Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Oj!

A ma slučajno kdo service manual (.pdf) za horneto letnik 07-10?

Kar najdem na netu je za starejši model ali plačljivo. Tudi slovenskih navodil za uporabo se nebi branil!

Hvala,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

A ma slučajno kdo service manual (.pdf) za horneto letnik 07-10?

Kar najdem na netu je za starejši model ali plačljivo. Tudi slovenskih navodil za uporabo se nebi branil!

Hvala,

V pdfju nimam, imam jih pa doma napisane na papirju.

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo v .pdf bi se priporoču, da bi skopiral?

Seveda ni problema (pa še v SLO so) :D

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj morda se komu na horneti (od 2007 naprej) vibrira armaturna plošča? Vsakič ko spustim gas mi le ta vibrira in spušča meni zelo nelagoden zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj morda se komu na horneti (od 2007 naprej) vibrira armaturna plošča? Vsakič ko spustim gas mi le ta vibrira in spušča meni zelo nelagoden zvok.

Pravis da je kot v Fiatu :) sami črički

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako oz kaj je potrebno naredit, da izkljucim HISS lucko - utripanje?? Hvala

Daš kontakt (obrneš ključ) in za 5 skund stisneš SET (levi) gumb. Na armaturi ugasne rdeča dioda. Vzameš kontakt. Če postopek ponoviš jo vklopiš nazaj.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontakt, pritisneš in zadržiš desni gumb, da zasveti hiss lučka, potem pa vzameš kontakt. Gumb držiš pritisnjen ko vzameš kontakt.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva različna postopka ?

Probam jutri in povem kateri je pravi.

Italjansko sicer ne znam, vendar toliko sem razbral, da sem jo vlopil po zgoraj opisanem postopku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjeno za ugasnitev utripanja HISS lučke storiš sledeče:

Kontakt ON

Pritisneš in držiš gumb SEL (levi) za 2-3 sekundi oziroma, da žmigne HISS lučka

Kontakt OFF

Velja za letnik 07-10!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preverjeno za ugasnitev utripanja HISS lučke storiš sledeče:

Kontakt ON

Pritisneš in držiš gumb SEL (levi) za 2-3 sekundi oziroma, da žmigne HISS lučka

Kontakt OFF

Velja za letnik 07-10!

Imas prav, naredil sem po postopku XTR - ja in je lucka vgasnila.. Hvala obema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj kot berem to temo bolj se navdušujem nad hornetko :D. Zdej me pa zanima kako je z zvokom pri novih hornetkah (2007-2010), ker naj bi imele katalizator v krivinah, kar pomeni da z zamenjavo lonca ni motor nič glasnejši in ne spremeni glasa kaj dosti ? Ker ni ga bolšga kot hudo rohnenje iz izpuha Ans. Igorja Akrapoviča na 600cc štirivalnjiku :D. Seprav zanima me kako je s tem, ker zaenkrat v živo še nisem imel priložnosti slišat nove hornetke...

Drugače pa, ima motor kakšne znane hibe ali karkoli, kar bi bilo dobro vedeti pred nakupom ? Poleg tega me zanima kaj pomeni 30k km na takem motorju, če izvzamemo da je bil redno vzdrževan itd... Kdaj se opravljajo kakšni večji servisi (pri koliko km)..

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bolj kot berem to temo bolj se navdušujem nad hornetko :D. Zdej me pa zanima kako je z zvokom pri novih hornetkah (2007-2010), ker naj bi imele katalizator v krivinah, kar pomeni da z zamenjavo lonca ni motor nič glasnejši in ne spremeni glasa kaj dosti ? Ker ni ga bolšga kot hudo rohnenje iz izpuha Ans. Igorja Akrapoviča na 600cc štirivalnjiku :D. Seprav zanima me kako je s tem, ker zaenkrat v živo še nisem imel priložnosti slišat nove hornetke...

