraj se je začel ropot in potem cel dal. Včasih sem imel občutek, kot da ležim v kanalu ob cesti, ko so kamioni harali gor in dol. Pa nisem šel na cesto s kamni ali vilami preganjat voznikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet res se malo karikiral vse skupaj ampak da pa stric z vilami vzame zakon v svoje roke pa ne gre ker to lahko storim tudi jaz in veš kam to pelje.

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadis? Kot da te bi en tepu vsak dan od malega pa bi si reku sej sm navajen... ti kar tolči... ni to pravilno razmislanje

Mene sicer bk... ker nisem ob cesti doma ,ampak kot je reku kmet razumem ostale ki morjo s temi problemi zvet...

In primerjat kamjone z motorji tud bw... pac folk ni zadovoljen ce gre kamjon mimo... ampak se zaveda da nekaj pelje in je v sluzbi itd ... motor se pa fjaka gor pa dol pa zabija cajt skoz pred njegovo bajto in jim gre se bolj na kurac.. a je to  tok tezk zastopt. 

Pa sto ljudi sto cudi... mogoce bo tud napr. kaksen ciko cez nekaj let brez motorja in porivu vozicek ob cesti pa pizdu... pa  kaj kurac se morjo skoz gont gor pa dol, da se jim da..

Un z otrokom v videu pa tud razmislja samo o sebi in frocu trenutno.. in ne o tem da nekdo uziva s tem ko se podi z motorjem okol... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že od malih nog odraščam z motorji avti frezami kosilnicami ,neverjamem da bi me kdaj uspeli motit...tudi js drsam gor in dol po kalu samo mimo hiš grem vedno po omejitvah..in ali obračam nad kamnolomom al pa na 30-tki..nevem kakšen gušt je obračat tam pred hišo ki je tako nepregledno...vozička pa nebom porival nikoli edino svojega invalidskega mogoče,in če bi ze mel za porivat voziček ga sigurno nebi porival tam kjer bi me kaj motilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je gušt poslušat uno prdenje po črnem kalu gor in dol. bi vsaj legalne avspuhe imeli. ne stanujem v črnem kalu. sem blizu, samo uno prdenje ob vikendih.. tudi proti ospu se krepko sliši.sori, preveč je tega. pa nisem za to, da se kakorkoli preprečijo te fure. samo mičkeno bolj po pravilih bi pa lahko šli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V  čem je sploh tukaj problem :doze:?

v Portorožu nočejo turistov, ker galamijo ponoči, , na Črnem kalu nočejo , da kdo vozi mimo prehitro , sploh pa nočejo motorjev, sploh je v Sloveniji prav povsod nekaj narobe in vsi so vsem odveč. 

Eno leto sem začasno živela ob bolj prometni cesti, kjer so ob 4.zjutraj mimo vozili ljudje, ki hodijo v Italijo v službo. Ponoči so vozili kamioni, avtobusi in motoristi. Poleti večje skupine motoristov, ki so se peljale na Hrvaško na dopust.

Eno leto sem se vsako jutro zbujala ob 4. ! Vse noči imela vsa okna zaprta. Ko sem se odselila, sem se še dva tedna zbujala ob tej uri.

ja in? 

Prav gotovo nisem zaradi tega tukaj nabijala.

dajte, nehajte biti tako zeteženi in samovšečni.

p.s.: kot zanimivost, tista prekoračitev hitrosti je bila nastavljena za medije, gospodična pa je doživela trenutek slave, ko je bila na tv.

sedaj pa lahko kar nadaljujete z vašim nabijanjem, kdo je pametnejši in kdo ima bolj prav!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Karmen, navedi te nabijalce , samovšečneže,zatežence  in pametnjakoviče.....da ti lahko na te tvoje komplimente argumentirano repliciramo in komplimente vrnemo ! 

Ne nekaj splošno in vse popljuvat, ker se pač ne strinjamo , teče debata in to je namen foruma . Če bi se vsi strinjali in se  imeli radi ne bi bilo ne napredka niti tega foruma:)

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bojevnik88 pravi:

Rad imam črno kalske ovinke in viki burger. :D 

Jz tud in tud rad ga navijem po tistih dveh treh ovinkih .....:) pol pa postanem lačen in se mi drugić že več ne da gor pa dol :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, Kmet2 said:

 

Karmen, navedi te nabijalce , samovšečneže,zatežence  in pametnjakoviče.....da ti lahko na te tvoje komplimente argumentirano repliciramo in komplimente vrnemo ! 

Ne nekaj splošno in vse popljuvat, ker se pač ne strinjamo , teče debata in to je namen foruma . Če bi se vsi strinjali in se  imeli radi ne bi bilo ne napredka niti tega foruma:)

 

 

koko se je clouk hit v opisu najdu   :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Kmet2 pravi:

 

Karmen, navedi te nabijalce , samovšečneže,zatežence  in pametnjakoviče.....da ti lahko na te tvoje komplimente argumentirano repliciramo in komplimente vrnemo ! 

