Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

a se še komu pojavlja pri hornetki 07 pri določenih obratih oziroma najbolj ko spustiš gas nek hrup plastike nekje okoli števca kot da bi bila nekje plastika odšravfana mislim da se sliši nekje v števcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že to, da je bila očitno barvana bodi pazljiv in vzami s sabo kakšnega mojstra, da bo motor ornk pregledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav vsem

kupujem moj prvi motor in po nekaj ogledih sem se odločil da bo to Hornet-ka

nekaj sem si jih že ogledal vendar še nobene izbral, zanima me kaj več o tem motorju, če kdo kaj ve http://www.avt0.net/....asp?ID=4592386

hvala

LP

kaksna je cena tega motorja?? Jaz bi na tvojem mestu dodal se par 100€ pa kupu vsaj 2004 letnik.. Sicer pa bodi pazljiv in ne presenecen, ker bojo imele vse hornete prevozenih 25 - 30 tisoc km... Vzemi s sabo napravo za merjenje debeline laka, kaksnega, ki ti bo znal povedat kaj o agregatu in o obrabi rock, stopalk, sedeza..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene novejših hornetk so smešno nizke in bi ti zato priporočal, da malo dodaš in kupiš novejšo..Pri novejših modelih ne gre le za detajle ampak je komplet spremenjeno vzmetenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tole rumeno Hornetko sem tudi jaz klical, bolj kot ne iz firbca. Ja bila je štrihana je povedal lastnik in nahaja se v Beli Krajini.

Kakšna je cena sem že pozabil, samo vem, da za tak denar kot je rekel se dobi tudi kakšno, ki ni bila štrihana.

Mene osebno nebi preveč motilo, če je bil motor štrihan, vendar mora biti to tako narjeno kot se spodobi in da so tudi ostale zadeve OK.

Tiste manjkajoče nalepke bi pa tudi že dokupil.

Samo useeno bi raje najprej začel z iskanjem motorja, ki ima prvo barvo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te ne moti, če je motor barvan. Če so druge stvari vredu se nimaš kaj za sekirat. Ne oziraj se na kilometre, lahko so realni lahko niso nikoli ne veš. Mene dejansko ne motijo, če motor lafua tako kot se spodobi jih ma lahko 100.000+.

Če ti je motor všeč in je z njim vse vredu nimaš kaj več naprej gledat (seveda so tle še drugi dejavniki € :D ). Vendar ti svetujem, da si na ogled vzameš še kakšnega, ki se spozna na zadeve, ker ti boš itq v transu in ne boš opazil malenkosti katere bi znale biti ključnega pomena.

Vendar to je samo moje mnenje, v bistvu ti želim čim boljši nakup in čim več varnih km! :D

Popravljeno . Popravil BIZKIT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav vsem

kupujem moj prvi motor in po nekaj ogledih sem se odločil da bo to Hornet-ka

nekaj sem si jih že ogledal vendar še nobene izbral, zanima me kaj več o tem motorju, če kdo kaj ve http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=4592386

hvala

LP

Dva moja dobra prjatla, brata, sta imela vsak svojo. Eden 2001 in drugi 2002. zelo lepo ohranjeni, z enakimi gumami. . . 2001 se je peljal neprimerno lepše :eek: vzmetenje je delalo precej lepš, in na cesti je bla neprimerno mirnejša. Smo se čudli in se prepričevali da fantaziramo, ampak vsakič ko smo je šli primerjalne teste, smo misnli isto. Morda je krivec to, da je 2001 zadnja narejena na Japonskem. 2002 in dalje so italjanske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva moja dobra prjatla, brata, sta imela vsak svojo. Eden 2001 in drugi 2002. zelo lepo ohranjeni, z enakimi gumami. . . 2001 se je peljal neprimerno lepše :eek: vzmetenje je delalo precej lepš, in na cesti je bla neprimerno mirnejša. Smo se čudli in se prepričevali da fantaziramo, ampak vsakič ko smo je šli primerjalne teste, smo misnli isto. Morda je krivec to, da je 2001 zadnja narejena na Japonskem. 2002 in dalje so italjanske.

