Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Me zanima, če kdo kupuje Hondo CB600F - Hornet. Jo prodajam: letnik 2004, 31.000km, 2.lastnik. Za več info pošlji privat sporočilo.

Hvala & LP.

post-24535-0-59208100-1306488859_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Razmišljam, da bi na svojo 2008 hornetko zmontiral nosilce za stranske kufre. A je že kdo od vas kaj takega dal na svojo? Morda kakšna fotka?

Ta Givi odpade :-( če je seveda tole fotka finalno zmontiranih nosilcev....

0.0.1.varc_plx176_.jpg

Vsak nasvet je zelo dobrodošel...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mene zanima, če kdo ima oz. proda "armaturno konzolo" - za hondo hornet, letnik 2003?

Zanima me tudi, kako je potem s HISS sistemom?

Hvala!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Mene zanima, če kdo ima oz. proda "armaturno konzolo" - za hondo hornet, letnik 2003?

Zanima me tudi, kako je potem s HISS sistemom?

Hvala!

LP

jaz ti prodam celo hondo hornet - 2004 letnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajat ni problema. Problem je prodat.

Ja v teh cajtih je res problem. Tak da v tej točki se popolnoma strinjam s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Dobra 2 tedna si lastim Hondo Hornet l.2000, zaenkrat sem zelo zadovoljen, čeprav sem se vozil samo en dan konkretno, ampak so občutki super! :kva2:

Nastal je pa prvi problem, števec za hitrost mi je sam od sebe nehal kazati pravilno hitrost, kaže približno 50km/h premalo in se trese kazalček? Kaj bi lahko bilo? Pa še nekaj okrog števca, gumbek za resetirat kilometre se je odlomil, se da kako drugače s kleščami resetirat al je najboljše da dobim en cel števec in menjam vse skupaj?

hvala za odgovore

kakšna slika pa v kratkem :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Dobra 2 tedna si lastim Hondo Hornet l.2000, zaenkrat sem zelo zadovoljen, čeprav sem se vozil samo en dan konkretno, ampak so občutki super! :kva2:

Nastal je pa prvi problem, števec za hitrost mi je sam od sebe nehal kazati pravilno hitrost, kaže približno 50km/h premalo in se trese kazalček? Kaj bi lahko bilo? Pa še nekaj okrog števca, gumbek za resetirat kilometre se je odlomil, se da kako drugače s kleščami resetirat al je najboljše da dobim en cel števec in menjam vse skupaj?

hvala za odgovore

kakšna slika pa v kratkem :yes:

Pri meni se je na 125ki na kolesu odtegnila zajla. Malce poglej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Vedno bolj se bliža čas, ko bom imel izpit v žepu. In vedno bolj se ne morem odločiti kateri motor bi vzel :)

Kolebam med GSR600, er6n ter dotično Hondo. V avtošoli vozim hornetko in mi je zelo všeč. Kaj svetujete :D ?

Zanima me pa, ali jo morda kdo od vas tukaj prodaja. Iščem pa tako od letnika 2005 naprej.

lp

Popravljeno . Popravil bobk56
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

er6n je povsem drugačen motor. 2 cilindra in dobrih 20km manj, kar pomeni več tresljajev in umirjena mašina..GSR-ja še nisem vozil tako, da primerjave ne bi delal. Lahko ti pa povem, da je hornet v primerjavi z ostalimi nakedi (npr. Z750) pravi balzam za telo sploh pa menjalnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej hornet mi je zelo všeč, po drugi strani pa tripam na te dvocilindraše. Par dni nazaj sem na avtonetu videl lepo oranžno hornetko in si rekel, da bo prava če vse štima z njo. No, seveda oglasa ni več in posledično sem spet začel gledat za drugimi :)

Popravljeno . Popravil bobk56
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hornet kupi sploh ni debate :D

Drugač pa pomojem bi bilo najbolj pametno, da greš vse probat pa boš videl kaj ti najbolj odgovarja.

Če te mika er6 ga kupi se nauči vozit oz. pridobi malo izkušenj pol pa kaj bolj živahnega. :D

Za gsr-ja pa ti tudi jaz nimam kaj povedat k ga tudi jaz še nism vozil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za barvo mi je bolj ko ne vseeno :)

Spremljam jih že kar nekaj časa, pa je tale še vedno gor. Tako da, samo iz tega vidika mi je malo sumljiva.

A se ukvarjaš s to folijo drugače ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da take ne obstajajo.vem da so CBF-ke z 100 konji za to pa ne vem. Glede folije pa ja, po dopustu grem v akcijo z svojo v novo barvo pa takrat prilepim kakšno slikco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa tudi mene zanima. Je že kdo menjal oz. kdo ve, kdaj naj bi se menjalo to ketno?

Hvala!

Lp

Že lansko sezono sem opazil nek zvok v motorju, ki me malo moti..Enako opažam letos pa se mi zdi da je zvok še močnejši (mogoče sem pa samo pozabil kako je bilo lani) Pri pospeševanju se sliši tak piskajoč zvok, ki z pospeševanjem narašča in spremijna frekvenco in ga slišim do določenih obratov..Nekako sem prišel do zaključka, da bi lahko bila to ketna mašine ali kaj drugega? Predvsem me zanima kakšen zvok daje ketna (mašina) ko je potrebna menjave??

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa tudi mene zanima. Je že kdo menjal oz. kdo ve, kdaj naj bi se menjalo to ketno?

Hvala!

Lp

Jaz sem jo dal zamenjat prejšen teden (napenjalec + ketna + drsnik za ketno + tesnila)... kr draga zadeva :) Drugač pa je imel motor 45.000 km. Najbolj problematičen je bil napenjalec ketna bi še zdržala. Tko da ti priporočam, da prvo preveriš v kakšnem stanju imaš napenjalec... Se pa ne spomnim na koliko km se mora to menjat, vem da mi je mehanik povedal samo sem pozabil :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo dal zamenjat prejšen teden (napenjalec + ketna + drsnik za ketno + tesnila)... kr draga zadeva :)

Lahko to pretvoriš v €? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko to pretvoriš v €? :)

če se ne motim je material stal okoli 250-260€ nisem pa menjal tesnila glave kar bi naneslo še dodatnih 35-40€... plus delo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!