Ne nekaj splošno in vse popljuvat, ker se pač ne strinjamo , teče debata in to je namen foruma . Če bi se vsi strinjali in se  imeli radi ne bi bilo ne napredka niti tega foruma:)

 

 

Ne bom navajal A posameznikov, ker tega nikoli ne počnem.

Naj se vsak zazre vase in razmisli, če je res tako super trupet tip in ni nikoli v življenju naredil nobene neumnosti, Zato da lahko tukaj nabija in pametuje vsepovprek, se spozna prav na vse in ima vedno prav. Potem pa je to forum popolnežev ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, KARMEN1 pravi:

Ne bom navajal A posameznikov, ker tega nikoli ne počnem.

Naj se vsak zazre vase in razmisli, če je res tako super trupet tip in ni nikoli v življenju naredil nobene neumnosti, Zato da lahko tukaj nabija in pametuje vsepovprek, se spozna prav na vse in ima vedno prav. Potem pa je to forum popolnežev ?

 

581936_491419327580906_45207862_n.jpg

Jz sem drugače daleč od popolnega itd ...sploh pa nisem vzoren voznik in naredil že nebroj pizdarij, zato sem ti tudi povedal da si zgrešila point mojih objav.

In svoje objave probam argumentirat in ne pljuvat nasplošno!!! 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Manta pravi:

Ce druzga ne, dobr okus  :lol1:

Lej , jaz se ne skrivam za nick name pa tudi nisem žaljiv , edino znam se pa spustit na ta nivo ampak to raje počnem v živo  , takrat so ljudje nekako bolj spoštljivi po dosedanjih izkušnjah !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Ne težit, glejte dirko :jezik:

Reklame so :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

UR.s

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Jz tud in tud rad ga navijem po tistih dveh treh ovinkih .....:) pol pa postanem lačen in se mi drugić že več ne da gor pa dol :lol1:

no vidiš da tudi ti rad naviješ po ovinkih ampak drugi naredijo večkrat ker imajo to raje pa pusti jih živet kot jaz pustim poleti turiste,avtobusarje na miru pač je poletje vsi rad hodijo na plažo pa ne morem bit zaradi tega zategnjen lepo ti je to opisala karmen1

Pa da nebo na osebni ravni ne mislim da si ti zategnjen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Ne pretiravaj. Če si pozabil živim ob eni bolj prometnih žil ob prometnih konicah,da ne govorim o trolah in kamionih glavne Pošte ....ti ga šopajo mim mene ponoči tud 80kmh , da se hiša strese, ampak to ni bil moj point !!! 

Sej tebi nobeden ne prepoveduje ničesar, zaradi mene se furaj 3 mesece vsak dan po 30x gor pa dol , zame je to "se bom zadržal"

Vrjetno bi se pa strinjal z mano, da ne podpiraš lokalnih rejserjov z odprtimi rori  ki žulijo cel dan gor pa dol .....a imajo oni tud legitimno pravico se vozit po javni cesti ........?   NE, bom sam odgovoril , ker nimajo brezhibnega vozila pa naj to pomeni ali razume kdo kakor hoče.

Ni bistvo "podpiram ali ne" za to skrbijo organi, sem pa prepričan, da teta mim katere motoristi baje vozijo 200km/h pademo čisto prav vsi v isti koš, vključno s tabo. Zanjo smo vsi enaki in nevarni. To je bil moj point.

Verjamem, da pa tut nima pojma a je šel mimo HD ali nekdo z odprtim rorom.

ps. dokler ne homologiraš leovinčeta na 1050 si tut ti neligitimen :P

pred 1 uro, bojevnik88 pravi:

Rad imam črno kalske ovinke in viki burger. :D 

kak pa teto z vozičkom? :ras:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj ko posije prvo spomladansko sonce, vsi žabarji in italijančki okupirate primorske ceste (z avti in motorji).

Motoristi se gonite gor in dol, italijančki z avtomobili vijugajo po regionalnih cestah 70 km/h do prve dobre gostilne, kjer se nekaj ur derejo in poźrejo še kuharja.

Ko se motoristi utrudite, se ustavite na Vikiju, kjer ste nekaj časa najbolj pametni od pametnih, požrete nam vse hamburgerje in odprdite nabijat na ride. Še dobro, da tam ni Vikija, zato ne težite toliko časa.

Poleti vas večina migrira v Portorož, kjer se zapijate in galamite do jutranjih ur, potem pa zalegnete na plaži, izčrpani in pobruhani.

Kaj slučajno mislite, da vas mamo radi?

Prenašamo vas samo zato, ker pri nas zapravljate. Če ne bi, bi že zdavnaj postavili rampo na Črnem kalu (nad Vikijem, se razume).

Hahahahhaaaaa, toliko zaenkrat.

Pa da ne bo kake zamere slučajno. Kdor me pozna, ve da v resnici nisem taka. Sem še hujša :jezik:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!