Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

te tota zica vlece kontra samo?dobro bi jo ze blo met za ziher ne?mogoce ve kdo ceno te zajle priboizno?

Pred kakimi dvemi leti sem jo menjal... kakšnih 30 €, pa ne vem, če z menjavo ali brez. Kako si pa vozil do zdaj - te ni motilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni problem vozit, problem lahko nastane ce pride do kaksne napake in vzmeti niso dovolj mocne da bi potegnile nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem hornetko in dans sem glih gledu eno 2007 5500km prevoženih zgleda lepo ohranjena nisem nikjer našu kakih prask niti na motorju... cena 4500€ a se vam zdi vredu cena in na kaj bi naj biv še pozorn...

Zanima me glede servisiranja verjetno bom olje pa filter kr sam menju do zj sem mev crf 450 in sem navajen "šravfanja" na crfki sem že rihtu vse od vilic do ventilov tk da ne bi smelo bit problem menja ole pa filtre... res pa da nisem še delu tega na hornetki tk da me zanima kakšno olje lahk dam v motor sintetiko al polsintetiko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakimi dvemi leti sem jo menjal... kakšnih 30 €, pa ne vem, če z menjavo ali brez. Kako si pa vozil do zdaj - te ni motilo?

ne vem men deluje vse normalno sploh nebi vedo da je ni ce nebi razdiral rocke za gas :rolleyes: bom pa nabavo da neo tezav.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi bilo slabo da daš notri še tisto drugo zajlico če že mora bit, ni zastojn tam... jaz vem da bi jo dal.

Če ne veš ne boli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno olje lahk dam v motor sintetiko al polsintetiko...

Jaz nalivam polsintetiko. Motul 5100 15W-50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem hornetko in dans sem glih gledu eno 2007 5500km prevoženih zgleda lepo ohranjena nisem nikjer našu kakih prask niti na motorju... cena 4500€ a se vam zdi vredu cena in na kaj bi naj biv še pozorn...

Zanima me glede servisiranja verjetno bom olje pa filter kr sam menju do zj sem mev crf 450 in sem navajen "šravfanja" na crfki sem že rihtu vse od vilic do ventilov tk da ne bi smelo bit problem menja ole pa filtre... res pa da nisem še delu tega na hornetki tk da me zanima kakšno olje lahk dam v motor sintetiko al polsintetiko...

Supr motor, malo narejenih km, pa če praviš brez prask, potem dober nakup.

V tvojem primeru, če bi imel možnost bi vzel 900tko, svojo 600tko sem zamenjal lansko leto za 900, letnik 2006, 15000km z akrapoviči in veliko dodatne opremo, brez prask je prišla 5000€

Če bi imel možnost in bi našel kako 900tko odlično ohranjeno pred leti, potem nebi kupoval 600tke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Supr motor, malo narejenih km, pa če praviš brez prask, potem dober nakup.

V tvojem primeru, če bi imel možnost bi vzel 900tko, svojo 600tko sem zamenjal lansko leto za 900, letnik 2006, 15000km z akrapoviči in veliko dodatne opremo, brez prask je prišla 5000€

Če bi imel možnost in bi našel kako 900tko odlično ohranjeno pred leti, potem nebi kupoval 600tke.

to je moj prvi cestni motor do zj sem vozu motokros tk da bo 600tka kr vredu mal za navadit

a me lahk skrbi ker je motor uvožen iz italije kao od prvega lastnika homologacijo itq ma slovensko sam tk me zanima ce je kaj nevarno, motor prodaja tgovina motoigl ce je ze kdo slisu

Popravljeno . Popravil mitjaxp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hok pa gre olja not v hornetko 2007

3,8l se mi zdi ...

ce si gledal tisto rumeno v motoiglu, potem naj ti povem da ima gor gotovo se originalne pnevmatike Bridgestone BT012, kar zelo gotovo pomeni da ima res toliko kilometrov.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3,8l se mi zdi ...

ce si gledal tisto rumeno v motoiglu, potem naj ti povem da ima gor gotovo se originalne pnevmatike Bridgestone BT012, kar zelo gotovo pomeni da ima res toliko kilometrov.

a ti si jo tud gledu in kk se ti kaj zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm jo gledal bolj iz firbca in ne prevec podrobno, bolj zato ker sem jo imel vcasih, takrat pa sem sel gledat FZ1. Ampak zdela se mi je pa vredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je moj prvi cestni motor do zj sem vozu motokros tk da bo 600tka kr vredu mal za navadit

a me lahk skrbi ker je motor uvožen iz italije kao od prvega lastnika homologacijo itq ma slovensko sam tk me zanima ce je kaj nevarno, motor prodaja tgovina motoigl ce je ze kdo slisu

Ja, enako sem jest mislu in vzel 600 za navadit. Med 600 in 900 ni bistvene razlike, par kil je 600 lazja, vizualna oblika enaka, konji so prblizno tm tm, je pa navora skorajda enkrat več pri 900, kar se pozna pri kruzanju na daljših furah, polno naloženem motorju v dvoje, je 900 taprav motor, 600 je pa potrebno vrtet v obrate in šaltat pogosteje.

900 ima nastavljive prednje vilice, kar je tudi +

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove itak ni druge kot 600.

Jah, nove pa niti 600 niti 1000 nebi, hvala, neprakticen motor za kruzat v dvoje (stopalke so kot na sportaku previsoko) in kako zgleda ko nalozis prtljago, kufer itd. - NIKAKVO, za razkazovanje pa je ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kruzat je CBF, VFR, Varadero ...

S hornetko pa lahko zdruzi oboje (kruzanje s prtljago in dinamicno voznjo po ovinkih), lazje kot s cestakom oz. novejsimi nakedi, ki so krajsi, našpičeni in lazji (bolj so namenjeni eni sami osebi z malo prtljaga oz. nic)

na 900 zlahkoto namontiras stranske nosilce (izpuha ne motita prav nic), ce si zelis daljsega potovanja.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=4656&st=690

Ce bi gledal motorje kot so CBF, Varadero... me zanima nova Multistrada, pocakat bo potrebno kake 3,4 leta da vidimo odzive in rezultate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima slučajno kdo ročko sklopke in levi nosilec tačke za hornetko (l. 2002) oz. vsaj ve, če bi se kje dobilo, rabljeno seveda, novo mi ni prva opcija. To dvoje je najbolj nujno, drugače se pa zanimam tudi za luč, števc... pa mogoče še kakšno malenkost.

Hvala za odgovor(e)!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pri Čepinu ,zgleda odlično in pele se tud dober. Sam mi ni jasno zakaj se že tulk dolgo prodaja.

ajd upam da jo kolegica čim prej nabavi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok končno nabavu hornetko 07 letnik z abs-om zelo dobro ohranjena servisna potrjena... za 4500€. A se vam zdi poštena cena?

Ok zj pa še neki a ma kdo namontiran zadnji kovček na hornetki 07-> kere nosilce mi priporočate pa kolk stane prbližno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil pri Čepinu ,zgleda odlično in pele se tud dober. Sam mi ni jasno zakaj se že tulk dolgo prodaja.

ajd upam da jo kolegica čim prej nabavi :kva2:

Zato ker je draga. Pelje se pa odlično ja.:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!