Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

jp mam šmorn, zdej mi jo je pa res zalil..tko da :headbang:

bi se najdu kšn junak pa mi svečke vn pobrou? jst žal nimam ne znanja ne orodja :surrender:

Ne vem kter letnik mas, sam pri modelih 2000 - 2006 je to kar kompliciran..Tank treba dol, pa se kaj, tko da kar k mehaniku..

S svojo bom imel (upam da srecno) cetrto sezono. Se VEDNO je v njej isti akumulator, kot taktrat ko sem jo kupil.. Pozimi jo vsak teden al na 10 dni vzgem, zauh do konca, kresne v prvo brez plina, po 10 sekundah zauh do polovice, po kaksni minuti zauh na nulo... Pustim jo lavfat par minut (zgleda, d ni s tem nc narobe), ugasnem in naslednjic isto.. Se nikol pri tem nisem imel tezav z akumulatorjem, razn takrat, ko sem se z zadnjimi zmigavci zafrkaval.. Takrat se mi je aku spraznu (komaj je se vrtil, jst sm bil posran ves), ampk sm ga samo napolnu in akumulator pali se dans... Ja ravno dans, iz prve...pa vcer tud..

Ni mi jasn, kako mate take tezave z akumulatorji... Naj vam moj post pomaga pri ohranjanju akumulatorjev....

pa srecno na cesti vsem motoristom!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp mam šmorn, zdej mi jo je pa res zalil..tko da :headbang:

bi se najdu kšn junak pa mi svečke vn pobrou? jst žal nimam ne znanja ne orodja :surrender:

to pa res ni delo za mehanika svečke ven pobrati je šala mala (če imaš hornetko se itak moraš strenirati ) orodje ki ga rabiš pa je vse v kompletu ki si ga dobil zraven motorja :evilgrin:

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa res ni delo za mehanika svečke ven pobrati je šala mala (če imaš hornetko se itak moraš strenirati ) orodje ki ga rabiš pa je vse v kompletu ki si ga dobil zraven motorja :evilgrin:

Kaj, to pomen d mors skoz sravfat?? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... zauh do konca, kresne v prvo brez plina, po 10 sekundah zauh do polovice, po kaksni minuti zauh na nulo... Pustim jo lavfat par minut (zgleda, d ni s tem nc narobe), ugasnem in naslednjic isto..

To je to, kot pravi a79, kresne v prvo :D . Govori se da rado zaliva svečke, samo meni še ni uspelo.

Akumulator je pa tokrat preživel zimo, spet neka leva znamka, Unibat se mi zdi. Dobil kot zamenjavo za MIGM, tisto ni pa nč od nč, vsaj na Hornet-ah ne, preverjeno. Če ne bi imel sranja z akumulatorji bi še rekel da je motor dolgočasen, samo tankaš in voziš :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej je zadeva porihtana, not so tud nove svečke tko da motor laufa lepo. Je pa ratu nasledn problem..

ko stisnem sklopko in prestavim v 1. oz. 2. motor crkne. Sklopka sploh spuscal nisem..ze imel kdo tak problem? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stransko stojalo (tačko poklopi) pa ne bo ugašal :). Če pa si, pa preveri še varnostno stikalo na tački, kaj drugega že ne more bit narobe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap je blo res stikalo na tački..WD40 je pomagu :)

se je pa pojavu se en problem..nikol konca :slap:

v stantgasu če počasi/postopoma dodajam gas se lepo zavrti v obrate,

če pa navijem ročko za gas do konca pa motor zatrokira in rabi nekaj časa

da se zavrti v obrate, in ko se vrne nazaj na 1k rpm, cez par sekund ugasne.

zapacan frgazar al kej druzga?

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap je blo res stikalo na tački..WD40 je pomagu :)

se je pa pojavu se en problem..nikol konca :slap:

v stantgasu če počasi/postopoma dodajam gas se lepo zavrti v obrate,

če pa navijem ročko za gas do konca pa motor zatrokira in rabi nekaj časa

da se zavrti v obrate, in ko se vrne nazaj na 1k rpm, cez par sekund ugasne.

zapacan frgazar al kej druzga?

To se je pojavilo po zimskem spanju?

Sem imel enkrat primer trokiranja po pranju motorja, kar nekaj casa ni blo ok, potem se je uneslo,

drugic pa na zacetku sezone, ko sem ga prizigal. Nekaj sem se igral s stand gasom, da mi ni crknil takoj, z voznjo in kilometri pa je postalo spet vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes sm ga zapelu par 20km in dela super, vse kot mora :yea2:

hvala za vse nasvete!! :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kako je s hornetkami in kilmoteri, bolj podrobno letnik 1999/2000 in 40000+km?

