Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

je potegno zaug, je zalaufala in crknla

Ko se meni zgodi to najprej zaug zaprem in nato še štartam brez gasa - vžge BP. Zgleda se je tako navadla wub.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem odšravfal svečke, pa sem jih obžgal pa nič !!! Kr neki seka... Je kar nekaj dela, da odšravfaš vse svečke. Me kr jezi. Zunaj pa sneži.............

Sewm akumulator zajebal, tako da sem priklučil kleme od avta!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem odšravfal svečke, pa sem jih obžgal pa nič !!! Kr neki seka... Je kar nekaj dela, da odšravfaš vse svečke. Me kr jezi. Zunaj pa sneži.............

Sewm akumulator zajebal, tako da sem priklučil kleme od avta!!!

Zamenjaj svečke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem ! Sem motor po 14. dneh prižgal je lepo začel nato pa ugasnil. Sem zaug ugasnil pa ni hotel več vžgati. Sem jo učitno zazavgal. Prosim za izkušnje kako zadevo odpraviti brez, da odprem vse svečke, ker sem opazil, da je potrebno odstraniti plastike, kesl, cin špule...

Hornetka je letnik 2006. Sem imel prej CBF- ko in je vedno vžala na polni zavg, tu se mi pa zdi da ni tako ?

hvala lepa za pomoč !

Ta problem resujem tako, d ga vsak teden zalavfam. Vecinoma na mestu, pod stendgasom, pol pa pocas navijam... (sam ne do 13000 obratov). Do sedaj se nisem imel nikakrsnih problemov, ne z nevziganjem, ne s praznjenjem akumulatorja. Motor dela kot urca.

Kar je Raines napisal, vidm d si poskusu, probaj se posvetvat pr kaksenmu mehaniku, d ne bos kaksnega sranja sam naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem odšravfal svečke, pa sem jih obžgal pa nič !!! Kr neki seka... Je kar nekaj dela, da odšravfaš vse svečke. Me kr jezi. Zunaj pa sneži.............

Sewm akumulator zajebal, tako da sem priklučil kleme od avta!!!

Meni svečke, ko pa vžigaš z klemami pa pazi da avto NE lavfa, ker ti lahko skur regler al pa alternator (diode).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razstavi zadevo svečke očisti z plamenom in medeninasto krtačo in spihaj z kompresorjem .počakaj dva dni da se mašina dobro posuši zmontiraj svečke napolni akumolator in bo hornetka vžgala .pa vžigaj jo z pol zauga in brez gasa ko vžge jo pusti pri miru nekaj časa samo počasi ji zapiraj čok .hornetka je najbolj muhast motor za vžiganje pozimi zato jo jaz pustim pri miru do spomladi ker sem jo eno zimo trikrat zalil .

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem odšravfal svečke, pa sem jih obžgal pa nič !!! Kr neki seka... Je kar nekaj dela, da odšravfaš vse svečke. Me kr jezi. Zunaj pa sneži.............

Sewm akumulator zajebal, tako da sem priklučil kleme od avta!!!

pa ce bi svecke s krtacko ocistil saj?

ocitno samo suzuki dela z enim kompletom sveck 60k km. pac traktor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem odšravfal svečke, pa sem jih obžgal pa nič !!! Kr neki seka... Je kar nekaj dela, da odšravfaš vse svečke. Me kr jezi. Zunaj pa sneži.............

Sewm akumulator zajebal, tako da sem priklučil kleme od avta!!!

ker elektrika neve v katero smer naj teče (v motor iz avta ali obratno), bodi previden tudi z avtom. zgodilo se je, da je motor zalavfal in v avtu uničil računalnik za airbag.

glede svečk pa slišim, da enkrat dobro namočene v bencin lahko prebijajo. porcelanasta zaščita sredinske elektrode ne opravlja več svoje funkcije. novejše/sodobnejše kot so,bolj so obćutlive na take neprijetnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ! Sem danes ponovno razdrl motor in namontiral STARE svečke ! Motor je vžgal v prvem ! Vsem se najlepše zahvaljujem za pomoč ! Akumulator sem polnil 8 ur in je zvečer res lepo delal ! Moram pa reči, da je HORNEKA res zelo občutljiva pri vžiganju!!! Sedaj bom jo pržigu s polovico zauga, ker je v garaže, kjer ne pade pod 10 stopinj!

