Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Zanima me kje v bižini Slovenije je kakšna trgovina z dodatki za motorje?

Fino bi bilo če bi kdo, ki ima lepo dodelan motor prilepil kakšno slikico da bi dobil kakšno idejo.

Nabavil bi "strehco", dodatek za pod sedež pa še kaj res mi je všeč predelava izpuha ki je speljan pod sedežem. Kje pri nas bi se dalo to naredit?

Hvala za ideje oziroma odgovore.

Lp DrvoWP

Strehco imam od DPM race....Slikca je par strani nazaj, se mi zdi.. Kam bi pa tablco ustelal ti, ce bi imel izpuh pod zicem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako bi predelal nosilec tako, da bi prišlo pod izpuh.

Fino bi bilo če ima kdo kaj takega že na motorju da bi prilepil sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo to Hornetko,ki se prodaja saj veste kje! :D

Nahaja se na lokaciji Slovenj Gradca

post-12013-1243163104_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če je kdo dal mogoče spredi manjši zobnik, ali zadi večjega? se komu to kaj viška valja doma? :)

ve kdo za kakšen poceni zadnji notranji blatnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ko smo že govorili o navodilih... sem ugotovil da jih jaz tudi nimam... če ima kdo kaj kakšno možnost da da na net, se priporočam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo !

Mene zanima če ima kdo izkušje z K&N športnim filrtom za hornetko . A se splača zamenjat ali ne ? Kako se motor odziva stem filtrom ? Ali se motor posledično manj greje al nima nobene veze stem ?

Na proizvajalčevi strani imajo samo eden filter. Torej predvidevam, da ni res kot mi je rekel prodajalec pr nas, da ima k&n ene 3 različne filtre in da ta dober stane cc 100 eur !!! Na strani proizvajalca ni nobenih treh modelov ampak se povsod dobi samo en model in to tisti za katerega piše da ni potrebno čistit ga niti po 50.000 milj prevoženih, imajo pa doživljensko garancijo takorekoč.

Če ga anročim iz angilje ga dbim s poštnino za 51 eur !!! ... ne pa 100 eur kot govori prodajalec. Očitno ne pozna spletnih trgovin .

Model filtra je pa tale: http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=HA-6098

Lp,

Goran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V svoji imam K&N filter, v prejsnji pa ga nisem imel. Tezko recem, da je kaksna razlika, ampk za 51€ bi ga narocu. Pri prejsnji sem menjal zracni filter in je bil 40€, tega K&N pa mi je serviser preventivno pregledal, spucal in namazal in ni problemov.. Ce zdrzi kolikor si napisal, je to zihr dobr nakup..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Da malo oživim temo!

Sem ponosni lastnik hornetke letnik 2007! Prvi občutki fenomenalni! :010

Prvi na vrsto pride servis, vendar ne najdem priročnika na internetu! :(

Če ga je že kdo našel - torej service ali owners manual, bi prosil če lahko kakšen link nalima, ali pa kar pdf datoteko!

Ko ga pa malo našminkam, pa poročam in dokumentiram!

Pa ogledala so neuporabna in so potrebna tistih distančnikov, ali pa kar nova! Kje se dobi tiste distančnike? Če pa je kdo menjal, s katerimi je menjal in kakšni so občutki?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo pa ta ogledala eno dobro lastnost. Včeraj ponoči sem opazil da komolci lepo skrijejo luči zadaj vozečega. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam v novi hornetki k&n filter, pa se mi zdi da je motor bolj odziven v nižjih obratih...

mene bolj zanima izpuh za omenjen motor, če kdo prodaja, ali pa če kdo pozna koga ki ugodno prodaja se priporočam :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, ce bi kdo dal na probo za kaksen krog tale novejsi model?

dvomim ,da ti bo kateri motor posodu....drugači pa za to obstajajo testne mašine pri prodajalcih. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej samo da se pohvalim, namontiral sem podaljške za ogledala in je razlika očitna. Sedaj končno vidim kdo je za mano, čeprav priznam da pogrešam pogled na svoje komolce - so mi kr všeč ratal :evilgrin: :evilgrin:

Cene ne vem ker so bili za darilo ampak kakor sem gledal ko sem nameraval kupiti so se cene gibale med 35 in 45 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Živjo !

Mene zanima če ima kdo izkušje z K&N športnim filrtom za hornetko . A se splača zamenjat ali ne ? Kako se motor odziva stem filtrom ? Ali se motor posledično manj greje al nima nobene veze stem ?

Na proizvajalčevi strani imajo samo eden filter. Torej predvidevam, da ni res kot mi je rekel prodajalec pr nas, da ima k&n ene 3 različne filtre in da ta dober stane cc 100 eur !!! Na strani proizvajalca ni nobenih treh modelov ampak se povsod dobi samo en model in to tisti za katerega piše da ni potrebno čistit ga niti po 50.000 milj prevoženih, imajo pa doživljensko garancijo takorekoč.

Če ga anročim iz angilje ga dbim s poštnino za 51 eur !!! ... ne pa 100 eur kot govori prodajalec. Očitno ne pozna spletnih trgovin .

Model filtra je pa tale: http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=HA-6098

Lp,

Goran

Zdravo

Iz katere internetne strani pa si naročil K&N filter? Jaz bi ga tudi ceneje dobu :whistle:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

najverjetneje iz www.shop.ebay.co.uk

Da tako je... na ebay.co.uk.

Vendar.... če imaš vse original in imaš original izpušni lonc, potem ti odsvetujem menjavo ker ti lahko zagotovim, da original zračni filter ali pa OEM filter ki ga dobiš na ebayu za 15 eur vključno s poštnino; dela boljše od K&N.

Da se razjasnim : če boš dal na original izpuh k&n boš izgubil na moči in pospešku, nekaj boš dobil na anvoru v nižjih obratih in to je tud vse. Jaz sem mel na svoji 600-tki k&n približno za 100km vožnje in sem tako lahko opazil razliko. Ke rnisem bil azdovoljen sem kupil prek ebaya za 15 eur navadni filter po videzu povsem enak originalu in sem takoj opazil razliko an boljše. (motor je bol poskočen in ma boljši pospešek). In to je kar opazno. k6N sem prodal za 30 eur s poštnino in to povsem novega.

če pa boš zamenjal lonc, potem pa pride k&n v poštev, vendar boš moral štimat tudi karburator oz. vbrizg (če maš starejši model).

Lp,

Goran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!