Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Če kdo rabi original Honda Hornet '05 zadnji del izpuha (z katalizatorjem) - izpuh je nepoškodovan in ima okoli okoli 3.000km, se pravi je nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za tačke za hornet 08 nima noben nobene ideje. rad bi take, da so postavljene višje ter so kvalitetne, seveda za zmerno ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja renoraines, mas prow, sm opazu ja de mi je tud auspuh že prjel...bo treba neki uredit še glede tega.

Probaj na dpm race kej najdt... Sicer pa, kaj ukrenit....cestaka nabavt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda, k hornet je čisto moj stil, zato me cestak ne mika z njegovo prisiljeno držo. Samo par stvari je pač treba popravt, za kar sm pa presenečen de niso že v osnovi nardil pr hondi. bi pač tiste stopalke višje postavli pa magari dalš distančnike gor dal kot so to nardil pr cb1000r, pa bi blo...je pa res de potem udobje trpi.

Al pa cb1000r nabavt, k ma štape višje že original postavljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi original Honda Hornet '05 zadnji del izpuha (z katalizatorjem) - izpuh je nepoškodovan in ima okoli okoli 3.000km, se pravi je nov.

Paše toti ror na hornet letnik 2002?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot kaže tud menjava za cb1000r ne reši problema...

kaj je pri kawasakiju z (750, 1000) kej bolš

Ne. Ravno tako grabi, mogoce se bolj. Sicer pa pri 1000 manj kot 750.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer!

Če rabi kdo leo vince sbk za hornet letnik 2002, ga menjam za navadn izpuh pa nekaj mealega mi doplačate. ali če kdo proda navadn izpuh tudi tak može:D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Motor ne prizge vec na el. starter, verjetno je sel akomualtor po gobe.

Kje se nahaja mesto za ako.? Res je bila tema, vendar pod sedezem ga nisem opazil ;)

Hvala za odgovore, Lp.

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ne prizge vec na el. starter, verjetno je sel akomualtor po gobe.

Kje se nahaja mesto za ako.? Res je bila tema, vendar pod sedezem ga nisem opazil ;)

Hvala za odgovore, Lp.

na desni strani odstrani sedež nato pa še desno strasnko plastiko in pod tisto plastiko ga boš videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na desni strani odstrani sedež nato pa še desno strasnko plastiko in pod tisto plastiko ga boš videl.

Hvala care :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima morda kdo Akrapoviča na hornetki? Sam razmišljam o nakupu gp variante, vendar pa stvar ni homologirana. Če imate kaj izkušenj s tem mi prosim pomagajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem razmišljal o nakupu Akrapoviča GP, vendar je odtehtalo - ni homologacije...

v bistvu če boš na hornetki menjal samo lonec ne boš pridobil nič, moral boš menjati tudi krivine - ker je v krivinah katalizator, ki duši zvok in mu jamlje moč. Pri starih modelih je bil katalizator na zadnjem delu v cevi, ki pa se je menjal z loncem.

Sam sem kupil Arrow-a, namontiram in ni razlike....potem ko je bil izpuh že zelo zelo vroč, je bil malce glasnejši vendar ni odtehtalo tistih 260€. Naslednji korak je bil nakup športnih cevi... toliko za informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer!

Če rabi kdo leo vince sbk za hornet letnik 2002, ga menjam za navadn izpuh pa nekaj mealega mi doplačate. ali če kdo proda navadn izpuh tudi tak može:D

LP

imam od 2005... koliko ponudiš zanj? na ebayu se prodajajo po 150€ nekje...

Lep pozdrav

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na 2003 bi skoraj zagotovo pasal, saj je tudi akrapovič enak za 2003 ali pa 2005. Za 2002 pa ne vem ali ima isto kot 2003.

Akrapovič za letnik 03-04 ali 05-06 ni enak, razlika je v krivinah sam dušilec je iste oblike. Za letnik 98-02 in 03-04 se mi pa zdi da je enak, ampak za to ne dam roke v ogenj. :D Samo za informacijo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ima morda kdo Akrapoviča na hornetki? Sam razmišljam o nakupu gp variante, vendar pa stvar ni homologirana. Če imate kaj izkušenj s tem mi prosim pomagajte.

S takim izpuhom http://www.geg-bike-...et%20600_k7.htm (ima dušilec-odstranljiv in homologacijo!) gre taka Horneta kot jo imaš na sliki občutno boljše kot s stock loncem, preverjeno ;) obenem še odgovor za Frenky-a.

Popravljeno . Popravil Hytech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

grem stavit da nikdar ni to 2 konja več.... da je noter katalizator pa da je 2konja več?

jst nisem opazil razlike da je kaj boljše, še zvok ni bil drugačen nič... razlike neke ni. in je pomoje brezveze menjat lonec (dat 250€) pol pa ni nobene vlke razlike... naprimer na 2005 letniku, menjaš lonec (katalizator odpade) in to je to, špila kot marička....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modelno leto 2011:

nova luč spredaj, armatura, zadek ....

se mi zdi da so naredli korak nazaj sploh zadnja luč ne vem zakaj so dali rdečo ko pa je bela z diodami na stari velik lepša sprednji del bi mi biv všeč če bi obdržali stare plastike na luči sama luč je kr všečna sam z zadnji delom se mi pa zdi da so res usekali mimo in naredli dva koraka nazaj tud ročaji ob sedežu se mi zdijo na stari lepši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je kar všečna, čeprav res verjetno te ročaji za sopotnika niso tako zelo praktični... vsekakor pa so bolj kot na modelu 2004, ko je bil tisti ročaj tam zadaj.

drugače mi je ta zadek zelo všeč, saj je to bistvo horneta, ne pa ta model 2007 ko so vsekali ta zadnji konec kar ravno... tastar model je bil res špica. verjetno že ni bilo takšnega dosežka v prodaji, da so spet dvignili in ošpičili zadnji konec...

da še odgovorim AiC-u ... meni se ni zdelo nič težavno vozit sopotnika ali sopotnice :P je pa res, da ko je eden odozadi se težišče zelo prestavi in je potrebno malce več pozornosti pri pospeševanju (posebaj če imaš zamenjn lonec, krivine, filter...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!