Tole se sliši pa kar zanimiva zadeva! Kaj je možno, da je imel tisti z 2002 letnikom zje.ano vzmetenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete!

Kar se tiče budgeta je pa tako da novejšega modela ne bom kupil, ker sem dal v zadnjih mesecih precej oglasov skozi (skoraj vsak dan) in je pač budget tak, da more nekaj ostat za opremo!! (in ni "par sto evrov", ampak kolkor sem jaz spremljal oglase je treba dodat od 500€ navzgor)

Mene tudi ne moti, če je prebarvan, ker če vse ostalo štima je ok, vsak lahko zdrsne z motorjem, to je plus zame, ker se lahko pogajam za nižjo ceno!! Si pa za oglede vzamem čas in pogledam vsako pikico tako da me bo težko zaneslo pri nakupu! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se sliši pa kar zanimiva zadeva! Kaj je možno, da je imel tisti z 2002 letnikom zje.ano vzmetenje?

Težko. Ko smo to modrovali sta bila motorja stara dve oziroma tri leta. mela sta okrog 20 000Km. Zadnjič sem spet vozil tistga 2002, in je čist soliden. Nima še 30 000km, ker se drug lastnik z njim ne vozi nič. Samo 2001 je bil enostavno boljši. bol čvrst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvete!

Kar se tiče budgeta je pa tako da novejšega modela ne bom kupil, ker sem dal v zadnjih mesecih precej oglasov skozi (skoraj vsak dan) in je pač budget tak, da more nekaj ostat za opremo!! (in ni "par sto evrov", ampak kolkor sem jaz spremljal oglase je treba dodat od 500€ navzgor)

Mene tudi ne moti, če je prebarvan, ker če vse ostalo štima je ok, vsak lahko zdrsne z motorjem, to je plus zame, ker se lahko pogajam za nižjo ceno!! Si pa za oglede vzamem čas in pogledam vsako pikico tako da me bo težko zaneslo pri nakupu! :D

Živjo slučajno vem za eno ki se prodaja in me zanima tvoj budget. Je sicer "tanova" Abs ... samo če ponudiš pameten denar, bi se vrjetno dalo kaj zmenit.. LP

Ps. še zablokirana je na 25kW

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko mi je poznano so mašine do 2007 letnika enake (konjček gor-dol) tako da ta podatek o KM drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je življensko pomembo ali jih ima: 69kw, 70kw, 70.1kw, 71kw... :D :D

PS: pomoje je to čist odvisno, eni majo tako, drugi za 1kW drugače...

Popravljeno . Popravil r_o_b_i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi direkt uprasal kaj te muci. Pred tabo so ze sprasevali ce se da zablokirat na 25kW in odg. je NE, noben letnik, drugo, ce te zanima ali pades v nizji registracijski razred pa JA in to s Horneto do letnika 2007

lp u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi direkt uprasal kaj te muci. Pred tabo so ze sprasevali ce se da zablokirat na 25kW in odg. je NE, noben letnik, drugo, ce te zanima ali pades v nizji registracijski razred pa JA in to s Horneto do letnika 2007

lp u.

Hornetko 600 (2007) se da zablokirat na 25kW in sicer menja se komplet elektronika. Če pa od Alphatehnica mehanska obstaja pa nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hornetko 600 (2007) se da zablokirat na 25kW in sicer menja se komplet elektronika. Če pa od Alphatehnica mehanska obstaja pa nevem.

to itk da se da blokirat ampak unga je zanimal če ma pod 70 zard novga A2. To je tud mene neki časa nazaj zanimal pa sm dubu odgovor da je 71kw pa 95KM. Kar mi pa ni čist jasn. 95KM je po mojih izračunih 69.8kw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brzi Erko tvoji izračuni so pravilni ja...

Zgleda, da so pa pomembni kW in ne KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je letnik 99 in ima v prometni točno natančno včasih preveč poskočnih 69kw! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je letnik 99 in ima v prometni točno natančno včasih preveč poskočnih 69kw! :rolleyes:

Hvalaaa! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!