Na kaj je treba bit pazljiv oz. kaj gre ponavadi narobe, če seveda gre kaj :yea1:

Pa v naprej se opravičujem, če je blo že kaj na to temo napisano... Sem bolj površno preletel cca. 40 strani pa nism zasledil nekih koristnih info. :rolleyes:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kako je s hornetkami in kilmoteri, bolj podrobno letnik 1999/2000 in 40000+km?

Na kaj je treba bit pazljiv oz. kaj gre ponavadi narobe, če seveda gre kaj :yea1:

Pa v naprej se opravičujem, če je blo že kaj na to temo napisano... Sem bolj površno preletel cca. 40 strani pa nism zasledil nekih koristnih info. :rolleyes:

Lp

pri teh km-jih bi blo dobr, da so preverili nastavitve ventilov, drugace pa za lepo ohranjena horneto 40k km ni nič. Ravno prav se je ogrela do sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kako je s hornetkami in kilmoteri, bolj podrobno letnik 1999/2000 in 40000+km?

Na kaj je treba bit pazljiv oz. kaj gre ponavadi narobe, če seveda gre kaj :yea1:

Pa v naprej se opravičujem, če je blo že kaj na to temo napisano... Sem bolj površno preletel cca. 40 strani pa nism zasledil nekih koristnih info. :rolleyes:

Lp

Verigo še poglej in preveri če jo je prejšni lastnik zamenjal in lepo vzdrževal. Kot je pa že Urko povedal 40km+ ni nič za ta motor, seveda če lepo delaš z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že lansko sezono sem opazil nek zvok v motorju, ki me malo moti..Enako opažam letos pa se mi zdi da je zvok še močnejši (mogoče sem pa samo pozabil kako je bilo lani) Pri pospeševanju se sliši tak piskajoč zvok, ki z pospeševanjem narašča in spremijna frekvenco in ga slišim do določenih obratov..Nekako sem prišel do zaključka, da bi lahko bila to ketna mašine ali kaj drugega? Predvsem me zanima kakšen zvok daje ketna (mašina) ko je potrebna menjave??

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes sm ga zapelu par 20km in dela super, vse kot mora :yea2:

hvala za vse nasvete!! :beer1:

No sem malo prehitro reku..sedaj ko prižgem motor in ga pustim laufat v prostem teku z odprtim čokom

mi po nekaj minutah zacne kapljat iz kilerja. Tud trokira skos.. tud če daš gas. Ko pa se usedes in kljub temu

odpeljes en krog, motor zacne delat normalno, zavrti se takoj v obrate, ne pusca vec itd...skratka dela ko nov.

Kaj bi lahko blo? Mal sm že tečn..sam motor pač serje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko lepo prosim kdo pomaga s pravilnim tlakom v pnevmatikah za hornetko l. 07. Nisem dobil nobene knjižice z navodili ob nakupu, pa lepo prosim za prave podatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko lepo prosim kdo pomaga s pravilnim tlakom v pnevmatikah za hornetko l. 07. Nisem dobil nobene knjižice z navodili ob nakupu, pa lepo prosim za prave podatke.

Na zadnji vilci poglej ali imas nalepko. Na njej verjetno pise 2.5 spredaj in 2.9 zadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem malo prehitro reku..sedaj ko prižgem motor in ga pustim laufat v prostem teku z odprtim čoko

Kaj bi lahko blo? Mal sm že tečn..sam motor pač serje..

Pel na servis če nekaj teče kot praviš, bolje zate in za horneto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozz.!

Ima kdo mogoce kaksne inf.o temle motorcku..

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4721205

ps: Zamenjaj 0 z O..

Lp

Letnik 2004, števci od novejšega modela, vilce od 2004, barvan, brez napisov na zadku. Ogledala kromirana (ne original)... Vprašaj se koliko je bil razbit..

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozz.!

Hvala kolega, vzamem na znanje..:OK:

Lp, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mogoče kdo ve kje se bi dalo dobit kakšno lepšo zadnjo luč za hornet letnik 99?

Original je tak, kako bi človek to rekel... GRDA! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mogoče kdo ve kje se bi dalo dobit kakšno lepšo zadnjo luč za hornet letnik 99?

Original je tak, kako bi človek to rekel... GRDA! :SS

Najprej probaj preverit, kako je luc na novejsih 2003+ namontirana, vazn je kaksn nosilc luci se skriva v plastiki, pol pa kar surfaj in najd luc.. Ponudbe je dovolj.. ps: Ko prevers kako je z nosilci, ti lahk svojo original prodam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu ja itq, da sm za! :kva2:

Drguač pa nimam trenutno motorja pri sebi, da bi ga šraufal pa gledal kakšn nosilc za luč imam... Sam pomojem je nekaj takega http://www.ioffer.chom/i/taillight-turn-signals-honda-hornet-600-cbr1100xx-s-c-b-190400256 (h izbriš pri domeni), če se kej vidi... Se mi zdi da ima hornetka 03 letnik tud čist drugačno obliko luči tko, dvomim da bi pasla notr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!