Drugače pa, ima motor kakšne znane hibe ali karkoli, kar bi bilo dobro vedeti pred nakupom ? Poleg tega me zanima kaj pomeni 30k km na takem motorju, če izvzamemo da je bil redno vzdrževan itd... Kdaj se opravljajo kakšni večji servisi (pri koliko km)..

Lep pozdrav!

Meni osebno je original zvok hornetke svetovn v primerjavi z ostalimi tekmeci. Katalizator je res pri krivinah tako da slip-on zamenjava ne bo dovolj za večjo spremembo zvoka(edino Akrapovič GP pro naredi kar veliko razliko vendar je street illegal :( ). 30km na takem motorju ne pomeni nič, seveda ob približno normalni uporabi in rednem servisiranju. Servisi se opravljajo na 6000km, prvi malo večji servis mislim da je na 18000km.

Popravljeno . Popravil Samorai
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti prodam 07, 10500km, gor je Arrow full system. Zvok je nor in fenomenalen... Not je K&N filter... Naj omenim, da je izpuh homologiran (no lonec je, krivine so RACE varianta). Ampak policaji še niso nič težili...

Res je, ko daš izpuh na original krivine ni neke razlike, razen ko se katalizator razgerje je malo bolj globoka štima, drugače pa ni razlike. Ko pa daš še krivine druge, se pa oreng pozna, manjša teža, boljši zvok, motor pa vleče ko nor.

@Samurai , tudi meni se občasno pojavlja ta zvok na armaturki. Vendar se še nisem pogolobil da bi jo probal bolj pričvrstit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se še komu pojavlja pri hornetki 07 pri določenih obratih oziroma najbolj ko spustiš gas nek hrup plastike nekje okoli števca kot da bi bila nekje plastika odšravfana mislim da se sliši nekje v števcu

sorry za pozen odgovor, se mi je tema mal zgubila... Ja tudi meni se to pojavi, predvsem ko odvzamem gas zaropota armaturka...nisem pa nič se poglabljal v to ali se da kaj prišraufat oziroma kaj to točno trese...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Včeraj mi je počilo zadnje vzmetenje na moji hornetki letnik 2004. Zanimam me, če veste, kje se da dobit druzga za nek normalen denar. Zanima me tudi, če se da zamenjati samo špiralo, alo bo treba nabavt kompleten amortizer.

Kako zgleda imate v priponki.

post-15882-0-93862700-1313400166_thumb.jpg

Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore.

Lp, Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry za pozen odgovor, se mi je tema mal zgubila... Ja tudi meni se to pojavi, predvsem ko odvzamem gas zaropota armaturka...nisem pa nič se poglabljal v to ali se da kaj prišraufat oziroma kaj to točno trese...

Tudi pri meni je ta nadležen zvok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti prodam 07, 10500km, gor je Arrow full system. Zvok je nor in fenomenalen... Not je K&N filter... Naj omenim, da je izpuh homologiran (no lonec je, krivine so RACE varianta). Ampak policaji še niso nič težili...

Res je, ko daš izpuh na original krivine ni neke razlike, razen ko se katalizator razgerje je malo bolj globoka štima, drugače pa ni razlike. Ko pa daš še krivine druge, se pa oreng pozna, manjša teža, boljši zvok, motor pa vleče ko nor.

@Samurai , tudi meni se občasno pojavlja ta zvok na armaturki. Vendar se še nisem pogolobil da bi jo probal bolj pričvrstit...

Kaj prodajaš motor v celoti ali bi mi prodal samo izpušni sistem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EBC FA388HH, potrebuješ pa po en komplet za vsako stran, kar pride skupaj okoli 60€.

Jaz sem jih imel na prejšnjem motorju, pa tudi kolegu sem naročil enake. Nimam pripomb.

edit: Te so za ABS model.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EBC FA388HH, potrebuješ pa po en komplet za vsako stran, kar pride skupaj okoli 60€.

Jaz sem jih imel na prejšnjem motorju, pa tudi kolegu sem naročil enake. Nimam pripomb.

edit: Te so za ABS model.

Nimam ABS-a, rabim pa samo sprednje ploščice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!