Hvala vam za pomoč!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor ziher maš na zadnji nihajni roki nalepko, kjer je napisano na koliko jih filat...Drugače pa na moji 07 je bilo 2,5 prva in 2,9 zadnja tako kot pri večini motorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor ziher maš na zadnji nihajni roki nalepko, kjer je napisano na koliko jih filat...Drugače pa na moji 07 je bilo 2,5 prva in 2,9 zadnja tako kot pri večini motorjev.

Hvala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ima kdo na svoji hornetki navigacijo?...ker me zanima kako ima rešeno s pritrditvijo, ter seveda kako vse skupaj izgleda

Ker našel sem eno varianto, kjer prevrtaš sredinski (kromiran) vijak-kapico, ter nanj pritrdiš nosilec z bunko na vrhu, za pritrditev nosilca navigacije

http://www.hermann-mechatronik.de/index.php?c=lia&itlia=K1701

(jaz bi/bom verjetno dal za vijak-nosilec z bunko dal delat kakemu drejarju)

post-25882-126486047104_thumb.jpg

Montageanleitung_K1701.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to...tisti, ki imate na novi Hornetki prednjo šipico...se priporočam za kako fotko ter kje ste kupili in za koliko cekinčkov.

(tu na forumu sem videl na eni sliki prav lično...pa žal več ne najdem ne fotke ne lastnika le te...)

Popravljeno . Popravil 78dusko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kaj zdaj...vsi spite zimsko spanje? :)

zunaj se sonček kaže....

(gledam originalni 'Fly screen'...če je kak lastnik hornetke, ki ga ima (za modele od 08 naprej) prosim za izkušnje glede vetrne zaščite..prej in potem).

ker cenovno te ravno ne sezuje....87 EUR (čeprav tisti kos plastike po svoje niti ni tako poceni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem voznikom hornetk

Imam hornetko l. 03 in v prednjih žarometih so dve H11 žarnice če se ne motim. Zanima pa me če se komu slučajno doma valja kakšen xenon( če je slučajno kupil avtomobilskega) da mi ga proda.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni vozniki hornetk

Jst mam letnik 03, pa me zanima, kje bi dobil manjši nosilec reg. tablice, ker originalen je velik pa glih ne zgleda, rezat ga pa ne grem.

lp, jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: here weo go again ...

Včeri probu vžgat motor, pa sem naletu na klasičen sindrom Hornetk - zalite sveče. Sam vrti kresne pa ne. Sem jo dal nazaj na štender, pa jo bom pustu do vikenda. Tokrat pa nisem hud na njo, reva boga je bla celo zimo v temi v garaži, pa nč se nisem z njo pogovarju. Je tako občutljiva :wub: Jo bom malo razvajal, pa bom kar pomladni servis naredu - ji bom oljčka pa filtrčka zamenjal. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no morem reči da je pa letos šlo kar vse v redu :)

bratova ni naredila problema, ampak ga je lani celo leto biksala ni hotla lepo vžigat...sedaj, je celo zimo stala in samo pritisnil sem na gumb in že je lepo predla :)

odkar imam pa jaz elektronski vbrizg, sploh ne vem kaj pomeni zaliti svečke :)

je pa bil problem pri CFB500, je bil že malo star akomulator in nikak ni hotela primit, ampak smo ga potem zbudili z polnilcem :)

vsem pa želim veliko varnih kilometrov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa sem jo še jaz prvič letos vžgal. In to neverjetno lahko. Sem mislil da bom moral spet svečke pucat. Ampak me je presenetila in vžgala v drugo. Zelo zadovoljen.

p.s. kupim nosilec kovčka in kovček za Hornetko letnik 2000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan.

Imam problem pri hladnem vžiganju motorja zdaj ga vžigam vsaki 2 tedna nekje tolko da ga zagrejem do delovne temperature. imam pa nove svecke ngk cr9... in od takrat ko sem jih menjo motor zalije in ne vzge. pred tem sem imel svecke champion in je vzgal mrz brez problema. je imel kdo ze podobne tezave s temi sveckami?svecke so takse kot so v papirjih priporocene tako da ne vem v cem bi bla finta.z championovimi mi ga nikol ni zalilo in vzge v tretje sigurno zdaj ko je mrzlo.z ngk-jevimi pa zalije in pool poka iz rora pa ni ga mozno vzgat niti na potisk ne uspe. prosim za pomoč??

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!