Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Meni je bolj všeč zadek na 2011 kot na 2007. Tudi prednja luč mi nekako bolj strupeno deluje na novem modelu.

Glede na to da je ostalo nespremenjeno je to še vedno eden boljših 600cc nakedov, za tako ceno pa sploh.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa! Sem se že bal da bojo še bolj "pomehkužili" 2007 model. Hornet mora biti zadaj našpičen, spredaj pa so končno naredili lepo masko, to je pa tudi vse kar bi spremenil na svojem. Pa ogledala, to bo pa verjetno nekje 2020 popravljeno, kromirana pa le niso več :) . 2007 modela ne bi imel nikoli, tole pa zna bit dobra zamenjava če le niso preveč spremenili karakter motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

S takim izpuhom http://www.geg-bike-...et%20600_k7.htm (ima dušilec-odstranljiv in homologacijo!) gre taka Horneta kot jo imaš na sliki občutno boljše kot s stock loncem, preverjeno ;) obenem še odgovor za Frenky-a.

Hytech s pospeški, hitrostjo,itd. sem zadovoljen. Akrapoviča bi dal gor izključno zaradi zvoka. Kakšna je pa cena zgoraj omenjenega lonca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali proda kdo original izpuh za hornet 600?Letnik 99

ebay jih mas ze za 50 eur. pa idi na avto net tam pod karmbolirana motorna kolesa pa poisci horneta je en gor letnik 2002 ta ma isti izpuh kot ti pa poklici ce se imajo po mojem ga majo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ebay jih mas ze za 50 eur. pa idi na avto net tam pod karmbolirana motorna kolesa pa poisci horneta je en gor letnik 2002 ta ma isti izpuh kot ti pa poklici ce se imajo po mojem ga majo.

LP

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jst lani kupoval, je bil nekje 220€. Tako da sem raje za 240 vzel Arrowa, ki mi je bil bistveno lepši. Če bi za akrapoviča megaphone bili papirji, bi ga raje vzel (bil je 250€).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jst lani kupoval, je bil nekje 220€. Tako da sem raje za 240 vzel Arrowa, ki mi je bil bistveno lepši. Če bi za akrapoviča megaphone bili papirji, bi ga raje vzel (bil je 250€).

Kakšen je pa zvok? Meni je Akrapovič veliko lepši :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G&G stane,odvisno od tečaja funta... Se mi pa zdi,da je bil 230€ samo nisem prepričan,ker sem pozabil.

frenky se mi zdi, da si mal preveč z očmi kupoval izpuh, zato se pa pritožuješ,da ne čutiš razlike med stock in tem kar si kupil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oj

Išče se kandidate, ki bi hoteli polepšati prednjo okroglo luč na Hornetah 600 in 900 (do letnika 2007)

Prilagam sliko, iz katere bi mojster pohajač štartal, probal bi narediti čimpreprostejšo varijanto.

Več kot nas bo, bolj ugodna bo cena.

lp U.

post-14632-0-88228900-1293098769_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ni fora v očeh... če pa katalizator noter ostane... dokler katalizator ni pošteno vroč, ni očitne razlike, tudi pol ni nekaj kar bi se lahko reklo ŠPORTNI lonec... npr. na modelu 2005 ko menjaš lonec, odpade katalizator in je štima nora, na teh modelih pa ti katalizator lepo ostane... Glede na to, da ima arrow 1x večjo izhodno cev proti stock pa ni razlike, pomoje lahko gor daš tud 5col debelo cev pa nebo razlike, če ga katalizator duši...

sedaj ko sem odstranil vse cevi, je pa to kar sem želel in to kar ima brat na 2005, samo z zamenjavo lonca...

sicer pa stvar okusa, kaj bi nekdo rad želel

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mogoce kdo ve, ce se na ?original krmilu da pobrati vlozke za utezi ven? Originalne utezi so popraskane, in moti rocko za gas, ce je prisraufana do konca (utez namrec). Nadomestil bi jih z alu aftermarket in z imbus vijakom.

Letnik 99'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sedaj kolegi ste že kaj živčni? Vas že kaj roke srbijo? Je morda kakšen junak ki se vozi v tem mrzlem vremenu? Še kakšen dober mesec in se bom tudi sam odpravil na kakšno vožnjo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav lastniki hornetk, zanima me kje bi se dalo dobiti "kesl" (tank) za hornetko l.2007 in koliko bi ta zadeva prišla (nov tank) v € ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pooblasceni servis bi ti najbrz bil v stanju pomagati dalje.

e-bay tak-isto.

mogoce tudi kofler, attnang-puchheim v aut. njo poklici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav lastniki hornetk, zanima me kje bi se dalo dobiti "kesl" (tank) za hornetko l.2007 in koliko bi ta zadeva prišla (nov tank) v € ?

Kaj si pa delal da rabiš nov tank?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm tale nova Hornetka mi pa sliči na star model..Tank,našpičen zadnji konec le prva maska je spremenjena..Vsekakor lepša kot 07 vendar ostajam pri svoji 06 :blush:

Glede izpuha..Imam Mivv Xcone to se dereeeeee ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorty pametno :))) Star model je tudi meni veliko bolj všeč kot tale moj 07... zadni konc je brezveze...blaah :D

=)

Letos, pa bi blo fajn, če se bomo kaj dobil, pa kako furo naredli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav lastniki hornetk, zanima me kje bi se dalo dobiti "kesl" (tank) za hornetko l.2007 in koliko bi ta zadeva prišla (nov tank) v € ?

833,23 € Res ni poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

833,23 € Res ni poceni.

Meni je blo rečeno pred leti ko so bili še tolarji za CBF 500 letnik 2004 - 200.000 SIT - od posrednika - Mogoče bi bilo direkt od AS Domžale cenje...

833,23€ = 199.675,2SIT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Rabu bi neki od vas. Zanima me koliko ima v prometni napisano KW Hornetka do leta 2006. Nekje na netu piše da ima 69 nekje 71 ?

Upam da pod 70kw! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Rabu bi neki od vas. Zanima me koliko ima v prometni napisano KW Hornetka do leta 2006. Nekje na netu piše da ima 69 nekje 71 ?

Upam da pod 70kw! :whistle:

Ce te skrbi zavarovanje in registracija, si glih na meji ampak teb u prid. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce te skrbi zavarovanje in registracija, si glih na meji ampak teb u prid. :worship:

Njega pomoje skrbi, ce jo lahko blokira na 35kW. Aja, jaz sem nasel take podatke 2003 69.3kW, 2004 in 2005 pa vec kot 70.

2003

2004

2005

Yourfriend11 preden kupis raje pri uvozniku vprasaj za natancne podatke, da ne bos imel potem tezav .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!